Jump to content
teposu

SPam !

Recommended Posts

Salut,

58 minutes ago, Mr.W said:

@S15LaurentiuCât o să dureze acest BETA?

@Mr.W BETA o sa fie activ pana stabilim impreuna (Management + Jucatori) tipl-ul de gamplay pe care il doriti.

13 minutes ago, LeviS said:

Este oficial sau beta? pe site linkmania scrie beta iar in anunturi scrie oficial .... pe cine credem ? Sa fie asta iar o greseala? 

@LeviSEste in faza de BETA, precum orice alt proiect de pana acum.

Cheers

nu stie. a fost cum a fost serveru s15 nepregatit de start dar asta e VARZAAAAAAAAAAA  terminat . nu merita nici o secunda sa stai pe el .

19 minutes ago, kiki(elf) said:

aha...si sageti pe unde gasesc..asa brambureala shopuri...??? nici nu-ti trebuie de baut...ca sa ametesti..:)......8playeri?

Sunt in acelasi shop unde au fost in toteauna !

image.thumb.png.517dcc294ddd4482f6c1b8f6f3ee622d.png

3 hours ago, luthor said:

laurentiu daca nu schimbi dropul in cel normal, nu o sa ai jucatori

Te rog nu fi hater perecum alti, Am pus numai execlente in drop pentru a elimina SCAM-ul de plyeri noi fara experienta.
Vrei sa vezi cum jucatori noi sunt pacaliti sa dea tote jwls la trade pe un Set Excelent RedDragon ?
Esti jucator cu experienta si sti foarte bine ca in S15 excelentele nu mai au aceasi valuare ca in sezoanele vechi.

• Thanks 1
15 minutes ago, kiki(elf) said:

Pfoai ce pittite is...culorile is de vina,zic..ametisem! culorile itemelor din shop...

Multumesc pentru feedback, am schimbat toate itemele in lvl 1, sper ca acum se vad mai ok.
image.thumb.png.e0458c6cfb86e29bb5c25c0281fc42fb.png

Acum 4 minute, S15Laurentiu a spus:

Te rog fi explicit, ce anume este setat aiurea ?

1,nu dai dmg cu  spelurile (cica dupa ce faci 1 rr am auzit) 13/14 dmg in lt7 la lvl 200+

am incercat cu summ,sly

in rest  nu prea am ce sa zic  la cat am jucat,iti mai zic pe seara,dar daca nu ai ceva setat nu prea vad ce e de vazut,

totusi e s15 e ok  dar fara setari e nimic

2 minutes ago, Dumnezeu said:

1,nu dai dmg cu  spelurile (cica dupa ce faci 1 rr am auzit) 13/14 dmg in lt7 la lvl 200+

am incercat cu summ,sly

in rest  nu prea am ce sa zic  la cat am jucat,iti mai zic pe seara,dar daca nu ai ceva setat nu prea vad ce e de vazut,

totusi e s15 e ok  dar fara setari e nimic

Dmg-ul este mic pentru ca Max Speed este foarte mare, rezultatul fiind acelasi, dmg mai mic speed mai mare = acelasi dmg final.
Ai ales un caracter foarte bun, summoner-ul se bazeaza pe skill-ul Lightning Shook.
Pentru Lightning Shook ai nevoie de AG si AG Recovery ca sa il poti folosi constant.
Ca sa faci AG iti trebuiesc puncte, iar pentru AG Recovery trebuie sa faci Master level si sa iti activezi optiunea..
Pentru ca jucam pe un server cu reset nu te poti astepta ca la primul reset sa bati totul foarte repede.
Server-ul este setat progresiv, nu repetam experientele din trecut unde nici nu trebuia sa ai gear pe tine si bateai orice doar ca aveai puncte !

Acum 2 minute, S15Laurentiu a spus:

Dmg-ul este mic pentru ca Max Speed este foarte mare, rezultatul fiind acelasi, dmg mai mic speed mai mare = acelasi dmg final.
Ai ales un caracter foarte bun, summoner-ul se bazeaza pe skill-ul Lightning Shook.
Pentru Lightning Shook ai nevoie de AG si AG Recovery ca sa il poti folosi constant.
Ca sa faci AG iti trebuiesc puncte, iar pentru AG Recovery trebuie sa faci Master level si sa iti activezi optiunea..
Pentru ca jucam pe un server cu reset nu te poti astepta ca la primul reset sa bati totul foarte repede.
Server-ul este setat progresiv, nu repetam experientele din trecut unde nici nu trebuia sa ai gear pe tine si bateai orice doar ca aveai puncte !

am vazut ca attk speed e mare dar nu mam gandit ca┬á dmg┬á e scazut chear asa ,in fine┬á daca tu asa zici asa incercam ­čÖé

• Thanks 1
1 hour ago, kiki(elf) said:

Laurentiu, tot de pe jos dispare prea rapid...am pierdut si pentagramele...fa ceva in pivinta aceasta,te rog....

Drop-ul dispare la 10 secunde, consideri ca este prea putin ?

3 minutes ago, Dumnezeu said:
19 minutes ago, S15Laurentiu said:

Drop-ul dispare la 10 secunde, consideri ca este prea putin ?

cred ca dureaza 5 sec ­čÖé dispar prea rapid.

Am spus ca dispare la 10 secunde, de ce trebuie sa ma contrazici fara sa testezi.

Salut,

16 hours ago, kiki(elf) said:

Am arucat pentagrama, pan sa strang toate itemele...poc...au disparut...

Am marit timplul de loot la 15 secunde.

16 hours ago, Dumnezeu said:

problema e ca te saturi sa testezi  afk ul :))) la exp mic

Am creat un sondaj pentru XP https://www.linkmania.ro/topic/511454-xp-settings-muonline-season-15/

6 hours ago, kiki(elf) said:

Neata, de ce asa diferenta de lvl laa intrarea in  harti ? Aida 160....Aida 2 ...360???? Si exemplele pot continua....

Am modificat Level 260 pentru Aida2, Te rog specifica daca mai sunt si alte exemple ?