Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Eu m-am oprit acum 3 expansions :) no time...pacat. cred ca inca e fain. Stiu ca au introdus mobs scaling per lvl..deci poti sa cresti la fel de bine indiferent de zone- mobii cresc si ei pe nivelul tau. Asa mai populeaza realms-uri de mult abandonate

 

Mai prind cate un pic de ESO ..dar atat

Link to comment
34 minutes ago, Sykerr said:

Deoacamdata este lansat doar in varianta alpha sau daca nu beta, nu este lansat official, pe 14 august se lanseaza official.

Stiu, dar daca cumperi pre-orderul poti accesa de acum Allied Races. Ieri mi-a expirat subscriptia. Nu ne strangem si noi mai multi, crestem niste charactere din astea noi ?

 

25 minutes ago, Lancelot said:

Eu m-am oprit acum 3 expansions :) no time...pacat. cred ca inca e fain. Stiu ca au introdus mobs scaling per lvl..deci poti sa cresti la fel de bine indiferent de zone- mobii cresc si ei pe nivelul tau. Asa mai populeaza realms-uri de mult abandonate

 

Mai prind cate un pic de ESO ..dar atat

Hai Lance ...  timpul se face.

Link to comment

Eu joc pe warmane; am 2.150 gearscore in spec de tank si in cel de pvp am 2.223 gearscore.

http://armory.warmane.com/character/Orgrengar/Outland/summary

Se mai baga cineva? E versiunea 2.4.3!

Link to comment
Acum 44 minute, Specii a spus:

S-ar putea, nu ai cont si pe wotlk icecrown?

Din pacate, nu am mai jucat woltk de foarte mult timp. In momentul de fata, mi se pare foarte easy pe Warmane; cel putin la nivelul economiei si al greutatii fata de TBC. 

TBC a fost versiunea mea favorita inca din 2008. 


Daca vrei, te astept la hoarda, mai joc cu inca 3 tovarasi si am guildu cu 40-50 constant online ( sambata organizam primul Kara pentru T4 ).

Link to comment

La 11 ani am jucat prima oara jocul asta 🙂 Eram un copil foarte tampit, nu stiam sa joc si doar trolam, si faceam caterinca in SW, pe atunci era SpiderNet, din cate imi amintesc, foarte frumoasa evolutia, am jucat pe server-ul oficial cand a aparut warlord of draenor o luna, primisem gametime gratuit de la premiera filmului in cinema, dupa n-am mai avut cu cine sa fac RAF si m-am lasat, recent am jucat pe warmane si am crescut un Warrior si un Hunter pe Icecrown WOTLK, marea prostie a fost cand m-am apucat de Mist Of Pandaria si am crescut si acolo un caracter apoi m-am lasat ca nu erau decat 1k jucatori, foarte rar, daca sunt doritori ce vor sa joace pe Icecrown, m-as mai apuca si eu, ca o singura incercare.

Link to comment
Acum 14 ore, GoFUS a spus:

La 11 ani am jucat prima oara jocul asta 🙂 Eram un copil foarte tampit, nu stiam sa joc si doar trolam, si faceam caterinca in SW, pe atunci era SpiderNet, din cate imi amintesc, foarte frumoasa evolutia, am jucat pe server-ul oficial cand a aparut warlord of draenor o luna, primisem gametime gratuit de la premiera filmului in cinema, dupa n-am mai avut cu cine sa fac RAF si m-am lasat, recent am jucat pe warmane si am crescut un Warrior si un Hunter pe Icecrown WOTLK, marea prostie a fost cand m-am apucat de Mist Of Pandaria si am crescut si acolo un caracter apoi m-am lasat ca nu erau decat 1k jucatori, foarte rar, daca sunt doritori ce vor sa joace pe Icecrown, m-as mai apuca si eu, ca o singura incercare.

 @Specii @qwertz0r joaca pe WOLTK.

Eu pe TBC!

Link to comment
La 01.10.2018 la 12:11, Claudiuu a spus:

Dacă îmi aduc aminte conturile poate jucam :))

 

La 01.10.2018 la 11:41, qwertz0r a spus:

Da, sunt la alliance. Dar vreau sa-mi cresc si ceva la hoarda. 

Va boostez pe TBC sa faceti 70 rapid in dungeonuri. Faci jumatate de level - 1 level per clear!

Link to comment
Acum 36 minute, qwertz0r a spus:

Da nu mai bine te boostam noi pe lichking?:))

La hoarda? :))

Facem altfel, va faceti voi pe tbc si suntem 6 care jucam + am facut o guilda cu românii de la hoarda ( 45 ). Va facem repede 70 si takez eu in raiduri cat sa va luati minim T4.

Link to comment
Acum 23 ore, Specii a spus:

Warmane, Icecrown, Alliance, ne gasiti acolo pe mine si pe @moses, cine vrea sa se bage sa dea un PM

@qwertz0r BAAA TU CF HAI SA NE JUCAM WOW IAR ANPREUNA 10 ORE PE ZI

 

Eu sunt la hoarda :)) ally sucks 😛

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...