Jump to content

Recommended Posts

Inca un bug poate stiti de el pe joc scrie Lucky Coin dar cand il iei in inventoriu scrie Christmas Firecracker 

Screen(09_16-08-19)-0000.thumb.jpg.37adbe1b145d5a010217b1df451d38fe.jpg

Screen(09_16-08-19)-0001.thumb.jpg.dd3f15092ed3149125217ea69f562302.jpg

Am incercat sa fac guild la lvl 400 dar ma anunta dejea ca l-am creat 

Chaos Castel are o intarziere de 1 min ,2 minute maxim dupa ce incepe si iti da fail , si la final dupa ce il termini nu stiu daca accesta sau a-ti setat inca dropul dar mi la dat pe Rudolf 😄

Screen(09_15-16-00)-0000.thumb.jpg.32ef7851a6568fd74c339606e576a564.jpgScreen(09_15-16-04)-0002.thumb.jpg.d59a31ea31f812b1e64b0d030c78c266.jpg

Voi reveni 

Acum 39 minute, *Cdcd* a spus:

Inca un bug poate stiti de el pe joc scrie Lucky Coin dar cand il iei in inventoriu scrie Christmas Firecracker 

Screen(09_16-08-19)-0000.thumb.jpg.37adbe1b145d5a010217b1df451d38fe.jpg

Screen(09_16-08-19)-0001.thumb.jpg.dd3f15092ed3149125217ea69f562302.jpg

Chaos Castel are o intarziere de 1 min ,2 minute maxim dupa ce incepe si iti da fail , si la final dupa ce il termini nu stiu daca accesta sau a-ti setat inca dropul dar mi la dat pe Rudolf 😄

Screen(09_15-16-00)-0000.thumb.jpg.32ef7851a6568fd74c339606e576a564.jpgScreen(09_15-16-04)-0002.thumb.jpg.d59a31ea31f812b1e64b0d030c78c266.jpg

Voi reveni 

N-am mai auzit pana acuma problema asta la cc . Cum are întârziere explica  văd acolo cc Close in 1 min și mai aștepți un 1 min sa înceapă nu este bug asta , și da drop este corect 

Nu stiu daca sa le zic bugs sau chestii deranjante care ar avea nevoie de tweaks.

MuHelper:

1. Elful nu da intotdeauna buff la party de multe ori unul sau doua caractere din party raman fara buff

2. De multe ori la BK in loc sa atace se plimba de nebun intre monstrii. La RF e si mai enervant.

elful face asa cand ai setat sa dea heal si ai setat full,  incepe sa dea buff iar daca  unuia din pt ii scade hp  incepe sa dea heal pe respectivul

1

al 2 lea nu merge....daca ies de pe primul pot sa ma loghez cu al doilea...dar sa l bag si pe primul iar nu merge

deci nu merge cu 2 conturi simultan

Acum 2 minute, afumatu a spus:

1

al 2 lea nu merge....daca ies de pe primul pot sa ma loghez cu al doilea...dar sa l bag si pe primul iar nu merge

deci nu merge cu 2 conturi simultan

@LifeGuard verifica te rog. unor playeri le merge jocul cu 2 conturi conectate, altora nu. Si ProfessorX a raportat buba ingame

Acum 13 ore, *Cdcd* a spus:

Iti spune ca a fost creat deja daca ai incercat ZoHaN pentru ca a fost facuta Guilda

Acum 1 oră, Axis a spus:

@LifeGuard verifica te rog. unor playeri le merge jocul cu 2 conturi conectate, altora nu. Si ProfessorX a raportat buba ingame

serverul e pe versiunea de test si poate duce maxim 100 jucatori online, o sa vedem cum facem sa permitem un singur cont pe IP astfel incat sa poata intra cat mai multe persoane

la start oficial o sa avem versiunea maxi cu 1000 de jucatori online, iar daca o sa fie nevoie o sa bagam si al doilea GS astfel incat sa poata intra 2000 jucatori online

pana la start oficial trebuie sa rezolvam problemele din joc  cu aceasta versiune, asa ca nu mai stati pe spoturi si testati jocul(evente, drop, mix etc.)

@haros   in mare parte ai dreptate cu testatul,  parerea mea e ca trebuia lasat exp mare, cine a inceput mai tarziu nu prea are ce sa testeze,  la putine rr nu prea ai ce testa, unu mic  maxim poate sa iti spuna ca pe primul spot in lt 3 e un mob overpowered, si ca dropul la jvl este prea mare, in rest nu prea ai ce testa. 

Apropo, a mers cu 4 conturi pe ip

Cat e exp la ml?  m-am trezit cu full la ml

Acum 6 ore, babacku a spus:

@haros   in mare parte ai dreptate cu testatul,  parerea mea e ca trebuia lasat exp mare, cine a inceput mai tarziu nu prea are ce sa testeze,  la putine rr nu prea ai ce testa, unu mic  maxim poate sa iti spuna ca pe primul spot in lt 3 e un mob overpowered, si ca dropul la jvl este prea mare, in rest nu prea ai ce testa. 

Apropo, a mers cu 4 conturi pe ip

Cat e exp la ml?  m-am trezit cu full la ml

10xp este la ML nustiu cum te-ai trezit cu el full ...

A lăsat soția afk. Crede dar nu mai știe sigur unde  ca în cry a lasat. Când am intrat eu aveam 200 la ml. Caracter  ThePops

Acum 4 ore, LifeGuard a spus:

10xp este la ML nustiu cum te-ai trezit cu el full ...

Acum 1 oră, babacku a spus:

A lăsat soția afk. Crede dar nu mai știe sigur unde  ca în cry a lasat. Când am intrat eu aveam 200 la ml. Caracter  ThePops

Multumesc,am sa verific când ajung acasă . 

Stiti ceva de spoturile din kalime?

Acum 2 zile erau mobi calumea pe spoturi... acum sunt imprastiati si lipsa...

Acum 5 minute, AndreyP28 a spus:

Stiti ceva de spoturile din kalime?

Acum 2 zile erau mobi calumea pe spoturi... acum sunt imprastiati si lipsa...

Incearca sa-i readuni, omorand repede. 

stai linistit bro k6 si k7 ultimele spoturi acum deabia sunt mobi.... oricat ii aduni nu poti numi spot... 

dute pe 90 bis sa vezi de proba ... pauza totala...

Salut ,

1.Nu stiu daca e BUG sau daca se stie dar sigur trebuie schimbat ceva, fail cu 100% șanse:

Screen(09_24-16-38)-0005.jpg.b5bd0c2c6ce726f270363ec5c2ceeb6e.jpg

Screen(09_24-16-39)-0006.jpg.bb72ffe90e371734543b56184973b446.jpg

2. La BC master level mi-a dat ca premiu stack 10 b, cam putin cred:)))

3. Cred ca Petul Panda moare destul de greu, constituie un avantaj destul de mare. Pe beta nu chiar, dar pe Official sigur .

Acum 48 minute, andreyo_ro a spus:

Salut ,

1.Nu stiu daca e BUG sau daca se stie dar sigur trebuie schimbat ceva, fail cu 100% șanse:

Screen(09_24-16-38)-0005.jpg.b5bd0c2c6ce726f270363ec5c2ceeb6e.jpg

Screen(09_24-16-39)-0006.jpg.bb72ffe90e371734543b56184973b446.jpg

2. La BC master level mi-a dat ca premiu stack 10 b, cam putin cred:)))

3. Cred ca Petul Panda moare destul de greu, constituie un avantaj destul de mare. Pe beta nu chiar, dar pe Official sigur .

in loc de de 1kk gold lipseste doar 500k

legat de problema cu resetul, la resets imi apare -1