Jump to content
LeviS

URECHE 2019 PUSCARIASU

Recommended Posts

In loc sa iti vada de vagauna lui de server de 2 lei, uitati va si voi ce face un idiot ?

DOAMNE MARE ITI ESTE GRADINA!

bandicam 2019-06-19 11-39-25-116.jpg

bandicam 2019-06-19 11-39-16-976.jpg

nu te vrem ma ! nu intelegi ? PLEACA. lasa serverul cuiva in stare !!!! nu esti de linkmania.

Acum 15 minute, PreaBatran a spus:

nu te vrem ma ! nu intelegi ? PLEACA. lasa serverul cuiva in stare !!!! nu esti de linkmania.

Am vezut ca ai jucat pe servar si ai cateva comentari pe aici, asta de care zici tu este omu care da din buzunarul lui banuti astia ca sa jucam noi http://community.igcn.mu/store/product/22-igcpremium-plus/

daca nu va place de el nu mai jucati si veniti aici cu proiectele voastre https://www.linkmania.ro/forum/1725-projects/

simtul meu de om trecut prin viata, imi spune ca ureche nu a dat 100% din banii aia. nimeni nu poate sa fie atat de `prost inspirat` , sa cheltuie 500euro, si sa fie atat de ... nu stiu , imi vine sa-l injur la fiecare cuvant... dar intelegi

Acum 22 minute, PreaBatran a spus:

simtul meu de om trecut prin viata, imi spune ca ureche nu a dat 100% din banii aia. nimeni nu poate sa fie atat de `prost inspirat` , sa cheltuie 500euro, si sa fie atat de ... nu stiu , imi vine sa-l injur la fiecare cuvant... dar intelegi

Da cine crezi ? linkmania nu ofera bani pentru licentele de jocuri,eu nu , atunci cine? psd ul?

Din pacate ai dreptate nu este pe placul nostru,insa sunt bani si timpul lui si el decide cum vrea sa faca servarul , sa joace celor ce le place,restul e spam aiurea in sectiunea de s14.

Cei care doresc sa vina cu proiecte este topicul aici https://www.linkmania.ro/forum/1725-projects/

Chiar acum, PreaBatran a spus:

tie ti se pare ok ce se intampla ? 

Tocmai ce ti am spus mai sus , sunt bani omului face ce vrea ,avem si s12 daca nu ne place s14.

daca ma intrebi personal ,nu imi place ,nu imi place servarele foarte low exp ,dar e problema mea personala , s14 este online si nu are  probleme care sa te impiedice sa nu te joci.

in plus ureqe a mai platit pe cineva din domeniu sa seteze servarul ca la carte .

sa-l seteze dupa ce unii au beneficiat de ratele marite de exp ?

Posted (edited)
7 hours ago, Dumnezeu said:

Tocmai ce ti am spus mai sus , sunt bani omului face ce vrea ,avem si s12 daca nu ne place s14.

daca ma intrebi personal ,nu imi place ,nu imi place servarele foarte low exp ,dar e problema mea personala , s14 este online si nu are  probleme care sa te impiedice sa nu te joci.

in plus ureqe a mai platit pe cineva din domeniu sa seteze servarul ca la carte .

ejti batut cu bata n cap

a dat 500 pe joc si a cerut donatii (a primit inapoi 1000)

nu a venit nimeni aici si s-a luat de el ptr ca a adus s14 si a vrut sa faca ceva

lumea a venit si s-a luat de el pentru fiecare decizie de cacat pe care a luat-o si ptr ca nu vrea sa asculte de jucatori care se pricep si care l-au sfatuit cum sa faca lucruri bune

tie iti place sa-i  pupi in cur pe toti care au venit si-au deschis un server  ( uita-te la ultimi 3 care au fost . care au venit au luat donatiile si au disparut dupa 2 luni )

Edited by ureqqe

Posted (edited)
20 hours ago, PreaBatran said:

simtul meu de om trecut prin viata, imi spune ca ureche nu a dat 100% din banii aia. nimeni nu poate sa fie atat de `prost inspirat` , sa cheltuie 500euro, si sa fie atat de ... nu stiu , imi vine sa-l injur la fiecare cuvant... dar 

.

Edited by ureqqe

8 hours ago, Dumnezeu said:

Am vezut ca ai jucat pe servar si ai cateva comentari pe aici, asta de care zici tu este omu care da din buzunarul lui banuti astia ca sa jucam noi http://community.igcn.mu/store/product/22-igcpremium-plus/

daca nu va place de el nu mai jucati si veniti aici cu proiectele voastre https://www.linkmania.ro/forum/1725-projects/

tajdreq

39 minutes ago, ureqqe said:

Am cerut fonduri europene pentru el . 

Lasa.i pe astia netrecuti prin viata sa se joace . Stai ca asta nu e tot . Stii cat costa niste setari care le platesc a doua oara ? Stii cat ma costa pe luna doar sa ma injure niste nimeni ? . Eu zic sa stai in banca ta si sa lasi lumea sa se bucure de el ,ca tine  sunt multi . 

=))))))

Acum 7 ore, george krassus a spus:

ejti batut cu bata n cap

a dat 500 pe joc si a cerut donatii (a primit inapoi 1000)

🤣

Acum 1 oră, bodo606 a spus:

tajdreq

=))))))

Acum 7 minute, Satoshi Nakamoto a spus:

Acum 1 oră, bodo606 a spus:

tajdreq

=))))))

Topic fara relevanta

Inchis

Momentan discutam situatia de la s14 cu ceilalti manageri si vedem ce facem mai departe

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...