Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Discutia asta degenereaza si pe langa faptul ca nu ai toate datele problemei este si inutila, iar daca tu ai impresia ca iti castigi respectul cu jigniri te inseli, nu am mancat din aceasi farfurie asa ca te rog sa nu ma jignesti. 

In legatura cu acele modificari, e posibil ca la realizarea lor sa se creeze conflicte, la nivel de script, cu actuala baza de date (conturi) ceea ce ar cere de la sine un wipe.

9 jucatori, ieri eram vreo 17 18 la ora asta.

faceti ceva? Modificati ceva? Daca da, cand? Eu oricum daca nu se vor scoate orele cedez

Acum 5 minute, moody a spus:

faceti ceva? Modificati ceva? Daca da, cand? Eu oricum daca nu se vor scoate orele cedez

Idem si eu.

Am propus de 10 ori scoaterea orelor jucate pentru nivel.Majoritatea vor lucrul asta.De ce nu se face?E dorinta jucatorilor care si-au mai pierdut timpul pe aici de la deschidere.

Am venit cu o alternativa: rp-uri necesare pentru level mai multe + banii pentru level mai multi(150.000$ x nivelul necesar - benefic pentru economie).

@Spoker ne indeplinesti si noua dorinta asta?(Da/Nu)

Am stat si eu să citesc ce s-a mai scris pe aici... aceeasi oameni, aceeasi gandire.. bro au trecut anii, avem toti peste 20 de ani. Vreti server sa mearga? TERMINATI IN SĂRACIE CU CEARTA. Daca voi nu ii da-ti nici o speranta... e ca si cum iti zice tactu moody in fiecare zi "NU IEI MA PERMISU CA ESTI PROST, NU POTI SA IL IEI CA ESTI PROST" evident ca te enervezi si renunti, nu? Ajutați fiecare cu ce puteti iar daca nu aveti cu ce sa ajutati, liniște ca tulburați mințile luminate ❤️😎

Acum 20 minute, moody a spus:

Ieri la ora asta era DUMINICA viata mea, astazi este L U N I

facts: 90% din oamenii de aici sunt majori si merg la MUNCĂ

Chiar acum, DONETSK a spus:

Ieri la ora asta era DUMINICA viata mea, astazi este L U N I

facts: 90% din oamenii de aici sunt majori si merg la MUNCĂ

Vad ca mai sus m ai implicat si pe mine in subiectul cu cearta. Ce cearta? De cand s a deschis serverul am propus lucruri elementare, nu s a schimbat nimic si nici macar nu se comunica numai ca da, pe viitor. Cois citeste posturile calumea si daca tot spui de munca atunci sa se asculte in moloz odata ideile si sa se schimbe ca tocmai, in fiecare categorie expun aceleasi lucruri care numai dau inapoi acest server. Aici jucati tot voi, cei care sunteti obisnuiti cu stilul asta si modul de pe server dar foarte foarte putini se vor adapta dupa cerintele administratorilor, mai stati putin sa inceapa si scoala si ala e serverul daca asa se pune problema.

E ok, din acest moment eu nu mai intervin cu nimic ca eu instig la cearta cand n am avut vreun subiect cu careva, sa vad oare cati ne vom aduna si ce pareri vor avea ceilalti.

Chiar acum, moody a spus:

Vad ca mai sus m ai implicat si pe mine in subiectul cu cearta. Ce cearta? De cand s a deschis serverul am propus lucruri elementare, nu s a schimbat nimic si nici macar nu se comunica numai ca da, pe viitor. Cois citeste posturile calumea si daca tot spui de munca atunci sa se asculte in moloz odata ideile si sa se schimbe ca tocmai, in fiecare categorie expun aceleasi lucruri care numai dau inapoi acest server. Aici jucati tot voi, cei care sunteti obisnuiti cu stilul asta si modul de pe server dar foarte foarte putini se vor adapta dupa cerintele administratorilor, mai stati putin sa inceapa si scoala si ala e serverul daca asa se pune problema.

E ok, din acest moment eu nu mai intervin cu nimic ca eu instig la cearta cand n am avut vreun subiect cu careva, sa vad oare cati ne vom aduna si ce pareri vor avea ceilalti.

Numele tau a fost doar un exemplu, nu am intetionat sa te deranjez. In fine, eu m-am retras ca nu vreau sa fiu implicat in ce faceti voi aici. 

-

-

messi de vreo 6 ani ma ameninti si pe mine, hai sa ne batem 🙄🥰

Acum 2 ore, DONETSK a spus:

Am stat si eu să citesc ce s-a mai scris pe aici... aceeasi oameni, aceeasi gandire.. bro au trecut anii, avem toti peste 20 de ani. Vreti server sa mearga? TERMINATI IN SĂRACIE CU CEARTA. Daca voi nu ii da-ti nici o speranta... e ca si cum iti zice tactu moody in fiecare zi "NU IEI MA PERMISU CA ESTI PROST, NU POTI SA IL IEI CA ESTI PROST" evident ca te enervezi si renunti, nu? Ajutați fiecare cu ce puteti iar daca nu aveti cu ce sa ajutati, liniște ca tulburați mințile luminate ❤️😎

Nu e vorba de ajutat, e vorba de seriozitatea dovedita in timp. Ajutorul dacă se cere plăcerilor, in general a fost primit, ca a fost ascultamat sau nu este altceva.

ps: sal dan

Acum 1 oră, DONETSK a spus:

messi de vreo 6 ani ma ameninti si pe mine, hai sa ne batem 🙄🥰

A uitat de tine 😞 acum il ameninta pe Cornel.

@Corlea inca odata iti demonstrez cat de idiot poti sa fii pe lumea asta. Ai lins, ai sters, si ai lins iar cine stie pe unde pentru a face un trailer de 12 secunde pe o melodie de la Marvel in scopul de a iti mai mari si tu durata de stat pe server, si acum incepi cu hate 🤣  Esti fenomenal ce sa zic..

Degeaba il injuri pe @Messi are dreptate omul, nu vezi ca nimeni din comunitatea asta nu te suporta? Esti ca ciuma, nimeni nu te vrea.

Si pe server nu are rost sa mai zic ca ai avut 2310813821 ban-uri la activ, si pe Snn1ckers, de atunci de cand erai in Ballas si nu stiai sa schimbi armele din Q si E, si acum esti mare war boy. 

Legat de poza de mai jos, iti arat eu nivelul tau :)) si filmat 😉

Sa nu uitam: haha.thumb.png.f2c957a11669e2ec1cec27c6cc31c47d.png.dc02d7df5c4e7ea8cb02de6d5c6ef850.png

After: LCh1NGH.thumb.jpg.1d68cbeed19b3c86471cadb5ac0eb2b4.jpg

Posted (edited)

@Jigale bitch ma stresezi rau, ma sinucidez

Da-mi si numele acelor persoane care nu ma suporta, nu mai vorbii la general.

Sa mai dau?

Edited by Corlea

Esti si arogant pe deasupra. Ba nu iti dau eu restrictie, nu e treaba mea, dar ma bucur cumva ca esti aici pentru ca prezenta ta dovedeste slabiciunea unora de la conducere. Stii ce zic? :))

Posted (edited)

Eu mi-am facut treaba, dar ei trebuie sa se implice. Si te inteleg, da frate.

Edited by Corlea

Chiar acum, Corlea a spus:

Numarul slab de playeri dovedeste acest lucru, eu am facut cat am putut, dar ei trebuie sa se implice.

Tu nu trebuia sa fii lasat sa faci ceva. Acum ceva timp iti aduceai codatii pe server. Are dreptate TheOne.

Tu ai facut cat ai putut si anume ti ai adus gasca de puradei codati cu tine in frunte facand vechi playeri sa renunte la a mai intra. Tu nu meriti pusti cordit sa faci parte din familia asta de gaming. Niciodata nu o sa intelegi cu ce se mananca o caterinca pe server, la waruri, seara. NICIODATA! Cu tine nimeni nu vrea aibe vreo legatura infectie umana. Nu realizezi ba mucule ca peste tot lumea te a alungat cu nimeni nu vorbesti, aici iti este ultimul loc unde iti poti face numarul boule. 

Acum 2 minute, Messi a spus:

Tu ai facut cat ai putut si anume ti ai adus gasca de puradei codati cu tine in frunte facand vechi playeri sa renunte la a mai intra. Tu nu meriti pusti cordit sa faci parte din familia asta de gaming. Niciodata nu o sa intelegi cu ce se mananca o caterinca pe server, la waruri, seara. NICIODATA! Cu tine nimeni nu vrea aibe vreo legatura infectie umana. Nu realizezi ba mucule ca peste tot lumea te a alungat cu nimeni nu vorbesti, aici iti este ultimul loc unde iti poti face numarul boule. 

Eu nu inteleg de ce iti mai bati capul cu el, merita bagat in seama? Dai apa la moara degeaba, lasa-l in pace ca o sa isi dea seama in viitor ca aceasta comunitate nu e ca restul si nu este locul lui aici.

Acum 59 minute, ValentinT a spus:

Eu nu inteleg de ce iti mai bati capul cu el, merita bagat in seama? Dai apa la moara degeaba, lasa-l in pace ca o sa isi dea seama in viitor ca aceasta comunitate nu e ca restul si nu este locul lui aici.

Pai daca nu il tine nimeni sub control, deja incepe cu smecherii, ca uite Corlea, V1 by Ciorbea, Sau uita-te ce i-am zis mai sus, imi dedica mie tot felul de rahaturi, si spalam cladirile cu el la war. 

Acum 2 ore, Corlea a spus:

Lasa ca ma schimb

Mai bine pleci :)) My opinion.

Acum 1 oră, Kemico a spus:

Mda, mi-am luat popcorn-ul degeaba.. cand sa ma apuc si eu de mancat v-ati oprit. Nasol

Runda 2, FIGHT!

Posted (edited)
Acum 6 ore, DONETSK a spus:

Poate ocupa baiatu asta 2 sloturi cand intra pe server dar are dreptate! :))) 😘

@smokeR toti putem ajuta intr-un fel sau altul doar sa ne ceri ajutorul.

@Spoker M-am gandit la un sistem de rank-uri gen (bronz V, bronz IV ... silvr ... gold)  care sa iti ofere insigna pe panel iar pentru avansare sa iti ceara 1000 de puncte la fiecare divzie iar aceste puncte sa fie obtinute random cand muncesti la job sau iei payday activ.Iar dupa fiecare promovare sa primesti un bonus in functie de divizia promovata ( masini random, bani, drugs, mats, diamante etc.)

PS: Ideea e in forma bruta bineinteles ca se pot aduce imbunatatiri.

PSx2: Mi-a fost lene sa o postez la propuneri 🙂

Edited by kalcedonik

Acum 36 minute, kalcedonik a spus:

@smokeR toti putem ajuta intr-un fel sau altul doar sa ne ceri ajutorul.

@Spoker M-am gandit la un sistem de rank-uri gen (bronz V, bronz IV ... silvr ... gold)  care sa iti ofere insigna pe panel iar pentru avansare sa iti ceara 1000 de puncte la fiecare divzie iar aceste puncte sa fie obtinute random cand muncesti la job sau iei payday activ.Iar dupa fiecare promovare sa primesti un bonus in functie de divizia promovata ( masini random, bani, drugs, mats, diamante etc.)

PS: Ideea e in forma bruta bineinteles ca se pot aduce imbunatatiri.

PSx2: Mi-a fost lene sa o postez la propuneri 🙂

Apreciez cand vad si oameni care vor intr-o oarecare masura ca vor sa ajute la revitalizarea acestei comunitati, cat despre propunerea ta, pare una buna, de care vom tine cont. Multi s-au aratat nemultumiti de faptul ca eu am fost cam inactiv in perioada aceasta, dar motivul este ca exact in ziua redeschiderii eu am ajuns in tara si sunt foarte ocupat zilele acestea cu niste probleme personale ce-mi ocupa foarte mult timp. Promit ca dupa rezolvarea acestora sa activez la o capacitate maxima si sa reusesc sa readuc acest server intr-o lumina foarte buna.