Jump to content
smokeR

Scrisoare pentru Mos Craciun

Recommended Posts

Odata cu venirea sarbatorilor, Mos Craciun a decis sa faca o vizita si jucatorilor de pe serverul Linkmania.Daca iti doresti ceva foarte mult (in limita bunului simt), poti sa ii scrii mosului o scrisoare folosind modelul de mai jos. Deoarece Mos Craciun este o persoana cu un caracter minunat, acesta o sa le asculte dorintele tuturor jucatorilor care si-au ocupat putin din timpul lor pentru a-i scrie o scrisoare.In plus, jucatorii care au Restrictie deoarece nu s-au comporat corespunzator in timpul acestui an, mosul le ofera a doua sansa pentru ca are incredere ca acestia se vor schimba si nu vor mai gresi. In concluzie, mosul asteapta scrisorile voastre si le va citi pe toate in decursul acestei saptamani ca in ziua de craciun fiecare sa aibe ce si-a dorit!

Pentru a putea primi cadoul mult dorit si asteptat, toti cei care ii scriu lui Mos Craciun trebuie sa fie online Luni, 24.12.2018 intre orele 18:00 si 20:00. Cine nu se afla in acel moment pe server, isi va pierde cadoul.

Nume:
Level:
Dorinta:

• Like 3
  • Thanks 2
  • Love 1
  • LinkMania 2

Nume:LXXKOK

Level:30

Dorinta:Eu vreau sa primesc de craciun 100diamante, deoarece vreau sa mi cumpar cont premium prentru 3 luni si linkpoints cat sa mi deschid un platinum..Multumesc anticipat !!

Nume: Rares11
Level: 35
Dorinta: As dorii ca anul acesta mosul sa fie darnic si mi-as dorii 100 de diamante si daca nu se poate asa macar 1000 linkpoints

•  

Ma numesc HeaDsH0T

Level 19

Dorinta: As dori ca anul asta mosul sa fie darnic si as dori si eu 100 diamante  50kk cont premium pt 3 luni Daca Se poate multumim mosului 🙂 Sarabatori Fercite 🙂

Edited by BeB00

Acum 4 ore, smokeR a spus:

Odata cu venirea sarbatorilor, Mos Craciun a decis sa faca o vizita si jucatorilor de pe serverul Linkmania.Daca iti doresti ceva foarte mult (in limita bunului simt), poti sa ii scrii mosului o scrisoare folosind modelul de mai jos. Deoarece Mos Craciun este o persoana cu un caracter minunat, acesta o sa le asculte dorintele tuturor jucatorilor care si-au ocupat putin din timpul lor pentru a-i scrie o scrisoare.In plus, jucatorii care au Restrictie deoarece nu s-au comporat corespunzator in timpul acestui an, mosul le ofera a doua sansa pentru ca are incredere ca acestia se vor schimba si nu vor mai gresi. In concluzie, mosul asteapta scrisorile voastre si le va citi pe toate in decursul acestei saptamani ca in ziua de craciun fiecare sa aibe ce si-a dorit!

Pentru a putea primi cadoul mult dorit si asteptat, toti cei care ii scriu lui Mos Craciun trebuie sa fie online Luni, 24.12.2018 intre orele 18:00 si 20:00. Cine nu se afla in acel moment pe server, isi va pierde cadoul.

Nume: MaxiMus
Level: 14
Dorinta: Mosule ,anul asta am fost foarte cuminte,daca poti sa-mi dai un sandking,50 dmd sa-mi i-au car slot, si 50 kk sa-mi i-au elegy,deci daca mi-ai indeplinit dorinta , fac ce vrei tu, ii tin eu locul lui rudolf!! sau daca crezi ca e cam mult,poti sa-mi tai dorinta cu dmd,dar o sa fiu foarte trist =((((

Edited by MaxiMus.112

Nume: Mr.Mecanic
Level:35
Dorinta: Draga mosule, nu vreau sa.ti cer prea multe, daca imi aduci 100 diamante, 1 slot pentru vehicule, 1000 linkpoints si o casa. Multumesc anticipat.

Nume: HaZ
Level: 12
Dorinta: As vrea sa primesc de craciun un hot A full daca se poate si daca ii mosu darnic vreo 15kk pentru benzina si cateva linkpoints ,cat iti permite sacu. Multumesc !

Nume: qwerz0r
Level: 47
Dorinta: Draga mosule, te-am asteptat anul acesta mai mult ca niciodata. Imi doresc de la tine ca pe 24-25 Decembrie sa faci o promovare, sa ne strangem de craciun la 250 playeri si as mai dori sa fiu promovat la admin up, doar daca crezi ca am fost cuminte si ascultator.

Cu drag, renul tau de la Iasi!

Edited by qwertz0r
  • Like 2
  • Love 2
  • Haha 3

Nume: ElComandante
Level: 32
Dorinta: Draga mosule, sper ca nu o sa ma uiti si anul asta, cum ai facut in ceilalti ani, asa ca eu imi doresc un slot pentru vehicul, cat si 1000 de linkpoints, dar in special as vrea ca acest server sa fie full in perioadele sarbatorilor.

•  

Nume:ChristianYTB

Level:9

Dorinta:As vrea helper pe sv,150 dmd,250kk sau macar 1000 linkpoints.

P.S. Vreau doar una dintre cele mentionate mai sus.

Nume:Claudiu
Level:42
Dorinta:  Imi doresc anul asta  de la domnul Craciun diamante  cate poate acolo eu zic sa se apuce de minat de acum.

Nume: El3ment
Level: 24
Dorinta: As dorii ca anul acesta mosul sa fie darnic Mosul Craiun si mi-as dorii 100 de diamante si daca nu se poate  macar 1000 linkpoints

Nume: Seickh

Level: 38

Dorinta: Moşule, în primul rând îmi doresc sănătate şi bucurie pentru toţi, apoi aş vrea ca serverul să fie din nou plin sau măcar 160+ pe seară ca până acum că... În ultima vreme a cam scăzut şi nu ştiu de ce... Eu mi-am dat silinţa, am incercat să fac eventuri frumoase şi dese, dar în acelaşi timp şi să stau pe codați... În rest nu prea aş vrea mare lucru... Decât Cont VIP şi diamante, cât îţi permite sacul şi un slot de maşină 😂😂

Sărbători fericite, vă pupă Seickh! 

Nume: Clifford
Level: 31
Dorinta: Buna, Mosule. Te-am asteptat un an intreg, un an frumos cu bune si cu rele.Am facut si lucruri bune, dar si lucruri rele, pentru ca suntem oameni si asta ne este firea. In primul rand le doresc numai bine, multa sanatate, bucurii si impliniri prietenilor si tovarasilor pe care-i cunosc de atata timp in aceasta comunitate, cat si niste sarbatori minunate alaturi de familie si cei dragi. Dorinta mea este una fireasca, cred. As dori sa dispara aceste favoruri pe care anumite persoane din staff(team leaderi) le fac, pentru ca una e sa stim si sa inchidem ochii, alta e sa nu fie ceva observabil.Nu dezvolt mai mult Mosule, pentru ca tu stii sigur despre ce este vorba. Stiu ca oamenii din staff sunt unii capabili, doar ca uneori prieteniile si alte lucruri de genul sunt mai presus decat functia si atributiile pe care le au. E greu, totusi, Mosule sa schimbi niste oameni, insa daca nu poti sa-mi indeplinesti aceasta dorinta, daruieste-mi din sacul tau skin id 270 permanent. Multa santate, Mosule.

Nume: Taylor
Level: 15
Dorinta: Mosule, iti scriu si de pe acest cont, pentru ca nu vreau sa intru pe celalalt, imi voi pierde inspiratia. N-am uitat de urarile de Craciun, asa ca le urez tuturor playerilor, prietenilor si dusmanilor niste sarbatori cat mai frumoase, multa sanatate si bucurie in suflet. Una din nemultumiri am spus-o mai sus, n-am spus-o pentru mine, pentru ca nu sunt singurul care a fost defavorizat, insa mai sunt si alti playeri care trec cu vederea, ca poate "a fi mai bine". O alta dorinta de-a mea ar fi aceea in care server-ul, cu totul c-ar avea mai putini playeri, n-ar mai avea acei trisori, codati care ne strica uneori buna dispozitie, dar sunt sigur ca ti-am trimis cativa "muncitori" dornici de a prinde acesti codati, in frunte cu HuGE, coordonatorul lor. Cam atat Mosule, insa, skin-ul 270 permanent ar fi bun si aici, sa lasam premiile mai mari celor care nu au si chiar isi doresc ceva mai "uau". Sarbatori frumoase, Mosule.

Sarbatori fericite, linkmaniaci!

@smokeR felicitari pentru aceasta idee frumoasa, cat si staff-ului!

Edited by afroMAN
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2

Nume:MiculFierar
Level:17
Dorinta:Mosule,craciunul asta vreau de la tine o casa in care pot sta si eu pentru ca asta mi am dorit mereu si inca nu am primit,daca nu se poate o casa mi ai putea aduce  100 diamante sau 1000 linkpoint.Iti multumesc mosule si sarbatori fericite.

Nume : Bogdy

Level : 19

Dorinta: Buna Mosule stiu ca nu am fost foarte cuminte anul acesta dar as dori daca poti sa imi aduci un super gt sau 50 dmd sa imi cumpar slot car.Multumesc !Sarbatori fericite tuturor !

Nume: reve

Level: 19.

Dorinta: Draga Mosule, as dori 100 de diamante si skinul cu id 296 permanent, daca se poate. Dar pe langa aceste daruri, cel mai mult as dori sa fie serverul promovat.

• Nume: Alkatraz
  • Level: 30
  • Dorinta: In primul rand vreau sa va urez tuturor sarbatori fericite, iar in al doilea rand, mi-as dori de la mosul 3 luni de cont premium SAU 72 diamante. Multumesc!
Edited by Alkatraz

Nume:PaulWalker
Level:25
Dorinta:Eu imi doresc 100 de diamante pentru ca vreau sa imi cumpar cont premium sa pot face si eu bani mai multi.

Nume: Konica

Level: 10 cred

Dorinta: Draga Mosule, daca nu cer prea mult as vrea ca Green sa ia player-ul lunii macar cu unul din cele 4 conturi cu care joaca, Specii sa primeasca helper sau macar sa nu ia restrictie pana de Craciun, iar pentru mine un infernus. 

• Like 4
  • Upvote 1
  • Love 3
  • Haha 2
  • Burn 1

Nume: Fonz
Level: 36
Dorinta: Mosule,sunt pe comunitatea asta de mai bine de 8 ani,practic am crescut aici alaturi de multi dintre voi.Eu nu imi doresc nimic material,nici diamante,masini sau sloturi pentru ca in prezent am de toate.In schimb,imi doresc o alta sansa la admin pentru ca organizarea eventurilor si ajutarea jucatorilor  este singurul lucru  care imi mai da pofta de joc,iar prin aceasta dorinta voi incerca sa fac si alti playeri fericiti.Va urez sarbatori fericite tuturor,iar in ziua de Craciun stati alaturi de familie si lasati AFK pe server.Va urez sarbatori fericite !

Edited by Fonz
  • Like 3
  • Upvote 1
  • Love 1

Si pt celalt cont

Nume:Gaby

Level: 10

Dorinta : As dori daca se poate sa iau rank up la factiune ca sa fac rank 3 , 1000 de linkpoint sau 100 dmd,Mosule esti cel mai tare

Nume :  Khero

Level : 6

Dorinta : Draga Mosule ! Anul acesta am fost un copil foarte foarte cuminte , pentru a primii cadourile mult dorite de la tine! Mosule , nu vreau foarte multe de la tine 🙂 . Daca poti si daca vrei! Eu mi-as dorii un slot de masina ,iar   mai apoi un Cont VIP sau Premium si o casa mosule .                            

CU DRAG , KHERO !

Nume: alcapone.

Level: 10

Dorinta: Draga Mosule, anul acesta as dorii sa primesc 50 de diamante si un clan. Multumesc