Jump to content
RohoMG

Imposibil așa ceva!!!

Recommended Posts

Da domnule @morf am văzut că treceți cam des cu vederea insulta sclav,sclavule și multe altele ,uite așa o să ajungem o comunitate de sclavi ,că mai mult că sigur fiecare va folosi acest 'alint' pt că li se permite din partea dumneavoastră!!! Uite așa se strica o comunitate !!! Numai bine va doresc!! Cer suspend 99 pe main RohoMG!

Link to comment
Share on other sites

Poti sa injuri urat adminii pe post, si ti se indeplineste dorinta de 99, referitor la ce ai scris mai sus, sunt de acord cu absolut tot, unii din moderatori considera ca e "o jignire minora", insa pentru "gay-ule", au dat bann 5 zile. Aia n-a mai fost insulta minora, dar termenul "sclav" este.

Istoria nu v-a invatat nimic pe unii  din voi, credeti ca un astfel de apelativ este perfect normal, dar daca v-ar alinta cineva asa in real life, sunt sigur ca n-ati mai considera-o insulta minora.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Just_AlaN* a spus:

Poti sa injuri urat adminii pe post, si ti se indeplineste dorinta de 99, referitor la ce ai scris mai sus, sunt de acord cu absolut tot, unii din moderatori considera ca e "o jignire minora", insa pentru "gay-ule", au dat bann 5 zile. Aia n-a mai fost insulta minora, dar termenul "sclav" este.

Istoria nu v-a invatat nimic pe unii  din voi, credeti ca un astfel de apelativ este perfect normal, dar daca v-ar alinta cineva asa in real life, sunt sigur ca n-ati mai considera-o insulta minora.

Nu îmi stă în caracter să înjur adminul ,doar că la nervi am cerut 99 pt că mi sa făcut și mie și altora o nedreptate privind acea jignire 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...