Jump to content
Sign in to follow this  
Claudiuu

Nelamurire Warn

Recommended Posts

Da, avand in vedere ca celalalt topic nu mai este valabil o sa postez aici, @Kitte lamureste-ma te rog de ce ai considerat ca merit avertisment pentru acest comentariu sau de ce ai considerat ca e off-topic, unde anume scrie ca nu am voie sa las comentarii de genul la stiri? s-a precizat intr-un regulament aceasta regula ca nu ai voie sa comentezi despre o stire anume? am dat edit ca am observat dupa exact pentru ce mi-ai dat tu warn. Chiar ma intreb cum de se respecta acum un regulament neprecizat undeva, iar cand eu dadeam avertisment pe drept si scria clar in regulament iar regula a fost incalcata ai stiut sa imi sari imediat in cap ca nu iti convine tie ca avertizez pe toata lumea.  @41nd

Screenshot_1.thumb.png.6f099b0becd189d3407153c13d0adc55.png

Screenshot_3.thumb.png.3f237f7f6a8eab04dec187a192abc858.png

Edited by Claudiuu

Ai o atitudine cu probleme serioase si ai impresia ca acest forum este pentru spam si frustrarile tale personale.

Mai ai de aici warn si nu mai postezi 10 zile. Data viitoare cand ai o dispozitie proasta, scoate routerul din priza. 

Ai primi warnul initial pentru ca ai postat ca sa te auzi. Fara sa ai abolut nimic valoros de adaugat. Cam mult tupeu sa mai si intrebi de ce ai warn, ai fost staff si te faci de ras cu comportamentul asta.

Iti revoc grupul Alumni.

Iti spun si aici cum am scris in warn. Mai sari calul si nu mai ai user. 

Acum 23 ore, Closed a spus:

warn si aici! cu ce scop?

Nu mai face spam si nu mai primesti warn. Cu ce scop scrie in descrierea warnului ca l-ai primit? Nu o mai cauta cu lumanarea ca o sa iti arzi degetele. 

Posteaza cu bun simt si on topic si nimeni nicaieri n-o sa zica nici pas cu privire la tine, indiferent de opiniile tale. 

Aici esti offtopic, mai postezi degeaba mai iei un warn. 

Spoiler

youre-not-the-center-of-the-universe.jpg

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale
  • Create New...