Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Am o intrebare,am vazut in cartea oficiala de la WoW minimul de cerinte pt. jocul asta:Duron 800Ghz,256 RAM,32 sau 64 MB RAM Video.Eu am un Duron la 1000Ghz,256 RAM si o placa video Nvidia TNT 2 32 MB Ram.Pot juca WoW ? sad.gif

s-ar putea sa iti mearga jocul (sa intre in el)dar o sa ai lag mare mai ales in orasele importante si instante.

Link to comment

Am o intrebare,am vazut in cartea oficiala de la WoW minimul de cerinte pt. jocul asta:Duron 800Ghz,256 RAM,32 sau 64 MB RAM Video.Eu am un Duron la 1000Ghz,256 RAM si o placa video Nvidia TNT 2 32 MB Ram.Pot juca WoW ? sad.gif

mie pe celeron 800 mhz, 256 mb ram si gf2mx 400 cu 64 mb imi merge acceptabil ... doar in orasele mari mai crapa din cand in cand ... iar lagul nu cred ca se produce din cauza configuratiei, ci din cauza serverului pe care joci ... deci cred ca ti-ar merge jocul ... singura problema ar fi placa video care nu stiu sigur daca este suportata

Link to comment

E frumos dar numa dak il joci pe Blizzard.. pe serverele "mai putin originale" o sa ai multe surprize neplacute, care o sa-ti taie din pofta de joc, crede-ma pe cuvant aici.

Are idee careva dak se poate trece la Full Account pe Blizzard fara sa mai cumperi jocul Retail? Ca mie unul mi se pare o cheltuiala in plus sa dau 40$ pe CD-uri, si apoi iar sa platesc pentru Game Time. Intreb asta pentru ca am jucat Free 10 Days Invite-ul si am deja cont si tot... Any Ideeas? tongue.gif

Link to comment

Grrrrrrrrr am vazut pe situl oficial ca im-i cere 512 minim ram si eu am:

nVidia Gforce FX 5200

256Mb/ram

128 memorie placa video

1,6Gh..........1600 Mh

Am vazut mai sus ca merge pe 256 dar pe site am vazut da scrie minim 512......dar sunt derutat nu merge.....merge bine....f bine biggrin.gif

sef.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...