Jump to content
THuG-Radu

Aveti prieteni adevarati ?

Recommended Posts

Vi s`a intors vreodata spatele din partea unuia pe care il considerati prieten bun ?

Spuneti aici daca aveti prieteni adevarati, si prin ce au dovedit asta.

Eu am 2 prieteni fff buni, care au conturi aici pe forum : sefu_bancii si challenge.

Ei sunt cei mai buni 2 tovarashi ai mei.

M`au ajutat de fff multe ori cand am avut nevoie de ajutor. Eu iara, nu am ezitat sa`i ajut, daca am putut.

Dar mai aveam unul, pe care se pare ca l`am pierdut acuma seara ! :|

Voi aveti prieteni adevarati ?

Cum v`au dovedit ei ca va sunt "cei mai buni prieteni ai vostrii"?

Link to comment
Share on other sites

Vi s`a intors vreodata spatele din partea unuia pe care il considerati prieten bun ?

Spuneti aici daca aveti prieteni adevarati, si prin ce au dovedit asta.

Eu am 2 prieteni fff buni, care au conturi aici pe forum : sefu_bancii si challenge.

Ei sunt cei mai buni 2 tovarashi ai mei.

M`au ajutat de fff multe ori cand am avut nevoie de ajutor. Eu iara, nu am ezitat sa`i ajut, daca am putut.

Dar mai aveam unul, pe care se pare ca l`am pierdut acuma seara ! :|

Voi aveti prieteni adevarati ?

Cum v`au dovedit ei ca va sunt "cei mai buni prieteni ai vostrii"?

am pierdut`o shi yo nu demult pe prietena mea cea mai buna.. cica.. pe care o aveam de 4 ani.. acuma am pus punct.. in 4 ani.. m`a sunat 1 data.. is mai multe chestii.. crede`ma daca e sa shtie cineva ce`i ala pr adevarat.. is yo.. asta este.. sad.gif(((((((...

@on -- am 6 - 7 prieteni (e).. se shtiu yo.. zic shi cine.. Money- Thug shi Qui-Gon.. shi restu care nu intra pe forum.. restu care mi`s cunoscutzi amici.. sad.gif..

Link to comment
Share on other sites

mie imi place sa cred ca am prieteni adevarati...care mereu m-ar ajuta la nevoie si au si facut asta pe cat au putut de mult si cu ocazia asta vreau sa le multumesc

Ghiba- ca m-a tinut la el acasa intr-un moment foarte nepotrivit si ca a avut grija de mine cat am fost la el la Bucuresti cool.gif

Sesshomaru- si el m-a tinut...si ma ajuta mult si nici nu isi da seama cu ce ma ajuta smile.gif Love you man

Dani (ala de sus) - care imi suporta fitele si ifosele si scoate ce e mai bun din mine smile.gif

Horus- care mereu a fost acolo de ma insenina cand cerul era noros

Andypopa- care m-a ajutat si el cat a putut in timpul sederii mele la bucuresti. respect.

Deafyyy- I just love this girl smile.gif felul ei de a fi 8-> ce caterinca cu ea biggrin.gif

cam atat...si eu am pierdut prieteni adevarati, am avut unul la viata mea si l-am pierdut din cauza drogurilor...

si am si fost pacalit de altii, eu am prea multa incredere in oameni /:)

PS: daca postul meu pare gay..asta e, sunt mai sentimental in momentul asta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Prieteni ? ... prieteni ... heh un prieten adevarat este greu de gasit. Oricat de "bun" pare ca este te poate dezamagi cand nici nu te astepti. De cand fac parte din comunitatea LM am cunoscut multa lume (POWER 2 THE PPL !). O parte ii consider increzuti (Isome, Raziel etc) camarazi (Hunter, Tray etc) si priteni:

Khelo - a true friend, mereu m-a incurajat si m-a facut sa am incredere in mine

Bip - la fel ca Khelo, m-a ajutat mereu la Informatica si alte probleme, m-a convins de vro 2 ori sa nu ma las de JA, m-a invatat staff, iar cel mai important he taught me patience

Deafy - a great girl, pot vorbi orice cu ea biggrin.gif parca ar fi sora mea mai mare smile.gif imi da muzica si ma distrez mereu cu ea

Ahe - my love 24.gif un tip grozav mereu ma face sa rad

Qui-Gon - the gay master, stau ore in sir in fata calculatorului din cauza lui, ma tine de vb pe diverse teme. Mereu am ce vb cu el

Qui-Gon gondrei: I LOVE YOU
he's so cute

Monty - another one of my friends 5.gif stie el DC

Nickro - al 2-lea om cu care m-am imprietenit pe LM (dupa chw) m-a invatat sa joc JA cu toate ca nu eram in clanul lui, lots of respect

Kain - he's gay 2 smile.gif) si el ma tine la calc. Aberam ore in sir smile.gif .

Lion - amanta mea 5.gif UPZ damn ... 24.gif

Imi pare rau dak am uitat pe cineva. Voi face up-date tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Am cel putin 2 prieteni adevarati care sunt mai mari ca mine si au avut grija de dime din clasa a 7-a, wtf daca mai umblam cu cine am umblat a 7-a eram la penitenciaru de minori :|, ei sunt singuri carora dak le-as cere orice m-ar putea ajute si sa nu il uit p bullete care ma ajuta la calculatoare tot timpu si la mai multe prosti smile.gif thanks vecina >:D<. In rest toti stiu sa ceara si cand le zici se supara wink.gif, si mie imi pare rau ce ti sa int aseara Radu te-am vcazut nervos pe mirc sa speram k trece mie mia trecut in cateva saptamani k m-am certat si cu prieteni de ii aveam de la bloc decand eram mic pt ca au devenit catzei :|. Apropo cand vi la Craiova poate sunt si eu pe aici

Link to comment
Share on other sites

ma bucur sa vad ca aveti prietenii...yo nam.Asta zic yo.Am avut prietenii si da miau intins spatele spre altcineva care avea mai multe ca mine(banii,masina,calculator nou si multe altele)Poate nam pretenii ca nu vreau,yo de cand il vad imi dau seama ce fel de om este,si dac mi se pare ca merita rangul de prieten il consider preten dar unul care vrea sa imi fie preten si mie nu imi place il evit(am avut multe cazuri de astea)

Link to comment
Share on other sites

Guest Blaidy

prieteni adevarati nu exista, o sa invatati voi in timp de ce happy.gif am un prieten mai bun care ma mai ajuta dar nu il consider prieten adevarat.

Link to comment
Share on other sites

prieteni adevarati nu exista, o sa invatati voi in timp de ce happy.gif am un prieten mai bun care ma mai ajuta dar nu il consider prieten adevarat.

Ce-i drept ... nu tine o vesnicie o prietenie cu careva ... eu am fost tras pe sfoara de un prieten pe care-l stiam de cand eram mici ... de cand ne trajeam de sireturi ...

Link to comment
Share on other sites

eu sunt genul de om care nu are prieteni, pt mine prieten inseamna ceva mai mult decat un simplu chat pe ym sau un noroc si o gluma aruncata, totusi singurul meu prieten este un fost coleg de generala iar singura prietena imi este chiar prietena smile.gif

nu am nevoie de prieteni pt ca ma pot ajuta eu mai mult decat ma pot ajuta 10 asa zisi prieteni, asa ca nu ma obosesc

Link to comment
Share on other sites

Am avut prieteni...acum consider ca nu mai am...nu pot sa am incredere in nimeni...si din acest motiv nu am de suferit. Cei cu care merg la o bere, colegii de facultate...sunt amici si atat.

este uimitor cat pot sa fie unii de ipocriti. Cred ca prietena mea tine si locul celui mai bun prieten...desi nici cu ea nu voi putea discuta orice...din cauza firii mele inchise....inchisa datorita rautazii lumii (apropo...sunt cu ea de 3 ani si jumatate...)

Eu as propune un topic in care fiecare sa spuna ce probleme are....poate se mai descarca...zic si eu!

Link to comment
Share on other sites

De acord cu tine Qui.

Teid, e genul de om care te ajuta daca poate, foarte de treaba !

Eu nu`l cunosc live, doar de pe forum, si din discutiile noastre de pe mess.

M`a ajutat mult in chestii legat de net/forum si nu numai.

Respect 4 that Teid ! occasion14.gificon_thumright.giftiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

cat timp ai bani toti sunt "prieteni"

Cam suna a platitudine, nu crezi? (Asta nu ca n-ar fi adevarat 99 % din cazuri)

in ziua de azi nu merita sa-ti faci prieteni adevarati , toti sunt ptr ei

De meritat merita, dar este foarte greu. Parerea mea ...

Eu am doar unul, dar am aduce iadul pe pamant daca asta ar trebui pentru a ne ajuta unul pe altul. Mai in gluma, un prieten adevarat insa nu-ti va cere niciodata asa ceva. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...