Jump to content

Recommended Posts

Acum 22 minute, quePasa a spus:

In a2 la tarkuri am setat hp def si dmg mai mare. Probabil ti se pare acum ca , cad mai greu.

Inainte de filmare ai atacat cu ice storm?

Si dc cand tin apasat clik dreapta pica imediat? nu ma plang doar eu de treaba asta mai multe pers,se vede diferenta intre cliker si daca tin eu clik dreapta

Neatza,

Zic sa fac un gaion ... HUGE mistake:

- mi-a teleportat TOT partyul dupa spot in gaion

- am asteptat 1 min, apoi am inceput sa dau in poarta..subtire la dmg. 

- dupa 1 min de dat in poarta am murit subit si m-a dat afara din party

Ma intorc pe spot, spotul gol..nush unde-mi e partyul 🙂 .. astept sa se trezeasca

PS. scz celor cu care eram in pt. Nu stiam ca asa se va intampla 😞

Edited by R0manov
...

Acum 5 ore, R0manov a spus:

Neatza,

Zic sa fac un gaion ... HUGE mistake:

- mi-a teleportat TOT partyul dupa spot in gaion

- am asteptat 1 min, apoi am inceput sa dau in poarta..subtire la dmg. 

- dupa 1 min de dat in poarta am murit subit si m-a dat afara din party

Ma intorc pe spot, spotul gol..nush unde-mi e partyul 🙂 .. astept sa se trezeasca

PS. scz celor cu care eram in pt. Nu stiam ca asa se va intampla 😞

cand te duci in Gaion Event iti teleporteaza tot party-ul ( asa este normal )

posibil poarta are deff prea mare si d'aia nu dai dmg

daca nu omori poarta  te da afara din gaion

restul persoanelor din party erau in Lorencia sau Devias, depinde unde te teleporteaza dupa gaion event

Edited by Xploid

La 05.09.2018 la 22:22, LifeGuard a spus:

Vindea cineva pe post 2 pss exe din selupan.

Deja cred ca am ajuns la aprox 100 killuri si tot 0 RF items. Am luat un PSS de la cineva, dar nu mai stie daca a dropat la Selupan sau la Medusa.

Chiar daca ar fi picat din Selupan, drop rate-ul mi se pare disproportional oricum. Pentru restul claselor pica si iteme 380 si de bok 5 si cateodata chiar si 4, asa ca mi se pare foarte dubios dupa atatea runuri sa nu pice macar un item de RF.

Acum 12 minute, Phantom a spus:

Deja cred ca am ajuns la aprox 100 killuri si tot 0 RF items. Am luat un PSS de la cineva, dar nu mai stie daca a dropat la Selupan sau la Medusa.

Chiar daca ar fi picat din Selupan, drop rate-ul mi se pare disproportional oricum. Pentru restul claselor pica si iteme 380 si de bok 5 si cateodata chiar si 4, asa ca mi se pare foarte dubios dupa atatea runuri sa nu pice macar un item de RF.

verificam, momentan lifeguard este plecat cateva zile

Cand se da drumu la server , ar fi ok daca ati putea face la store sa punem itemele cu pret de jwl nu doar wc

2 hours ago, Danut94 said:

Cand se da drumu la server , ar fi ok daca ati putea face la store sa punem itemele cu pret de jwl nu doar wc

Roger that

Salutare  azi la un moment dat am inceput sa am lag pe sm , am dat select server si a aparut asta 

Spoiler

Screen(09_15-14-42)-0000.jpg.fc2565c8eab64bc87b637e08b0eef7fa.jpgScreen(09_15-14-43)-0001.jpg.f9f4cf663d896f0c64828de8005c356e.jpg

am dat al 2-lea select server si tot acolo m-a dus mergea chatul, mergea tot. La final am dat x

Ceva probleme am avut si la Maia, in unii mobi de pe margine nu mergea sa dau in ei, a trebuit sa dau cu es pozitionand cursorul in directia opusa,  iar unii dupa ce mureau nu dispareau, 

A 2-a mana cand a aparut era nemiscata, nu imi arata ca ii dau dmg nici ca ar da in mine (dar hp imi scadea), chiar si dupa ce a murit tot asa a ramas, pana cand a inceput ultima batalie. Si in ultima batalie au ramas uni mobii dupa ce i-am omorat

Spoiler

Screen(09_15-15-05)-0000.jpg.0ca55c01b290cd9bbb7cd0eaa618498e.jpgScreen(09_15-15-06)-0001.jpg.8114aead7794b923417b0efed620d15f.jpgScreen(09_15-15-07)-0002.jpg.0c78168b71d9c51326f5d18236147a29.jpg

am cules "ceva" de jos.

si am mai cules "scroll of emperor" de la altcineva cand facea questul, si am reusit sa il fac si eu cand am facut lvl 150 cu scroll de la acea persoana (nu mi se pare in regula sa poti face questurile cu itemele altcuiva)

p.s. pot pune jwls in stash cu click dreapta, dar nu le mai pot lua inapoi tot cu click dreapta.

Screen(08_31-22-26)-0002.jpg

Edited by _Demon

Acum 5 minute, _Demon a spus:

am cules "ceva" de jos.

si am mai cules "scroll of emperor" de la altcineva cand facea questul, si am reusit sa il fac si eu cand am facut lvl 150 cu scroll de la acea persoana (nu mi se pare in regula sa poti face questurile cu itemele altcuiva)

p.s. pot pune jwls in stash cu click dreapta, dar nu le mai pot lua inapoi tot cu click dreapta.

Screen(08_31-22-26)-0002.jpg

Pe orice tip de svr merge sa faci questul in party nu deranjează cu nimica. 

Imposibil sa nu meargă click dreapta la stash dacă nu merge revino cu un video. 

nu eram in party cu acea persoana, a venit a dat la ks, au picat vreo 10 scrolluri si am luat is eu unul

Edited by _Demon

Acum 22 minute, babacku a spus:

Salutare  azi la un moment dat am inceput sa am lag pe sm , am dat select server si a aparut asta 

Reafișează conținuturi ascunse

Screen(09_15-14-42)-0000.jpg.fc2565c8eab64bc87b637e08b0eef7fa.jpgScreen(09_15-14-43)-0001.jpg.f9f4cf663d896f0c64828de8005c356e.jpg

am dat al 2-lea select server si tot acolo m-a dus mergea chatul, mergea tot. La final am dat x

Ceva probleme am avut si la Maia, in unii mobi de pe margine nu mergea sa dau in ei, a trebuit sa dau cu es pozitionand cursorul in directia opusa,  iar unii dupa ce mureau nu dispareau, 

A 2-a mana cand a aparut era nemiscata, nu imi arata ca ii dau dmg nici ca ar da in mine (dar hp imi scadea), chiar si dupa ce a murit tot asa a ramas, pana cand a inceput ultima batalie. Si in ultima batalie au ramas uni mobii dupa ce i-am omorat

Reafișează conținuturi ascunse

Screen(09_15-15-05)-0000.jpg.0ca55c01b290cd9bbb7cd0eaa618498e.jpgScreen(09_15-15-06)-0001.jpg.8114aead7794b923417b0efed620d15f.jpgScreen(09_15-15-07)-0002.jpg.0c78168b71d9c51326f5d18236147a29.jpg

Încă incerc sa rezolv cu echipa mea problema asta . 

Chiar acum, _Demon a spus:

nu eram in party cu acea persoana, a venit a dat la ks, au picat vreo 10 scrolluri si am luat is eu unul 🙂

Nu cred ca este o problema asta ,drop este setat 100% momentan 

Acum 1 minut, babacku a spus:

Care dintre ele?  😄

Amândouă ,a doua parte ca omori mobu și nu dispare Numa sm are acest bug