Jump to content
Sign in to follow this  
axelutz

WANTED! Recrutam noi Linkmasteri - voluntari

Recommended Posts

Familia Linkmania este in cautare de voluntari -  Moderatori activi care sa sprijine Comunitatea un continut original si bine redactat in sectiunea Linkmania, cu atentie pe una sau mai multe sectiuni (muzica, filme, techmania, filme, sport, medicina, discutii diverse).

image.jpeg.6e9c3f608fd2d2a9fc8fc2d4e234d156.jpeg

Convingeti-ne ca ne-am gasit colegul! Va rugam sa detaliati orice aspecte pe care le gasiti relevante.

Cerinte minime pentru a face parte din staff: dorinta de implicare si interes de a ramane in echipa minim 6 luni; seriozitate; un cazier fara probleme importante in Comunitate; sa fi atins minim pozitia de LinkManiac (fara Forumist, Inactiv etc).

In cazul in care veti fi selectați, un coleg LinkMaster cu senioritate vă va indruma in primele tape ale colaborării pentru a ne asigura ca veti invața toate aspectele necesare poziției (moderare, redactare etc).

Multumim pentru interes! Asteptam cat mai multe aplicatii din partea dumneavoastra si cat mai bine puse la punct!

Doresc să aplic pentru secțiunea de filme.

Țin să menționez că filmele postate mai demult au fost șterse, deci nu am posibilitatea de a le prezenta.

Filme: Halloween 2018 The Nun (2018) The King's Speech (2010The Thing (1982) 

Biografii: [Biografie Mark Wahlberg] [Biografie] Al Pacino [Biografie] Jared Leto [Biografie] Daniel Craig

Edited by Alexx
  • Upvote 1
  • LinkMania 2
  • Gunoi 1

Ma numesc Carciumaru George Cosmin, am 15 ani, sunt un baiat saten,destept, de treaba si stau in banca mea, imi place sa socializez.
Sunt pe comunitatea linkmania de aproape un an, studiez la Liceul Tehnologic Turceni orasul Turceni judetul Gorj, hobbyul meu este informatica.
Eu vad comunitatea LinkMania ca pe un succes,se tine foarte bine pe picioare,staff capabil.
Doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate cu continut original.
Prefer sectiunea de Gaming deoarece imi place ca posturile sunt foarte frumos aranjate.
Ideiile mele pe viitor pentru comunitate sunt sa ajung ceva in aceasta comunitate foarte frumoasa.
Va multumesc frumos si sper sa am sansa sa demonstrez ceea ce pot.

Ma numesc Cristian Ilie, am 15 ani, locuiesc in orasul Turceni si invat la Liceul Tehnologic Turceni. Hobby-ul meu este gaming-ul, mai exact imi place sa ma joc foarte mult si sa vorbesc despre review-uri s.a.m.d. Sunt alaturi de aceasta comunitate de aproximativ un an si jumatate. Vreau sa ajut aceasta comunitate cu ce pot, implicandu-ma in ideile organizate de catre aceasta comunitate frumoasa. Vreau sa imi impartasesc cu ceilalti parerile despre anumite jocuri si sa discutam pe tema lor. Le multumesc prietenilor care m-au ajutat, in special lui axelutz, care ma indruma sa fac ceea ce trebuie.

Ma numesc Dima Constantin Damian,dar toata lumea imi spune Dami,am 20 de ani,sunt student in anul III la Universitatea de Petrol si Gaze din Ploiesti,iar principalele mele hobby-uri sunt muzica,sportul si filmele(va urma si condusul).Insa m-au captivat si discutiile din techmania,medicina si discutii diverse de pe forumul dumneavoastra.Deci pot spune ca sunt interesat de toate.Sunt o persoana sociabila,onesta,punctuala,serioasa,perseverenta,ambitioasa,intelegatoare,dornica sa ajute si careia nu ii plac oamenii falsi,invidiosi,barfitori si care te vorbesc pe la spate.Insa ca oricare alt om am si defecte.Ma consider incapatanat,direct,uneori impulsiv,daca prin vorba buna nu se rezolva nimic si mandru,mandru de ceea ce fac si de cine sunt.Am dorinta de implicare si interes de a ramane in echipa,sunt serios si matur si am un cazier curat in Comunitate.Doresc sa obtin aceasta funcite deoarece imi place sa ajut oamenii,vreau sa cunosc persoane noi si doresc sa ajut aceasta comunitate cum pot si cat pot mai bine,deoarece mi-a fost oferit un forum extraordinar si bine pus la punct,cu un staff serios si capabil si doresc,la randul meu,sa ajut cum pot si sa ma fac remarcat intr-un mod pozitiv.Cred ca pot ajuta, avand aceasta functie,cu ajutorul calitatilor mele,acesta comunitate, printr-o buna desfasurare a lucrurilor si de ce nu cu dezvoltarea acesteia.Va multumesc si sa ne auzim curand.Sa aveti o zi frumoasa si putere de munca!

• Like 1
  • Upvote 2
  • LinkMania 1
  • Downvote 1

La 12.09.2018 la 21:15, Alexx a spus:

Doresc să aplic pentru secțiunea de filme.

Țin să menționez că filmele postate mai demult au fost șterse, deci nu am posibilitatea de a le prezenta.

Filme: Halloween 2018 The Nun (2018) The King's Speech (2010The Thing (1982) 

Biografii: [Biografie Mark Wahlberg] [Biografie] Al Pacino [Biografie] Jared Leto [Biografie] Daniel Craig

Acceptat in perioada de probe.

La 12.09.2018 la 22:36, Sakki_x3 a spus:

Ma numesc Carciumaru George Cosmin, am 15 ani, sunt un baiat saten,destept, de treaba si stau in banca mea, imi place sa socializez.
Sunt pe comunitatea linkmania de aproape un an, studiez la Liceul Tehnologic Turceni orasul Turceni judetul Gorj, hobbyul meu este informatica.
Eu vad comunitatea LinkMania ca pe un succes,se tine foarte bine pe picioare,staff capabil.
Doresc aceasta functie deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate cu continut original.
Prefer sectiunea de Gaming deoarece imi place ca posturile sunt foarte frumos aranjate.
Ideiile mele pe viitor pentru comunitate sunt sa ajung ceva in aceasta comunitate foarte frumoasa.
Va multumesc frumos si sper sa am sansa sa demonstrez ceea ce pot.

La 12.09.2018 la 22:48, kenezzu a spus:

Ma numesc Cristian Ilie, am 15 ani, locuiesc in orasul Turceni si invat la Liceul Tehnologic Turceni. Hobby-ul meu este gaming-ul, mai exact imi place sa ma joc foarte mult si sa vorbesc despre review-uri s.a.m.d. Sunt alaturi de aceasta comunitate de aproximativ un an si jumatate. Vreau sa ajut aceasta comunitate cu ce pot, implicandu-ma in ideile organizate de catre aceasta comunitate frumoasa. Vreau sa imi impartasesc cu ceilalti parerile despre anumite jocuri si sa discutam pe tema lor. Le multumesc prietenilor care m-au ajutat, in special lui axelutz, care ma indruma sa fac ceea ce trebuie.

Acum 15 ore, Damiddamic a spus:

Ma numesc Dima Constantin Damian,dar toata lumea imi spune Dami,am 20 de ani,sunt student in anul III la Universitatea de Petrol si Gaze din Ploiesti,iar principalele mele hobby-uri sunt muzica,sportul si filmele(va urma si condusul).Insa m-au captivat si discutiile din techmania,medicina si discutii diverse de pe forumul dumneavoastra.Deci pot spune ca sunt interesat de toate.Sunt o persoana sociabila,onesta,punctuala,serioasa,perseverenta,ambitioasa,intelegatoare,dornica sa ajute si careia nu ii plac oamenii falsi,invidiosi,barfitori si care te vorbesc pe la spate.Insa ca oricare alt om am si defecte.Ma consider incapatanat,direct,uneori impulsiv,daca prin vorba buna nu se rezolva nimic si mandru,mandru de ceea ce fac si de cine sunt.Am dorinta de implicare si interes de a ramane in echipa,sunt serios si matur si am un cazier curat in Comunitate.Doresc sa obtin aceasta funcite deoarece imi place sa ajut oamenii,vreau sa cunosc persoane noi si doresc sa ajut aceasta comunitate cum pot si cat pot mai bine,deoarece mi-a fost oferit un forum extraordinar si bine pus la punct,cu un staff serios si capabil si doresc,la randul meu,sa ajut cum pot si sa ma fac remarcat intr-un mod pozitiv.Cred ca pot ajuta, avand aceasta functie,cu ajutorul calitatilor mele,acesta comunitate, printr-o buna desfasurare a lucrurilor si de ce nu cu dezvoltarea acesteia.Va multumesc si sa ne auzim curand.Sa aveti o zi frumoasa si putere de munca!

Aplicatie respinsa. Ti-am urmarit activitatea pe acest forum, 95% din posturile tale sunt realizate in cadrul jocurilor forumistice iar asta nu iti aduce niciun plus sau avantaj pentru functia de Linkmaster in fata celorlalti aplicanti. Sunt foarte multi utilizatori care se implica in acea sectiune si nu au depus o aplicatie.

Te sfatuiesc sa iei exemplu de la ceilalti aplicanti/actuali Linkmasteri care isi dau interesul in sectiuni si sa incerci sa aduci un continut bun si pus la punct asa cum se cuvine.

Discutam in urmatoarea sesiune de aplicatii.

Sign in to follow this  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Confidenţialitatea ta este importantă pentru noi. Vrem să fim transparenţi și să îţi oferim posibilitatea să accepţi cookie-urile în funcţie de preferinţele tale.
De ce cookie-uri? Le utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie.
Da, accept
Vezi setările
Alegerea dumneavoastră privind modulele cookie de pe acest site
Aceste cookies sunt strict necesare pentru funcţionarea site-ului și nu necesită acordul vizitatorilor site-ului, fiind activate automat.
- Afișarea secţiunilor site-ului - Reţinerea preferinţelor personale (inclusiv în ceea ce privește cookie-urile) - Reţinerea datelor de logare (cu excepţia logării printr-o platformă terţă, vezi mai jos) - Dacă este cazul, reţinerea coșului de cumpărături și reţinerea progresului unei comenzi
Companie Domeniu Politica de confidenţialitate
RCS&RDS S.A. linkmania.ro Vezi politica de confidenţialitate
ips4_hasJS, ips4_ipsTimezone, ips4_IPSSessionFront, ips4_member_id, ips4_pass_hash, ips4_language, ips4_anon_login, ips4_theme, ips4_forum_view, ips4_recentEmoji
Google LLC google.com Vezi politica de confidenţialitate
_ga, _gid, _gat, AMP_TOKEN, _gac_<property-id>, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz
Trimite
Vezi aici politica noastră de cookie-uri și de prelucrare a datelor tale