Jump to content
LifeGuard

Xshop

Xshop  

26 members have voted

1. 1. Doresti in xshop skill uri?

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 07/31/2020 at 05:00 AM

Recommended Posts

Acum 16 ore, Gandalf01 a spus:

nici eu nu pot vota 

dar as zice DA ( pentru lenesi ca mn sau mai bn zis fara timp.. )

Seara buna !

Un contra exemplu ar fi că datorită MuHelper-ului incorporat poți să lași afk sau semi-afk și doar scrii ce să culeagă de jos, skillurile de care ai nevoie. E mult mai ușor ca înainte, pana în S6 - parcă de la S6 a fost integra MuOnlineHelper, dacă nu mă înșel🤔

Acum 11 minute, *Vladutz a spus:

Un contra exemplu ar fi că datorită MuHelper-ului incorporat poți să lași afk sau semi-afk și doar scrii ce să culeagă de jos, skillurile de care ai nevoie. E mult mai ușor ca înainte, pana în S6 - parcă de la S6 a fost integra MuOnlineHelper, dacă nu mă înșel🤔

Da exact ,si MuOnline Helper este activ de la level 1 🙂

1 oră în urmă, darkx a spus:

vad ca in setarile serverului este  No xShop dc mai avem acest poll?

Acele setări sunt din vechiul svr , am achiziționat un nou svr si pot face mult mai multe decat celălalt. 

eu sunt impotriva! consider ca Xshopul ar trebui sa aiba alta intrebuintari. Farmatul face parte din joc si asta e placerea de a juca, parerea mea 😄 spor la treaba. p.s. referit la skill-uri poti face un topic care unde cad in moobi daca crezi ca e cazul 😄 

• Like 1
Acum 8 ore, Lazu10 a spus:

eu sunt impotriva! consider ca Xshopul ar trebui sa aiba alta intrebuintari. Farmatul face parte din joc si asta e placerea de a juca, parerea mea 😄 spor la treaba. p.s. referit la skill-uri poti face un topic care unde cad in moobi daca crezi ca e cazul 😄 

Este setat si in game unde sa pice. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...