Jump to content
BOUNTY_KILLER

Sa testam daca e real sau nu

Este acest film Real???  

38 members have voted

  1. 1. Este acest film Real???

    • 1. DA
      7
    • 2. NU
      31


Recommended Posts

nu tata ...ce ai ? nu ai vazut ce cu camere praf a filmat ?

Nu tata nu am vazut ce cu camere e filmat... ma uit la posturile tale si mai toate is pline de greseli de genul acesta...

ON-TOPIC:

Ganditi-va putin... daca sa zicem ca a-ti vedea o fantoma (yeah sure)... si a-ti avea o camera de filmat... cand o vedeti in fata mai stati cu camera? Pe deasupra... ele nu pot lovi . Orice fantoma NU poate lovi . Cum era in film . Nu ai mai filma... ai arunca camera ai fugi din casa . Iti zic sigur . Iar daca ar fi sa te intorci ai veni cu un preot dupa tine... tremurand ca gelatina . Si nu aveai timp sa pui si introducere... si nu iti mai ardea sa te uiti la filmul ala in viata ta . Oricum ideea e ca nimeni nu se plimba cu masina si filmeaza ca nu are ce face... nimeni nu umbla cu camera prin casa ca nu are ce face... nimeni nu se plimba la 1:30 noaptea prin cimitire (decat daca nu e dala de fura din morminte) . Deci analizati si voi . Sansele sunt prea mici . Iar unele sunt prea idioate . Cum dreacu sa te loveasca o fantoma (daca ar exista) !

Link to comment
Share on other sites

Guest Sinistratu

Hehe eu nu fur din morminte da cand mi se urca la cap ce-am bagat la bord in seara aia dorm shi prin cimitire happy.gif .

Am mers prin cimitire la betzie ce i asha mare grozavie :|

Link to comment
Share on other sites

Nagasaky,Aug 2 2006, 11:34 PM] Nu tata nu am vazut ce cu camere e filmat... ma uit la posturile tale si mai toate is pline de greseli de genul acesta...

ON-TOPIC:

Ganditi-va putin... daca sa zicem ca a-ti vedea o fantoma (yeah sure)... si a-ti avea o camera de filmat... cand o vedeti in fata mai stati cu camera? Pe deasupra... ele nu pot lovi . Orice fantoma NU poate lovi . Cum era in film . Nu ai mai filma... ai arunca camera ai fugi din casa . Iti zic sigur . Iar daca ar fi sa te intorci ai veni cu un preot dupa tine... tremurand ca gelatina . Si nu aveai timp sa pui si introducere... si nu iti mai ardea sa te uiti la filmul ala in viata ta . Oricum ideea e ca nimeni nu se plimba cu masina si filmeaza ca nu are ce face... nimeni nu umbla cu camera prin casa ca nu are ce face... nimeni nu se plimba la 1:30 noaptea prin cimitire (decat daca nu e dala de fura din morminte) . Deci analizati si voi . Sansele sunt prea mici . Iar unele sunt prea idioate . Cum dreacu sa te loveasca o fantoma (daca ar exista) !

de unde stii ca fantmele nu pot lovi ? 24.gif scrie asta in ghost buster freack removal kit? btw .. ca tot ai adus vorba despre preoti ... constantine nu exista :|

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...