Jump to content
Frank

Avatar 2 Apare Pe 16 decembrie în cinema

Recommended Posts

Când apare „Avatar 2”. Data oficială a lansării filmului a fost făcută publică, dar și primul trailer

 

 

Filmul „Avatar: The Way of Water” va fi lansat în data de 16 decembrie 2022. Acțiunea se petrece la mai bine de un deceniu după evenimentele din primul film și spune povestea familiei Sully (Jake, Neytiri și copiii lor), necazurile care îi urmăresc, sacrificiile pe care le fac pentru a fi în siguranță, obstacolele pe care le întâmpină pentru a rămâne în viață și tragediile pe care le îndură.

Regizat de James Cameron și produs de Cameron și Jon Landau, filmul îi are în distribuție pe Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement, Giovanni Ribisi și Kate Winslet. Pentru a trezi interesul publicului, studioul va relansa primul „Avatar” în cinematografe pe 23 septembrie. Citeşte întreaga ştire: Când apare „Avatar 2”. Data oficială a lansării filmului a fost făcută publică, dar și primul trailer.

 

Voi mergeți să îl vedeți?

 

Sursa:Libertatea.ro

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Un film de vazut la cinema daca se ridica la nivel cu primul Avatar . 

Are un trailer interesant si astept sa -l vad  . 

Sunt foarte curios ce timp de new tech o sa aduca filmul , precedentul a lansat moda 3D , oare ce urmeaza ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Astăzi am văzut premiera filmului în cinema. Întradevăr captivant și plin de suspans. (3h,20 durata filmului dacă nu mă înșel). Dar a trecut foarte repede, filmul a depășit așteptările și din câte am văzut din final este posibil să apară o a 3 a parte. Nota mea personală este 10/10.

Voi l-ați văzut? Cum vi s-a parut?

Edited by Frank
Link to comment
Share on other sites

La 17.12.2022 la 1:41, Frank a spus:

și din câte am văzut din final este posibil să apară o a 3 a parte.

Avatar 3 este confirmat pentru 20 decembrie 2024, avatar 4 in 18 dec 2026, iar avatar 5 in 2028. Sunt datele oficiale. 

Nu m-am uitat la film. Nici la 1, nici la 2. Nu am fost atras de subiect, momentan.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...