Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

sigur ca da, eu ce am zis prin primele posturi,ca ei au pierdut multi bani cu alte jocuri si au incercat sa traga wow'ul cat mai mult de par sa-si scoata banii pierduti. e si vechi, si deja ei nu prea s-au mai gandit la playeri, ci doar la profit, prin asta s-a ajuns la pierderea playerilor

Link to comment

daca ai jucat pe ultimate, serverul roman de tbc, Vladimirov adminul principal si scripterul Clotza se vor ocupa de bugurile serverului, lag nu e, cel care tine serverul (momentan pe pc propriu) are 4 pc-uri,  dintre care pe unu cu quad core si 8 gb ram tine serveru, are net de cartier dar are propria lui banda de net, e prieten cu cei care au net-ul, deci nu va fi problema,  poti intra si acum pe server  daca vrei , dar nu ai ce face... doar level.

Link to comment

cand va fi gata:) momentan nu ai ce face, decat cum am mai spus, level si atat, pentru inceput ratele sunt mari, pana strangem playeri ( 50x) , facem instantele,  si bug-urile, in schimb toate spelurile ( cate am inceracat eu ) mage,warrior,rogue si warlock merg bine. rezilienta merge cum trebuie , e ok pana acum..

Link to comment

Și eu am jucat până la Cataclysm, pe oficial. Apoi m-am lăsat. Acu' vreo lună și ceva încă mai aveam contul și caracterele pe el. Dar nu știu cât le mai ține Blizz până le șterge :) Nu am cititi reacții la noul expansion, pentru a vedea dacă merită să revin pe WoW :) Poate din reacțiile voastre o să-mi dau seama :P

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...