Jump to content
Disconnect

Pk excesiv si limbaj babyrage (rog decizie corecta)

Recommended Posts

Salut,

Se pare ca nu ai inteles nimin din ce am postat.

Adica tu vrei sa-mi zici ca, copilul asta imatur babyrage e free sa ne dea pk pe orice harta la orice ora si nu i se da nici-o pedeapsa ?

Pozele cu chatul sunt dupa ce ne-a dat pk prima oara. Cu o zi inainte ne-a "avertizat" care se vede si in chat.

Am aranjat pozele si am subliniat inceputul conversatiei, repet, asta dupa ce a facut omul 850 ca sa poata sa vina dupa noi sa ne vaneze.

Am subliniat avertizarea si amenintarea "de acum incolo".

Am subliniat limbajul obscen.

https://ibb.co/L8TQdhN

Sunt poze cu pk excesiv si vanatoare.

Ce dovezi mai trebuie ? Nu inteleg.

Copilul asta s-a facut full stats sa fie el primul, sa omoare el toti bosii, sa fie el primul la tot, atat de imatur e.

Si voi din cate vad al sustineti, adica acceptati acest comportament toxic in joc care totodata influenteaza si alti playeri.

Pedeapsa pentru limbaj ?

Pedeapsa pentru "avertizari" si amenintari ?

Pedeapsa pentru vanatoare ?

Pedeapsa pentru pk excesiv ?

Astea in ce circumstante se aplica ?

Asta e singurul player de acest gen cu un gameplay toxic care din cate se vede este agreat si nu se i-a nici-o masura.

Rog seriozitate

Am scris asta pe undeva inainte sa inceapa Beta 2 . Rog un GM sa ia o decizie .

PK SPOT/GOLDEN, KS SPOT/GOLDEN fiind perioada beta  tine de bun simt sa nu te duci sa omori pe spot , ks sau la goldenu altui player .

Daca se incalca aceasta regula pe Season15 = 24ore suspend .

Asta nu este un comportement de bun simt, tinand cont ca am fost omorati de 4 ori in decurs de 3 ore pe acelasi spot, asta este clar vanatoare si ar trebui 4 zile suspend minim.

avand in vedere ca momentan nu exista un regulament oficial si serverul este inca in beta, consider inchis acest topic,  cu un avertisment pentru "raufacatori". 

chiar daca nu exista regulamentul oficial al serverului, regula bunului simt se aplica pe toate serverele, indifierent ca este beta sau nu.

@Kitte @Lancelot @Spike

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...