Jump to content
LifeGuard

BETA STAGE - Probleme

Recommended Posts

Acum 9 minute, mircea_dbv a spus:

swell life iti creste o tona HP, dar scade def...de la 415 mi-a scazut def la 370...e presetat sau bug? 

Trebe doar setat atata tot 

Acum 19 ore, ItHurtsWhenIp a spus:

Eu tot nu ma pot conecta. Nu mi se deschide nici main-ul, iar cand dau pe launcher, e ca si cum as da pe main. isi ia putin freeze, iar apoi nu se deschide exe. 

Vreo solutie?

Posted (edited)
Acum 13 minute, ItHurtsWhenIp a spus:

Vreo solutie?

Incearca inainte sa dezarhivezi sa dai click dreapta pe arhiva - properties - si daca ai jos unblock sa apesi pe el. Daca ai antivirus incearca sa pui exceptie pe folderul unde dezarhivezi/downloadezi. + run as administrator +poti incerca compatibility mode. Chiar nu stiu ce problema ai ca vad ca esti singurul ...

Edited by djdox23

Acum 21 minute, djdox23 a spus:

Incearca inainte sa dezarhivezi sa dai click dreapta pe arhiva - properties - si daca ai jos unblock sa apesi pe el. Daca ai antivirus incearca sa pui exceptie pe folderul unde dezarhivezi/downloadezi. + run as administrator +poti incerca compatibility mode. Chiar nu stiu ce problema ai ca vad ca esti singurul ...

Toti useri de windows au antivirus acum, defenderul, doar ca la mine e dezactivat, fiindca totodata ma joc si alte jocuri. Nu am incercat faza cu properties, dar o s.o fac asap. Revin cu un feedback. Merci

Acum 37 minute, ItHurtsWhenIp a spus:

Toti useri de windows au antivirus acum, defenderul, doar ca la mine e dezactivat, fiindca totodata ma joc si alte jocuri. Nu am incercat faza cu properties, dar o s.o fac asap. Revin cu un feedback. Merci

Dă-mi pm cu un id sa vb si sa te ajut. 

Acum 2 ore, mircea_dbv a spus:

swell life iti creste o tona HP, dar scade def...de la 415 mi-a scazut def la 370...e presetat sau bug? 

Salut , eu am BK si nu am aceasta problema. Swell life nu creste si nici nu scade defu''

Acum 59 minute, LifeGuard a spus:

Dă-mi pm cu un id sa vb si sa te ajut. 

Nu folosesc discord. Dar te rog, daca vrei, da.mi pm aici si urmez instrucțiunile 

Acum 3 ore, mircea_dbv a spus:

Am testat acuma cu bk nu scade deloc def sta normal.  Poti sa faci o poză inainte si  după swell 

Acum 13 ore, Dumnezeu a spus:

Screen(04_21-18-50)-0001.thumb.jpg.8f66385ea2551e5ac1f759feed259a0c.jpg

summoner  cu 1k ene + ee cu 1 k ene ala e dmg in lt3 ,nu e nici o seansa de jucat cu el :))

Am urcat dmg la sum.

Am rezolvat buff urile de la elfa.

Acum 13 ore, LifeGuard a spus:

Am testat acuma cu bk nu scade deloc def sta normal.  Poti sa faci o poză inainte si  după swell 

ieri cand am pus asa a aratat. acum vad ca e in regula. observ ca acum se pune si buff-ul de elf la def si dmg.

merci

Acum 14 minute, mircea_dbv a spus:

ieri cand am pus asa a aratat. acum vad ca e in regula. observ ca acum se pune si buff-ul de elf la def si dmg.

merci

Le-am rezolvat ieri , alte probleme mai sunt ? 

@LifeGuard nu prea creste skill dmg peste 300% cand bagi energy, nici la DL nici la BK.

se blocheaza acolo si nu arata, sau doar se blocheaza si nu merita sa joci la energy pe DL/BK? 😄 

Acum 12 ore, mircea_dbv a spus:

@LifeGuard nu prea creste skill dmg peste 300% cand bagi energy, nici la DL nici la BK.

se blocheaza acolo si nu arata, sau doar se blocheaza si nu merita sa joci la energy pe DL/BK? 😄 

Este doar un bug vizual ramane blocat la 300% , poti sa bagi energy liniștit ca iti creste dmg sau buff ul 

update: 

- cand intru pe teamviewer si incerc sa scriu, ma ia antihacku si imi inchide jocul, inclusiv cand vreau sa ma loghez (in joc).

- pe de alta parte, poti sa verifici dropul la pene? am lasat 1 char timp de 7h in icarus si nimic, nici pana nici crest, si alte 2 char au stat in paralel vreo 2-3h si sunt si ele fara pana/crest. (e vorba de mobi mega crust si queen rainer in cazul meu, la altcineva am inteles ca a avut drop la drakanii rosii).

- nu stiu daca ai apucat sa setezi invaziile sau nu, dar goldenii sunt foarte rari, nu stiu daca asa e gandita treaba sau nu, dar e greu sa faci rost de iteme exc. (si invaziile din ce mi-am dat seama sunt dimineata, dupamasa si seara - cam la 6h distanta?)

Acum 6 ore, Pensionaru a spus:

nu merge sa intru in joc, dau pe main dublu click, nimic, run as admin, nimic, la fel si pe launcher

Nu ti-l blochează antivirusul?

Acum 7 ore, Pensionaru a spus:

nu merge sa intru in joc, dau pe main dublu click, nimic, run as admin, nimic, la fel si pe launcher

Am sa te ajut când ajung acasa.

Acum 1 oră, mircea_dbv a spus:

update: 

- cand intru pe teamviewer si incerc sa scriu, ma ia antihacku si imi inchide jocul, inclusiv cand vreau sa ma loghez (in joc).

- pe de alta parte, poti sa verifici dropul la pene? am lasat 1 char timp de 7h in icarus si nimic, nici pana nici crest, si alte 2 char au stat in paralel vreo 2-3h si sunt si ele fara pana/crest. (e vorba de mobi mega crust si queen rainer in cazul meu, la altcineva am inteles ca a avut drop la drakanii rosii).

- nu stiu daca ai apucat sa setezi invaziile sau nu, dar goldenii sunt foarte rari, nu stiu daca asa e gandita treaba sau nu, dar e greu sa faci rost de iteme exc. (si invaziile din ce mi-am dat seama sunt dimineata, dupamasa si seara - cam la 6h distanta?)

1.antihack ul il considera hack .

2.Dropu e setat pentru pene si crest 5% si pica pe toată mapa Icarus 

3.invaziile sunt setate si sunt doar 3 goldeni din fiecare , tocmai sa fie bătaie pentru iteme.

O sa incerc sa postez astăzi ora invaziilor 

inca ceva, aseara a fost ceva event in jurul orei 10-11 de au dropat numai +15 din medalii sau ai umblat tu la server? 😄

Acum 50 minute, mircea_dbv a spus:

inca ceva, aseara a fost ceva event in jurul orei 10-11 de au dropat numai +15 din medalii sau ai umblat tu la server? 😄

Am umblat eu la svr 5 minute 

@LifeGuard la comanda /reset, daca esti in party nu te scoate, se poate profita de chestia asta, cel putin pentru caractere care au low lvl la warp

eu sunt de parere ca asta ar avantaja dpdv al teamplay-ului

Acum 28 minute, TeddyBear a spus:

eu sunt de parere ca asta ar avantaja dpdv al teamplay-ului

Ce vrei sa spui ? 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...