Jump to content
Dark-Boy

Muzica

Ma contrazic cu un prieten care este manelist si eu rock-er ca rock-ul este mai bun decat manelele voi ce alegetzi dintre:  

32 members have voted

  1. 1. Ma contrazic cu un prieten care este manelist si eu rock-er ca rock-ul este mai bun decat manelele voi ce alegetzi dintre:

    • Rock
      14
    • Manele
      1
    • Altele(care)
      15


Recommended Posts

Buey Andreyw, tu ce vrei cu topicu asta ? Vrei sa vezi cum toata lumea o sa zica:"poi mie imi place rockul si urasc la culme manelele" sau "rockul e mai misto da' mai merge si cate o manea din cand in cand pe la vre-o petrecere" sau "rock rulz! long live metal muzic" etc etc. Topicu pe care l-ai deschis e inutil...stii deja raspunsul si pe deasupra nu poti sa deiscuti gusturile! SIMPLU:nu poti! :clap: Mai bine asculta tu acolo in continuare Metallica si lasa topicurile aiurea k avem destule. P.S.:toata lumea a votat rock/altele asa k am drepatate. Bafta!! :music1:

Link to comment
Share on other sites

imi place tot ce este muzica buna. da ascult rap in general. anyway dak tu te certi cu ala pe tema care stil de muzica e mai bun dintre cele 2 sunteti 2 looseri. :banghead: si au mai fost discutii d`ashtia pe forum. incercati sa veniti cu ceva nou. cuget si eu. :banghead: hai pa :beer:

Link to comment
Share on other sites

slab ... adica voi considerati manelele muzica ? bah , voi va bateti joc de mine ?

manelistii , cumparati-va un pistol si testati-l pe fruntea voastra ! pe scurt :

IMPUSCA-TE !!! sau da-ti foc , tu alegi !

Link to comment
Share on other sites

da mai , o merge` devitzel in celula , dar raman restul ... si crede-ma , nu sunt

putini ! liviu putza , vasile termometru , florin parizer etc. ... toti analfabetii astia

care habar nu au ce e aia muzica ! apropo , de ce rap sa rullz ? :D

house rullz :D

Link to comment
Share on other sites

mai ... eu unu ... am tot respectu pt manelisti(adik cei care fac manele) daca sunt unii atat de prosti sa cumpere muzica lor .... si ei sa traiasca nu BINE ci foarte bine ....

nu prea ii respect pe cei care asculta manele

Link to comment
Share on other sites

Eu ascult doar muzica buna. Si muzica buna e aia care ma face sa ma simt bine. Asa ca pe calcul meu se gaseste si muzica clasica, rock vechi, eurodance,rap,tehno, latino, blues si jazz. Manele nu prea am decat sub forma de muzica greceasca (daca tot asculti asa ceva macar sa nu intelegi ce spune). Nu cred ca e normal sa asculti doar rock sau doar rap sau doar manele.

Link to comment
Share on other sites

:banghead: ..::snoopy_at_technodrome::.. :banghead:

1. Urasc manelele!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Nu imi place muzica romaneasca!!!!!!!!!!!

3. Ascult muzica Trance (Atb, Rocco, Kenny Hayes, Scooter, Angel Beats, Dumonde, Starplash si multi alti dj)

P.S. Muzica romanasca oriunde in lume la ora actuala ar trebui sa fie reprezentata de rap si HipHop!!!!!!!!

:banghead: ..::snoopy_at_technodrome::.. :banghead:

Link to comment
Share on other sites

P.S. Muzica romanasca oriunde in lume la ora actuala ar trebui sa fie reprezentata de rap si HipHop!!!!!!!!

pfuai... cand va aud... deci CAND VA AUD... ce valori adevarate au romanii in materie de hip-hop? Merg la un parazit sau la un mafiot si-l intreb care-i diferenta dintre rap si hip-hop, si la cat de taran ar fi ar veni cu tot pantelimonu dupa mine ca indraznesc sa-l fac bădăran in his block.

Ma rog... or fi cateva piese bune sau trupe bune (a se citi DOAR Parazitii), restu facnd palosu mare si indraznesc sa critice hip-hop-u/rap-ul american.. cum ca-i comercial etc...

Pai frate... muzica toata ii comerciala... si tu faci albumu ala vai-si-amar cu 10 piese ca sa castigi bani... mai au si fite... bolşevicii dracu`... se cred mari vedete in hip-hop si se cred adevaratii rapperi hip-hop-eri. Merg la un fan d-asta d-al lor si ii zic:

-DE LA CE VINE NWA?

-Dracu stie frate.

-Pai ziceai ca asculti hip-hop underground (cica).

-Da frate... cetece, veritasaga, emengi... astia adevarati frate.

Get the fuck outta here... mai bine romania ar fi reprezentata de Şlagăre decat de hip-hop-u de azi

P.S. Except parazitii care-s cei mai tari... da vorba aia: Cu o piatra nu ridici o casa ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Rapul romanesc sucks, singurul valabil fiind cel din SUA

2. Rockul de calitate nu drujbe si grohaieli (children of bodom, cradel of filth), adica Nightwish, Haggard, In Extremo, AC/DC, Queen, Iron Maiden, KISS, U2, Ozzi Osbourne, Red Hot Chilli Pepers, REM, Rammstein, etc...

3. Strang bani pentru masacrarea manelistilor :gun:

Link to comment
Share on other sites

alex , respect intimitatea altora dar poti sa imi spui te rog care user a votat manele ?

vreau sa il fac de rusine , sa vada si el ce a votat :thefinger: ! oricine ai fi , dupa cum

vezi esti singurul fraier care are nevoie de o viata ! iti sugerez sa incepi sa o cauti ...

apropo , daca vrei sa sculti ceva , vezi ca s-a inventat muzica ! convins ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...