Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Zeal zi si tu ce lvl ai ?....

primii shoulderi cad in deadmines sunt pt aia de lvl mik(de la 15 in sus)

si sunt f slabi(gray)

daca nu vrei sa pierzi timupul cautand atunci roaga un tailor ...

iti poate face de la lvl 17 in sus

smile.gif

am lvl 34 human mage ... deadmines pe unde ar fi ? smile.gif

Link to comment

Hmmm la lvl 34 ai Arcane Explosion?

Arcane Explosion il ai de la lvl muuult mai mic,dar nu la rankul pe care il are el acum.

Arcane Explosion se foloseste doar cand se lupta cu mai multi mobi,sau cand este intr-un party si vrea sa isi ajute coechipierii.

In orice caz,pt un mag cea mai buna metoda de a controla atacurile mobilor este polymorph.

Link to comment

umm ma descurc ... folosesc mai multe vraji ... momentan fac xp in blasted lands la inceput cu porci si basilisks. tactica de lupta este : icebolt, pyroblast, frozen nova, fireball, fireball, frozen nova etc etc ... si atunci cand e nevoie folosesc si mana shield, iar potiuni in situatii critice. intrebarea mea era unde gasesc deadmines ? smile.gif

edit : @ hw_rares ms ms

Link to comment

Arcane Explosion il ai de la lvl muuult mai mic,dar nu la rankul pe care il are el acum.

Arcane Explosion se foloseste doar cand se lupta cu mai multi mobi,sau cand este intr-un party si vrea sa isi ajute coechipierii.

In orice caz,pt un mag cea mai buna metoda de a controla atacurile mobilor este polymorph.

Stiu la ce folosest, nu mai tineam minte la ce lvl se ia....

Link to comment

Vineri am curatat BWL intr-o singura sesiune pt prima data. Cred ca ar fi durat mai putin daca nu am fi luat 2-3 wipes la trash mobs, din cauza neatentiei, dar asta e, we are getting there. smile.gif La Vael s-a intamplat ceva ce ne-a surprins pe toti: l-am dat jos inainte ca al treilea tank sa ia Burning Adrenaline. oO De obicei suntem norocosi daca ne ramane al patrulea in picioare, dar kill-ul de sambata a fost infernal de rapid. Nu cred ca o sa ne mai iasa figura prea curand, chiar si dupa ce am facut-o mi se pare imposibil (pentru noi cel putin).

Duminica am reusit sa il dam jos pe Fankriss, yay! tongue.gif Am stat mai incordat decat la primul nostru kill la Vael, cu noul enrage trigger al Spawns of Fankriss nu iti poti permite sa pierzi nici macar 1 secunda. smile.gif

Ieri am fost la Huhu pt fun, si intr-adevar , e data naibii, mai e ceva pana sa o dam jos, trebuie sa ne dopam cu NR, in adevaratul sens al cuvantului. Cat despre bug trio, pt un motiv sau altul nu putem sa ii dam jos, desi toata lumea spune ca sunt foarte usori. Wipe, refine, rinse& repeat FTW. smile.gif

Link to comment

Incet incet o sa curatati AQ40 smile.gif

Noi inca ne chinuim in BWL, azi mergem iar la Vael, desi cred ca o sa fie nasol, iar nu sunt clasele potrivite, avem dor 3 priests 5 druizi si 5 pala. Chiar nu ii inteleg pe astia, au vazut ca putem trece lejer pana la Chromaggus si tot nu vin la BWL. In schimb la MC raman vreo 10 afara. Sper sa fie numai chestia ca sunt sarbatorile acuma si de aceea is asa inactivi.

Link to comment
Guest XEMagic

Am o intrebare(stiu ca nu trebuia dar pentru mine trebuie sa o pun): Pe serverele private contul este gratuit ???? Nu vreau sa joc pe server privat dar decat intrebam !!

I am not a law-breaker !! tiphat.giftiphat.gif

Link to comment
Guest XEMagic

Intrebarea pe care am pus-o doua posturi mai sus o pun in locul unui prieten care are netul, jocul si nu poate sa isi ia si un prepay card la fiecare nu stiu cate luni asa ca ... E un foarte mare fan al acestui joc ...

Daca voi ziceti ca lvl-ul maxim e 60 de ce prin unele reviste am vazut yo ca ziceau ca maxima e 200 ??? Just asking !

Link to comment

Intrebarea pe care am pus-o doua posturi mai sus o pun in locul unui prieten care are netul, jocul si nu poate sa isi ia si un prepay card la fiecare nu stiu cate luni asa ca ... E un foarte mare fan al acestui joc ...

Daca voi ziceti ca lvl-ul maxim e 60 de ce prin unele reviste am vazut yo ca ziceau ca maxima e 200 ??? Just asking !

nu te mai scuza!MDA pe serverele private e gratis contul!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...