Jump to content
haros

Mu Spam - Cafeneaua cu respect

Recommended Posts

Incercati sa nu sariti la gatul nimanui. Voi asteptati sa va jucati noi incercam sa vedem daca putem sa va punem la dispozitie un server pe care sa jucati. Sunt luate in calcul toate posibilitatile, inclusiv accea de a inchide sectiunea de MU daca nu reusim sa avem un proiect stabil.

Este destul de dificil de venit cu solutii peste noapte; solutii viabile nu unele de compromis. Chiar daca se va merge mai departe cu proiectul actual tot va fi o perioada de pauza pana cand se vor rezolva problemele de natura tehnica (pe care nu stiu sa vi le explic nefiind de specialitate). Iar aici pana nu se evalueaza toate vulnebilitatile tot este nevoie de o perioada pana cand putem sa va anuntam cand redeschidem.

Daca se va veni cu un alt server va vom anunta de asemenea.

Incercati sa aveti rabdare, daca puneti presiune pe noi nu reusiti sa ne rezolvati problemele si nici nu vom avea server mai repede. 🙂

Eu va multumesc pentru rabdare, pentru ajutor, pentru cuvintele bune , pentru cele mai putin bune, pentru "suturile" in dos care au dus la un pas inainte.

Dincolo de crize de nervi, de accese de furie, de pozitiile de forta pe care le-am avut si de o parte si de alta cred ca au fost si foarte multe momente frumoase in toti anii acestia de cand convietuim in comunitate, pentru care personal va multumesc. De fapt cred ca asta este si motivul pentru care suntem inca aici.

Toate gandurile bune vi le trimit.

• Thanks 1
  • Upvote 3
  • Love 1

Acum 2 ore, Defiance a spus:

Chiar credeti ca nu vrem sa avem o comunitate cum era odata?

Salut, 

Ideea e că nu mai e de multă vreme comunitatea aşa cum era odată, cam de prin 2010 încoace. Au fost oameni care au avut grijă să se întâmple astfel, inconştient sau nu. Au fost oameni care ştiau doar să alunge jucători şi să se prefacă ei stăpâni pe aici (şi nu mă refer special la secţiunea de MU). Oameni cărora dacă le răneai orgoliul pentru că le spuneai ce greşesc, ştiau ei cum să-ţi facă zilele amare pe aici, că doar n-ai aflat încă cine sunt ei cu adevărat. 

În schimb au fost şi oameni devotaţi, care se trezeau dimineaţa şi ofereau support pe forum, în jocurile găzduite, ţineau cu jucătorii sau userii de pe forum. Mai puţini, dar erau.

Da, acum a ajuns o epavă. Şi nu din cauza celor care se află în staff acum, nu e vina voastră pentru ce-au stricat alţii. Doar că mai greu să împingi acum căruţa cu o singură roată.

Aia e, proverb modern românesc.

• Thanks 1
  • Upvote 7
  • LinkMania 1
  • Downvote 1

Cum s-ar zice. “gg” @bunny !

Ambitiile personale si orgoliile prostesti au dus la decaderea marilor imperii ; ca si o comparatie la cu totul alta scara , din nefericire, LinkMania nu face exceptie !

Acum 25 minute, Diamond a spus:

Incercati sa nu sariti la gatul nimanui. Voi asteptati sa va jucati noi incercam sa vedem daca putem sa va punem la dispozitie un server pe care sa jucati. Sunt luate in calcul toate posibilitatile, inclusiv accea de a inchide sectiunea de MU daca nu reusim sa avem un proiect stabil.

Este destul de dificil de venit cu solutii peste noapte; solutii viabile nu unele de compromis. Chiar daca se va merge mai departe cu proiectul actual tot va fi o perioada de pauza pana cand se vor rezolva problemele de natura tehnica (pe care nu stiu sa vi le explic nefiind de specialitate). Iar aici pana nu se evalueaza toate vulnebilitatile tot este nevoie de o perioada pana cand putem sa va anuntam cand redeschidem.

Daca se va veni cu un alt server va vom anunta de asemenea.

Incercati sa aveti rabdare, daca puneti presiune pe noi nu reusiti sa ne rezolvati problemele si nici nu vom avea server mai repede. 🙂

Eu va multumesc pentru rabdare, pentru ajutor, pentru cuvintele bune , pentru cele mai putin bune, pentru "suturile" in dos care au dus la un pas inainte.

Dincolo de crize de nervi, de accese de furie, de pozitiile de forta pe care le-am avut si de o parte si de alta cred ca au fost si foarte multe momente frumoase in toti anii acestia de cand convietuim in comunitate, pentru care personal va multumesc. Defapt cred ca asta este si motivul pentru care suntem inca aici.

defapt nu exista in limba romana

7 minutes ago, Champion said:

defapt nu exista in limba romana

asta conta cel mai mult in tot reply-ul ei? Ca a gresit un cuvant? Wow se pare ca chiar nu le-am vazut pe toate

Chiar acum, marinarul a spus:

asta conta cel mai mult in tot reply-ul ei? Ca a gresit un cuvant? Wow se pare ca chiar nu le-am vazut pe toate

era primul cuvant din incheierea discursului... stii tu... inceput, cuprins si incheiere

1 hour ago, Diamond said:

Dincolo de crize de nervi, de accese de furie, de pozitiile de forta pe care le-am avut si de o parte si de alta cred ca au fost si foarte multe momente frumoase in toti anii acestia de cand convietuim in comunitate, pentru care personal va multumesc. De fapt cred ca asta este si motivul pentru care suntem inca aici.

Rabdare noi avem suntem si o sa asteptam!!! cel putin eu unul dar scris in felul asta Diamond pare a fi o scrisoare de adio ?la revedere? 😂😂

Salut

DIn pacate- din punctul meu de vedere si al altor colegi actuala versiune este incompatibila cu cerintele si reputatia Link Mania.

Cautam o serie de solutii si speram sa va anuntam chiar saptamana aceasta despre solutia gasita. 

De asemenea- cei care au donat vor avea acces la VIP - pe noul server- sau refound dupa cum isi doresc.

Acum 27 minute, Lancelot a spus:

De asemenea- cei care au donat vor avea acces la VIP - pe noul server- sau refound dupa cum isi doresc.

Eu personal DORESC  SPECIAL ca vipul meu sa ramana in contul lui @LifeGuard ,baiatul sia dat tot interesul si vreau ca sal primeasca cum ar fi din partea noastra.

de si nu e o suma mare macar sa bea 1 bere in cinstea noastra dupa atata stres.

🍻

Edited by Dumnezeu

Acum 24 minute, Dumnezeu a spus:

Eu personal DORESC  SPECIAL ca vipul meu sa ramana in contul lui @LifeGuard ,baiatul sia dat tot interesul si vreau ca sal primeasca cum ar fi din partea noastra.

de si nu e o suma mare macar sa bea 1 bere in cinstea noastra dupa atata stres.

🍻

caine-latra-650x449.jpeg

Acum 2 minute, LeviS a spus:

caine-latra-650x449.jpeg

Care e scopul tău pe această comunitate în afară de a comenta aiurea și de a da "cârnăței" tuturor celor pe care nu îi placi? 

Acum 45 minute, Tusken a spus:

Care e scopul tău pe această comunitate în afară de a comenta aiurea și de a da "cârnăței" tuturor celor pe care nu îi placi? 

Pot sa dau ce vreau eu, este vreo regula sa iti dau up si nu stiam eu? 

P.S : ma bucur ca sunt urmarit de fanii

Acum 1 oră, Lancelot a spus:

Salut

DIn pacate- din punctul meu de vedere si al altor colegi actuala versiune este incompatibila cu cerintele si reputatia Link Mania.

Cautam o serie de solutii si speram sa va anuntam chiar saptamana aceasta despre solutia gasita. 

Vezi ma Lance, daca nu imi faci oferta ca sa vin la voi ca player.......

Acum 2 minute, Definitely not tsubyke a spus:

Vezi ma Lance, daca nu imi faci oferta ca sa vin la voi ca player.......

????