Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Ce achizitii regretati?

Recommended Posts

Ce ati mai cumparat prin ultimul timp si pe ce regretati ca ati dat banii degeaba?

Eu regret:

- tv tuner Much TV luat cu 1.4 mil. acum 2 ani, nu l-am folosit decat o luna.

- imprimanta canon pixma 1500, e foarte k lumea dar mai bine luam o multifunctionala(mai puneam 1 milion- imprimanta a costat 2,1 mil).

What about you?

Link to comment
Share on other sites

Pixma 1500 am si eu, dar nu pot zice ca regret pt ca am niste borcane de cerneala cu care umplu eu cartusele, cred ca le umplu de peste 100 de ori cu 300.000 de lei tongue.gif

Regret ca am luat un walkman acum multi ani, nu prea am ascultat la el cam niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Pixma 1500 am si eu, dar nu pot zice ca regret pt ca am niste borcane de cerneala cu care umplu eu cartusele, cred ca le umplu de peste 100 de ori cu 300.000 de lei tongue.gif

Pixma e cea mai buna solutie pt. utilizatorii care nu vor sa scoata prea multi bani din buzunar pe consumabile.Eu dau 200.000 pe un borcan de cerneala neagra de 200 ml si tin un an din el smile.gif

A mi-am adus aminte, regret ca mi-am luat un joystick Genius F31D pe care am dat 3 milioane acum 3-4 ani... o groaza de bani... si pe care l-am folosit de 2 ori, e nou-nout ... what a waste of money...

Link to comment
Share on other sites

Guest novice_sdf

Eu regret ca nu m-am nascut printr-o tzara de prima mana, sau prin africa ca sa fie treaba treaba.

Regret ca cand m-am inscris la facultate nu mi-am dat seama ce fac.

Regret zdrilioanele de ruble date pe componente, si implicit pe calcuri.

Regret ca mi-am stricat ochii in monitoare de 3,46 lei.

Ca cand am auzit ca nu e bine sa regreti, am regretat ca am regretat.

Cu drac,

Profesor Doctor Lector Universitar si Academician Bashineanu Ciumagel.

Link to comment
Share on other sites

Regret ca am cumparat o curea cu catarama mare si nu avea destule gauri si i-am mai dat io una putin mai mic sa cand am deschiso prima data mi sa rupt tamburusu ala mic din capatu cataramei si acum nu am ce face cu ea smile.gif) si tot asa tenesi mi sau rupt iam tinut 1 sapt nici nu m-am jucat fotbal cu ei da la 60 d mi ce sa tina mai mult smile.gif) in rest ... revin cand o sa se mai strice ceva smile.gif mai regret ca am luat acum 2 ani o pereche de pantaloni 3 sferturi si nu i-am purtat niciodata smile.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...