Jump to content
Sign in to follow this  
topaZz

[Respinsă] sugestie hitman

Recommended Posts

Propun ca atunci cand esti omorat de un hitman sa iti apara in chat sau undeva pe ecran un mesaj specific, eventual un cap de mort, ca sa sublinieze serverul ca ai fost omorat de un hitman, asta ca sa fim si noi luati in seama mai mult ^^

CONTRA: Nu stiu cu ce ar ajuta asta serverul. In plus ca HA contractu trebuie sa fie cat mai silance deci nu are relevanta asta cu ce spui tu.

Pai silence CATEGORIC ca esti, dar mie imi gadila putin EGO-ul cand stiu ca X stie ca a fost omorat de un hitman (OARECARE).

Si am propus sugestia asta pentru ca eu de multe ori cand eram omorat de hitman in alt tab nici macar nu constientizam ca am fost omorat de hitman. De aia zic, ca asa ar fi mai multa 'bagare in seama'.

Edited by topaZz

Pro, de multe ori nu iti dai seama daca ai fost omorat de troll hack sau hitman.Mai de mult parca era cu scris in chat "ai fost omorat de hitman".

Pro!

Ceva interesant ar fi sa îți apăra un mesaj gen “Data viitoare ai mai multă grija” sau “Suntem cu ochii pe tine “ 😂😂

min mesaj,ceva ar fii interesant 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...