Jump to content
Alyx

Pokémon: Detective Pikachu (2019)

Recommended Posts

Screen-Shot-2018-11-12-at-12_05.jpg.a060f8a147609dfab1161f75581d8810.jpg

Descriere: 

Spoiler

Într-o lume în care cei din jur colecționează Pokémoni pentru a-i pune să lupte unii cu ceilalți, un adolescent dă peste un Pikachu inteligent și vorbitor care își dorește să devină detectiv.

Nota IMDb: N/A
Gen: Animație, Familie, Fantezie
Durata: N/A
Actori: Justice Smith, Ryan Reynolds, Suki Waterhouse
Regizor: Rob Letterman
Trailer: 

Sunt sigur că nimeni nu știe la ce să se aștepte de la Pokémon: Detective Pikachu, primul film live-action, bazat pe extrem de reușita franciză media, care se află în cel de-al doilea deceniu al său.
Ca mulți alții, m-am simțit destul de indiferent față de detectivul Pikachu ... până săptămâna trecută, când a sosit primul trailer, acesta reușind să îmi schimbe părerea cu 180 de grade în direcția cea bună.
Detectivul Pikachu primește puncte suplimentare din partea mea pentru că este amuzant. Cea mai mare parte i se datorează lui Ryan Reynolds, care vocea lui Pikachu. Da, este adevărat că vocea acestuia sună ciudat venind din Pikachu, însă sincer ar fi la fel de ciudat chiar și cu alt actor în locul lui Reynolds.
Acum sunt hotărât să-l văd pe detectivul Pikachu. Este adevărat că un trailer nu indică calitatea filmului. O mulțime de filme slabe au trailere bune, deoarece trailerul este menit să obțină cât mai multe persoane lipite de scaunele din cinema pentru a vedea filmul. Ei bine, acesta este un trailer excelent, iar pe data de 7 iunie 2019, eu voi fi lipit pe un scaun de cinema pentru a vedea filmul. 🙂

Premiera in Romania
07.06.2019

IMDb

Edited by Alexx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...