Jump to content
Gonke

Lipsa iteme drop

Recommended Posts

@S16Laurentiu

Salut, cred ca nu sunt singurul care a observat lipsa unor iteme din drop ul actual și aici o sa vin eu cu câteva precizări din ce am observat ca lipsește pentru gl si sum, la celelalte clase ne pot aduce la cunostinta ceilalți.

Grow Lancer:

Shield's exe nu avem la drop, doar socket 

Summoner:

Rave stick nu avem la drop

Red Wing stick nu avem la drop

Archangel weapons lipsesc, Hammer avem în shop sa facem upgrade dar nu avem la ce.

Sistemul card deck nu este activ, pica foarte rar cate unul.

Cam atat momentan.

red winged stick am vazut eu prin losttower/tarkan.

shield nu am prea vazut la majoritatea claselor (la Dl am vazut un cross exc la cineva dar nu mai stiu unde a picat).

AA weapons intr-adevar nu pica, din ce stiu a spus laurentiu ca le va pune la moss event.

de asemenea pot sa adaug ca nu am vazut event items (inclusiv cele de evomons)

Acum 22 ore, mircea_dbv a spus:

shield nu am prea vazut la majoritatea claselor (la Dl am vazut un cross exc la cineva dar nu mai stiu unde a picat).

AA weapons intr-adevar nu pica, din ce stiu a spus laurentiu ca le va pune la moss event.

Da, red wing stick l am văzut azi.

Si nu avem nevoie de shield s ?

Nici de event items ?

Asteptam AA Weapons.

Acum 22 ore, mircea_dbv a spus:

Sa ne spună @S16Laurentiu ce va face in privința acestor lucruri. Totuși a citit topicul azi dar nu a oferit nici un răspuns.. 

Avem mai multe situtii fara raspuns....Avem bk care cu manticore full sts full ml si 150 majestic ia 1hit de la dl :))))))))))))) :))))))))))))))

Acum 3 ore, Hades. a spus:

Avem mai multe situtii fara raspuns....Avem bk care cu manticore full sts full ml si 150 majestic ia 1hit de la dl :))))))))))))) :))))))))))))))

Mai avem si pretenții pe bani putini... românul.. :)))

On 2/26/2021 at 3:20 PM, Gonke said:

avem și noi o situație fără răspuns...

Morning,

Incerc sa dau de Laurentiu, revin cu info cand aflu ceva.

Mersi.

Oare face sens sa tineti serverul asta asa....fara staff care sa se implice ? 

Are sens sa consumam TIMP si curent?Odaaa...nu este obligatoriu, vor spune unii...doar ca...fara noi, nu ati fi nimic...so...? 

Daca nu va implicati,dc il tineti on?:))

Acum 15 ore, morf a spus:

Morning,

Incerc sa dau de Laurentiu, revin cu info cand aflu ceva.

Mersi.

Incercati sa va implicati si voi putin,aveti o discutie mai serioasa cu el....sunt n probleme si raspuns pauza....

Inteleg ca mai are un sv cu donatii active ,probabil acolo isi da interesul.....

8 hours ago, Hades. said:

Incercati sa va implicati si voi putin,aveti o discutie mai serioasa cu el....sunt n probleme si raspuns pauza....

Morning,

Ce pot sa zic... daca omul nu vrea sa raspunda... probabil nu mai are interes sa se ocupe de acest server.

Eu unul propun sa facem un POLL in care comunitatea sa voteze daca mai are rost sa continuam cu acest proiect sub umbrela LinkMania.

Mersi.

• Upvote 1
Acum 9 ore, morf a spus:

Morning,

Ce pot sa zic... daca omul nu vrea sa raspunda... probabil nu mai are interes sa se ocupe de acest server.

Eu unul propun sa facem un POLL in care comunitatea sa voteze daca mai are rost sa continuam cu acest proiect sub umbrela LinkMania.

Mersi.

Salut,o idee foarte buna,asteptam POLL.. 🙂

O zi frumoasa

1 oră în urmă, Hades. a spus:

Salut,o idee foarte buna,asteptam POLL.. 🙂

O zi frumoasa

Serioos...parca sunteti la gradinita...voi ati vazut cate conturi sunt? Max 10 persoane...de ce nu faceti ceva sa atrageti oameni de peste tot? Oricum, vine vara...nu mai joaca nimeni....stan la plaja, la piscina, la gradina, sa fim realisti....poate facem excursii...NU ATI INTELES CE INDEAMNA LIMKMANIA...:))...CEI CE JUCAM,acum...suntem cei ce jucam pe 97D...dc??? Deoarece...!

Pt ca...socializare,in mare parte...si ghici ,ce? O sa ne pierde-ti ....fara noi...viata e pustiu...si de ce sunteti asa rai si indiferenti? Stiti cat de aproape de MOARTE suntem toti? Ok....Noi am dat banii la factura de curent.....voi ce ati facut pt noi? Trebuia sa ne dati seturi acelora ce au jucat pe BETA...serios? In ce an?Dupa pandemie,cred....

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...