Jump to content
LifeGuard

Spamm Cafe

Recommended Posts

Acum 43 minute, mircea_dbv a spus:

poate cu batutul la cap cu serverul 😄 

Da stiu dar  se termina izolarea la domiciliu (a mea) cat de curand ,si incep munca ,  speram sa joc pana atunci 🙂

Edited by teposu

va rog frumos nu.mi mai faceti in privat reclama la celalt servar 😄 nu dau nume dar serveru ala nu ati jucati de la inceput e facut doar pentru donatii terminati.va va rog , sunteti pusi pe jeapca du.pa bani inteleg ca si eu prin 2005 faceam siteuri de yahoo si luam idurile si ceream cartele orange reincarcabile altii faceau ce faceti voi demult asa ca stiu ca deschideti pentru donatii servaru si.l inchideti peste 5 luni (servaru alalt de mu) cine nu stie istoria linkmania a fost un singur server si din cauza ca au fost neintelegi sau despartit dar celalt servar e japca du.pa cascaval , eu vreau sa joc de fun si sa pierd timpu sa am ce face cand vin de la munca si noaptea etc///, acest server este beta se va deschide azi maine intr.un an pnm nu conteaza asta este dar numai faceti reclama 😛 , multumesc frumos o zi buna !

Acum 3 ore, Lancelot a spus:

Mai vor si baietii sa stoarca un euro acum pe timp de criza 🙂

salut, o sa astepti mult si bine dupa lifeguard si o sa va jucati 5 oameni pe un server plin de buguri.     toti romanii se joaca aici mu.land  800 online  daca vrei sa incerci, e serverul cu rr dbh de 2 saptamani.  wwwwwww  arunca un ochi in rankings si vezi daca recunosti personaje cu care te-ai jucat de-a lungul anilor  .

Mesajul asta primesc  oamenii de la @Satoshi Nakamoto

25e sa ai acces la o mapa de afk  si etc , acelasi rahat il tine 5/6 luni si pa next .

foame de  baniii :))))

Edited by Dumnezeu
1 oră în urmă, Dumnezeu a spus:

salut, o sa astepti mult si bine dupa lifeguard si o sa va jucati 5 oameni pe un server plin de buguri.     toti romanii se joaca aici mu.land  800 online  daca vrei sa incerci, e serverul cu rr dbh de 2 saptamani.  wwwwwww  arunca un ochi in rankings si vezi daca recunosti personaje cu care te-ai jucat de-a lungul anilor  .

Mesajul asta primesc  oamenii de la @Satoshi Nakamoto

25e sa ai acces la o mapa de afk  si etc , acelasi rahat il tine 5/6 luni si pa next .

foame de  baniii :))))

Din pacate cred ca a trimis la toata lumea acest mesaj , dar trebuie sa si recunoaste ca are partial dreptate. @LifeGuard a spus ca o sa avem un srv activ la sfarsitul saptamanii si atat nimic , nici un update nimic . E pacat macar nu mai anunta lansarea srv daca nu esti in totalitate sigur de ceea ce spui .Recunosc sunt un pic dezamagit , oricum am sa joc pe acest srv curat fara custom  si nu "dincolo" prefer sa investesc timp si bani in linkmania si intr-o posbila revenire a comunitatii de mu .

Acum 57 minute, luthor a spus:

eu zic sa nu mai mentionam de ei, deja prea multa reclama

Da cred ca asa e cel mai bine ! 

PS: astept cu nerabdare deschiderea Srv sau macar anuntul oficial despre beta /pre beta etc etc 

🍻

Edited by teposu
Acum 8 minute, teposu a spus:

Din pacate cred ca a trimis la toata lumea acest mesaj , dar trebuie sa si recunoaste ca are partial dreptate. @LifeGuard a spus ca o sa avem un srv activ la sfarsitul saptamanii si atat nimic , nici un update nimic . E pacat macar nu mai anunta lansarea srv daca nu esti in totalitate sigur de ceea ce spui .Recunosc sunt un pic dezamagit , oricum am sa joc pe acest srv curat fara custom  si nu "dincolo" prefer sa investesc timp si bani in linkmania si intr-o posbila revenire a comunitatii de mu .

Da cred ca asa e cel mai bine ! 

PS: astept cu nerabdare deschiderea Srv sau macar anuntul oficial despre beta /pre beta etc etc 

🍻

Salut , au intervenit niste probleme personale pe care nu le pot mentiona, serverul va fi up perfect functionabil vreau sa evit orice tragedie/problemă  neplăcută. 

Acum 17 minute, LifeGuard a spus:

Salut , au intervenit niste probleme personale pe care nu le pot mentiona, serverul va fi up perfect functionabil vreau sa evit orice tragedie/problemă  neplăcută. 

Ok , perfect , multumim pentru update ! keep us posted please ! 

🍻

La 09.04.2020 la 15:12, LifeGuard a spus:

@LifeGuard Salut , ceva ceva? 

5 hours ago, LifeGuard said:

Astăzi am adaugat jwl socket,skill,additional , dropu la skill uri si multe altele o sa vina si svr online curand . 

Daca aveti nevoie de Sponsor ma ocup (Host pe perioada nelimitata ) ... cu conditia sa fie free to play NO DONATION , VIP . ETC  ...

• Like 1
Acum 1 oră, ureqqe a spus:

Daca aveti nevoie de Sponsor ma ocup (Host pe perioada nelimitata ) ... cu conditia sa fie free to play NO DONATION , VIP . ETC  ...

Suna foarte tentant , dar voi refuza oferta ta . 

• LinkMania 1