Jump to content
adversaru

SA:MP # A fresh restart

Recommended Posts

Acum 15 minute, axelutz a spus:

Așa ziceau și smoker cu sevraj și unul a dat dedicații la botez de banii aia iar altul s-a mutat din chirpici in comfort 3 😂😂😂😂 pe bune.. câți crezi că o să vă halească shtoul? Ai fost in staff acum ceva timp și ai renunțat că te-a părăsit cineva drag, asta e un semn că dacă vei avea piedici in viața personală o să dai din an in paste pe server deci ne întoarcem la ce a fost înainte 😂

Nu e vorba de frustrare ci că o să vă bateți știti voi ce ( că mi-e rușine de doamne sa zic ) de timpul altor playeri și o altă șansă nu va mai fi că nebunii ăștia sa vă urmeze nici pe voi și nici pe alții ce vor urma pentru că... O sa se sature

îmi aștept sancțiunea

Nu crezi ca exagerezi?

Cred ca ar trebui sa te uiti un pic in oglinda inainte sa judeci alte persoane si intreaba-te daca tu esti perfect, mai ales ca tu esti prietenul tuturor cand ti se face pe plac, si totodata dusmanul tuturor cand nu ti se face pe plac. Poate ar trebui sa iti vezi de viata ta si sa lasi mistocariile, nu te coafeaza. 

Reclamatiile/Sesizarile se fac in alta sectiune, aici se discuta de un nou inceput al sectiunii de sa:mp.

Nu te obosi sa ma jignesti sau sa imi raspunzi cu vreo replica intriganta. Te afunzi singur, mai bine mergi pe burta. 🙂

Până la urmă ajungem la un răspuns concret?

Ne cumparam mobilă sau deschideam un server de sa;mp?

Hai să facem ceva frumos fără certuri și ură 

Viitorul e acum 🙃

Posted (edited)
Acum 2 ore, axelutz a spus:

Așa ziceau și smoker cu sevraj și unul a dat dedicații la botez de bani

Ai demonstrat din nou ca esti o scursura a societatii daca ai ajuns sa aduci in discutie iar propria mea viata/familie. Lumea care ma cunoaste, stie foarte bine de cati bani am avut eu nevoie din donatiile oamenilor(nici-un ban), cat despre un gunoi de om ca tine, as putea spune foarte multe, dar ar trebui sa ma cobor foarte mult si chiar nu isi are rostul.

#Imi cer scuze pentru aceasta iesire, dar cand un gunoi ca asta ajunge sa scoata astfel de vorbe despre viata ta personala, nu te poti abtine. Sper ca managerii, @Kitte in special, sa vada din nou care este atitudinea acestui jeg de om si sa il exmatriculeze, dar definitiv de data aceasta.

Acum 1 minut, smokeR a spus:
Edited by smokeR

Hello,

Pentru ca nu se mai tine cont de scopul acestui topic, closed for now.

Daca se considera necesar, se va deschide de catre un coleg.

Multumesc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...