Jump to content
LifeGuard

Spamm Cafe

Recommended Posts

ACC:  PASS:

test1 test1

test2 test1

test3 test1 

test4 test1

test5 test1

test6 test1

test7 test1

test8 test1

test9 test1

test10 test1

• Upvote 1
Acum 5 ore, Spike a spus:

Ar fi minunat sa reusesti cumva sa poti vinde itemele in shop apsand un simplu click dreapta. xD

Nu știu dacă o să se poată.. s-ar putea să fie un sistem „anti-ceva” pe interfața/sezonul ăsta xD

Edited by Mr.W
Acum 8 ore, Spike a spus:

Ar fi minunat sa reusesti cumva sa poti vinde itemele in shop apsand un simplu click dreapta. xD

Daca ai vazut tu un server de genul asta spune-mi,  poate vorbesc cu developer ul sa faca asa ceva 

• LinkMania 1
Acum 3 ore, LifeGuard a spus:

Daca ai vazut tu un server de genul asta spune-mi,  poate vorbesc cu developer ul sa faca asa ceva 

Sincer sa fiu, am vazut pe vreo 2, tot season 6 cred. 🙂

Daca nu ma insel chiar si "concurenta" au scriptul asta. @cRs, spune-ne tu, asa e acolo?

• Confused 1
Acum 39 minute, Spike a spus:

Daca nu ma insel chiar si "concurenta" au scriptul asta. @cRs, spune-ne tu, asa e acolo?

Concurența? Mai este un server? Când? Cum? Unde? asl pls ^_^

Acum 56 minute, Spike a spus:

Nup, n-avem 😄

Oare sa ma insel si sa fi fost sezoane mai noi? Mhhm, pana mea, cert e ca ar fi misto. 🙂

Acum 2 ore, Mr.W a spus:

Concurența? Mai este un server? Când? Cum? Unde? asl pls ^_^

Nu pot sa fac reclama aici, te indruma @cRs.

• Haha 1

Voi vreti testing si nu va pica nici o invitatie de bc ds kalima arena. De 3 ore atac acolo.. Nu pot intra in tarkuri si nu e nici macar beta.

Acum 4 ore, Nistor a spus:

Voi vreti testing si nu va pica nici o invitatie de bc ds kalima arena. De 3 ore atac acolo.. Nu pot intra in tarkuri si nu e nici macar beta.

Casa intri in tark iti trebe sm 

• Confused 1
La 16.08.2020 la 12:27, LifeGuard a spus:

Dua

Mai aveti multe de facut la srv. Drop aiurea pe toate mapele inclusiv bc. Ex: Pe un spot de bali iti pica doar scroll de bc fang nu pica ceea ce mi se pare total aiurea..

In bc nu iti pica iteme de bc.. 

Crest of Monarch nu iti pica decat icarus, iar altceva aiurea ( pentru ce mai ai spoturi puternice lacleon, karutan2..)

Drop aiurea din bok-uri..

In tark intri doar cu sm? Serios, imi vine sa rad..

Toate trebuie puse la punct acum in perioada pre-beta, beta.. ( daca nu slabe sanse in fata concurentei..)

Edited by Nistor
Acum 10 ore, Nistor a spus:

Mai aveti multe de facut la srv. Drop aiurea pe toate mapele inclusiv bc. Ex: Pe un spot de bali iti pica doar scroll de bc fang nu pica ceea ce mi se pare total aiurea..

In bc nu iti pica iteme de bc.. 

Crest of Monarch nu iti pica decat icarus, iar altceva aiurea ( pentru ce mai ai spoturi puternice lacleon, karutan2..)

Drop aiurea din bok-uri..

In tark intri doar cu sm? Serios, imi vine sa rad..

Toate trebuie puse la punct acum in perioada pre-beta, beta.. ( daca nu slabe sanse in fata concurentei..)

La bali pica toate inv dc,ds si pentru kalima 

Monarch mereu a picat in icarus si mereu va pica acolo. Testează mapele si vei vedea ce drop au .

Ce tise pare aiurea la drop ? 

Pe 97d numai radeai 

Ce concurență cu cine? 

Acum 2 ore, LifeGuard a spus:

Pe 97d numai radeai 

97D a murit acum 15 ani.... Pe orice server unde am jucat cu Arena populata, nu era blocata intrarea in tark. Pierzi mult daca vei face asa ceva 😄 nu mereu gasesti SM la party on sa te bage in tark

Si ce concurenta? Daca iti dau numele a 2 servere romanesti care au la deschidere peste 500 playeri ON iau suspend 🙂 

Acum 5 ore, cRs a spus:

97D a murit acum 15 ani.... Pe orice server unde am jucat cu Arena populata, nu era blocata intrarea in tark. Pierzi mult daca vei face asa ceva 😄 nu mereu gasesti SM la party on sa te bage in tark

Si ce concurenta? Daca iti dau numele a 2 servere romanesti care au la deschidere peste 500 playeri ON iau suspend 🙂 

Păi oricum arena nu o sa fie mapa de top ,acolo o sa stai până la 5-10 rr pe urma mergi kalutan 2 raklion vulcanus astea sunt mape de top 🙂 

si eu pot să-ți zic 3 svr  mult mai mari decat cele 2 ^^ oricum n-am nici o treaba cu "concurența " fiecare și-a făcut svr după bunul lui plac .