Jump to content
smokeR

SA-MP Free Chat

Recommended Posts

Acum 15 ore, Mr.BaciU a spus:

Hai salutareeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

Salut si tie.

Acum 4 ore, Corlea a spus:

@smokeRfelicitari pentru functia de manager sa:mp.

Multumesc, sper sa fie cu folos.

How to get away with murder

white collar

elementary

castle

elite

vis a vis

la casa de papel

The mentalist

lie to me

banuiesc ca ai vazut breaking bad...s01 e intro, de la s02 incep partile interesante

si...bineinteles narcos

Acum 1 oră, moody a spus:

How to get away with murder

white collar

elementary

castle

elite

vis a vis

la casa de papel

The mentalist

lie to me

banuiesc ca ai vazut breaking bad...s01 e intro, de la s02 incep partile interesante

si...bineinteles narcos

Am văzut majoritatea, ma uit la trailer acu pt elite si vis a vis

@filtzeR omul cu seriale, pls, unul bomba si șmecher. 

The Flash

Prison Break ( E capodopera).

Narcos

Breaking bad

Snowfall

The walking dead

Vikings (Foarte bun)

@Nelson

Edited by Claudiu

40 minutes ago, Maf1otul said:

De ce e server ul inchis? Ceva informatii?

Va pup si va salut gangsterii mei🤗

Suntem în discuții cu "terțe" persoane cu care am putea ne aflăm în 5 top servere din România, desigur dacă se concretizează treburile pentru deschidere promitem minim 500 sloturi la server. Așteptăm și noi după alții în momentul de față.

WIPE nu e cazul, conturile nu se vor mai șterge niciodată. Poate doar mici modificări la ele fie egal pentru toată lumea la deschidere dar de șters nu se vor mai șterge vreodată.

Când și dacă se deschide, nu știm cu certitudine, dar când voi ști primul lucru pe care îl voi face este întru aici și dau "de veste" tuturor.

Desigur ce-mi doresc este ca de Crăciun :ho-santa-claus: fie deschis!

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2
  • Love 3
  • Haha 1

Acum 1 oră, Spoker a spus:

Suntem în discuții cu "terțe" persoane cu care am putea ne aflăm în 5 top servere din România, desigur dacă se concretizează treburile pentru deschidere promitem minim 500 sloturi la server. Așteptăm și noi după alții în momentul de față.

WIPE nu e cazul, conturile nu se vor mai șterge niciodată. Poate doar mici modificări la ele fie egal pentru toată lumea la deschidere dar de șters nu se vor mai șterge vreodată.

Când și dacă se deschide, nu știm cu certitudine, dar când voi ști primul lucru pe care îl voi face este întru aici și dau "de veste" tuturor.

Desigur ce-mi doresc este ca de Crăciun :ho-santa-claus: fie deschis!

Felicitari pentru functie in primul rand. Consider ca varianta ta de a nu sterge conturile nu este cea mai buna decizie si am sa iti spun si de ce.

Un wipe este necesar pentru a fi egalitate pe server, nu ar fi corect ca x sa aibe deja 10kk la deschidere facuti acum 2 luni. Eventual reseteaza stats si lasi conturile facute.

O zi faina 🙂

Serverul a fost deschis atata timp, ba chiar tanjea dupa jucatori si acum sa se dea wipe pentru egalitate numai ca s-a zis acolo de sloturi?

Sa fim seriosi, nici macar cine stie ce masini nu sunt cumparate, diferenta prea mare nu cred ca o sa fie.

apoi trebuie tinut cont si de jucatorii care chiar au jucat si au pierdut ore pe server ca intr-o luna-2 sa auda din nou de wipe. Nu asa

Acum 36 minute, moody a spus:

Serverul a fost deschis atata timp, ba chiar tanjea dupa jucatori si acum sa se dea wipe pentru egalitate numai ca s-a zis acolo de sloturi?

Sa fim seriosi, nici macar cine stie ce masini nu sunt cumparate, diferenta prea mare nu cred ca o sa fie.

apoi trebuie tinut cont si de jucatorii care chiar au jucat si au pierdut ore pe server ca intr-o luna-2 sa auda din nou de wipe. Nu asa

Dude, tocmai ce a zis ca nu se mai da wipe, nu isi mai are rost subiectul avand in vedere ca nu poti schimba trecutul 😂

Ii raspundeam domnului Corlea, dude

poate tu nu poti schimba trecutul dar eu il am in spate pe Marty McFly

Edited by moody

Nu cred ca este nevoie sa discutați cu terțe persoane pentru a readuce serverul unde trebuie,  faptul ca serverul este unde este, se datorează lucrurilor prost făcute pe partea de script. 

Cred ca cel mai mult contează sa avem un gamemode bun, un gamemode in care sa găsească toți ce și-au dorit, nu lucruri minore. 

Am mai spus și o sa o zic pana când vad ca se vor baga lucruri care chiar fac orice jucător sa se reapuce pe LinkMania. 

Material este destul, nu este nevoie sa facem iar alte sugestii ca să vedeți ce ne dorim, au fost făcute o groaza atat în secțiunea dedicata, cât și la intern. 

Vreți jucători? Demonstrați asta, nu ne mai spuneți ce vreți și ce este posibil sa se întâmple. 

Mult succes, aveți nevoie! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...