Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Acum 36 minute, smokeR a spus:

Momentan nu poti alege un lider din moment ce nu se activeaza si nu stii daca respectivul va activa pe masura functiei.

Si nu gasiti nici-o modalitate de a rezolva problema? 

La 17.08.2019 la 9:15, Potco a spus:

Hai ca aproape au fost si 200 daca e

Potco ai ramas pe aici dat la o parte si de multa vreme suferi de atentie... mai du-te dreacu'

1 oră în urmă, moses a spus:

Si e greu sa puneti un admin la instructori ca sa dea licente? Nici voi nu activati...

Sau sa seteze Spoker licentele pe 300 ore la fiecare

Posted (edited)
1 hour ago, PePe said:

Potco ai ramas pe aici dat la o parte si de multa vreme suferi de atentie... mai du-te dreacu'

diferenta dintre noi doi este ca eu nu pup in pelvis pe fiecare om de la conducere, cum faci tu de cand esti pe comunitatea asta, rahatel.

Nu mai cauta bagare de seama cu mine si du-te sa mananci ceva, deshidratatule.

Edited by Potco

CORLEA DU TE DREACU SI NU ITI MAI DA CU PAREREA JANGHINOSULE. FA UN BINE SI DA LOG OUT SI UITA DE COMUNITATEA ASTA CA NIMENI NU TE VREA BA INFECTULE. PLEACA SI NU TE MAI INTOARCE CA TE DISTRUG DE TE PRIND POCITULE

Dati-va si voi cu parerea aici.Conteaza!Daca nu va plac anumite lucruri, veniti si completam 🙂

Nu va mai ceratati, incercati macar acum sa puneti mana de la mana si sa ridicati ce mai puteti.

Va mancati intre voi aiurea. Nu am fost eu cine stie ce jucator constant, insa cu gandirea asta, cu ideea de a "critica" non-stop,  nu ajungeti nicaieri. Inteleg critica constructiva, insa nu este prezenta decat in 20% din mesaje. Keep up the bad work.

On 8/18/2019 at 7:27 AM, lessthanaFLAW said:

Va mancati intre voi aiurea. Nu am fost eu cine stie ce jucator constant, insa cu gandirea asta, cu ideea de a "critica" non-stop,  nu ajungeti nicaieri. Inteleg critica constructiva, insa nu este prezenta decat in 20% din mesaje. Keep up the bad work.

👏 Bravo.

On 8/18/2019 at 6:42 AM, Valix2RO said:

Nu va mai ceratati, incercati macar acum sa puneti mana de la mana si sa ridicati ce mai puteti.

Nu se vrea, nu vezi? "haha", "hihi", toata ziua pe la Free Chat. Aratat cu degetul, injuraturi, criticat, la asta se pricep toti. Dar noi o sa incercam in continuare sa mergem mai departe indiferent de cum e drumul.

Posted (edited)
Acum 5 ore, Messi a spus:

CORLEA DU TE DREACU SI NU ITI MAI DA CU PAREREA JANGHINOSULE. FA UN BINE SI DA LOG OUT SI UITA DE COMUNITATEA ASTA CA NIMENI NU TE VREA BA INFECTULE. PLEACA SI NU TE MAI INTOARCE CA TE DISTRUG DE TE PRIND POCITULE

taci ba boschete du-te si cauta in continuare prin gunoi sa ai ce manca potanie ce esti, scursura societatii 🤮 ca imi e greata de tine, ma zgarie pe oua cand citesc ce scrii 

Acum 3 ore, Spoker a spus:

👏 Bravo.

Nu se vrea, nu vezi? "haha", "hihi", toata ziua pe la Free Chat. Aratat cu degetul, injuraturi, criticat, la asta se pricep toti. Dar noi o sa incercam in continuare sa mergem mai departe indiferent de cum e drumul.

/makeadmin x 0 - comanda, o folosesti pe 5 persoane si ai salvat 30% din comunitate

Edited by Corlea

Acum 44 minute, Corlea a spus:

/makeadmin x 0 - comanda, o folosesti pe 5 persoane si ai salvat 30% din comunitate

Si cand te-ai trezit nu mai dormeai, este?

Acum 46 minute, Corlea a spus:

taci ba boschete du-te si cauta in continuare prin gunoi sa ai ce manca potanie ce esti, scursura societatii 🤮 ca imi e greata de tine, ma zgarie pe oua cand citesc ce scrii 

Si cine ar ramane sa mai faca treaba? Probabil tu, cel pe care si-l doresc toti de pe aici..crede-ma ca mentalitatea jucatorilor a tras in jos aceasta comunitate, nu staff-ul si nici gamemode-ul. Mereu a fost mai usor sa critici decat sa dai o mana de ajutor.

Eu propun sa se faca o trecere GF-RPG.Nu cu multe schimbari, ca in mare parte gamemode-ul are idei preluate din GF, dar cu mici modificari pe ici pe colo.Vor venii jucatorii cu sugestii.

Daca se va face aceasta trecere, server-ul ar mai avea o sansa, si s-ar revenii fara doar si poate la GF-ul lui Iceman, amintiri, lucruri faine, etc.In prezent e plin de RPG-uri, unde dracu sa mai strecori unul?Daca se va face trecerea eu va garantez ca serverul va creste cu cel putin 30 de procente.

Si scoateti orele jucate pentru nivel.Sunt multi care nu vor sa intre din cauza asta...(multi din cei care au intrat sunt indignati si s-au lasat din cauza asta).Cine credeti ca mai joaca constant in ziua de astazi?Jucam cand putem 1-2 ore pe zi.Vrei sa aveti jucatori sau vreti sa fiti pe 0?Asta daca doriti ca server-ul sa creasca 🙂

Multumesc pentru atentie si sper sa-mi luati in considerare sfatul.

Acum 5 minute, Valix2RO a spus:

Eu propun sa se faca o trecere GF-RPG.Nu cu multe schimbari, ca in mare parte gamemode-ul are idei preluate din GF, dar cu mici modificari pe ici pe colo.Vor venii jucatorii cu sugestii.

Daca se va face aceasta trecere, server-ul ar mai avea o sansa, si s-ar revenii fara doar si poate la GF-ul lui Iceman, amintiri, lucruri faine, etc.In prezent e plin de RPG-uri, unde dracu sa mai strecori unul?Daca se va face trecerea eu va garantez ca serverul va creste cu cel putin 30 de procente.

Rad copios sa stii... tu ai impresia ca aceasta comunitate mai suporta inca un WIPE dupa ce a fost resuscitata timp de cel putin 1 an? 

A fost un RR pentru mici chestiuni de rezolvat:

Spawn Civil are SafeZone acum, secundele cresc inca 60 de secunde de la momentul din care jucatorul X nu s-a mai miscat (poate scrie ceva/este undeva ...etc), mici probleme au fost rezolvate.

In curand (maine/poi-maine) urmeaza sa bagam un Quest nou gandit de @DONETSK, unic pana acum si destul de inovativ pentru server.

Maine o sa mai pun la punct cateva lucruri prin panel, printre care si "Live MAP", atunci cand "mergi" cu cursorul mouse-ului pe avatarul jucatorului sa-ti arate numele si nivelul detinut.

Tot maine vine si TheLink din vacanta, o sa incercam un Live la el de o ora.

Acum 14 minute, Spoker a spus:

A fost un RR pentru mici chestiuni de rezolvat:

Spawn Civil are SafeZone acum, secundele cresc inca 60 de secunde de la momentul din care jucatorul X nu s-a mai miscat (poate scrie ceva/este undeva ...etc), mici probleme au fost rezolvate.

In curand (maine/poi-maine) urmeaza sa bagam un Quest nou gandit de @DONETSK, unic pana acum si destul de inovativ pentru server.

Maine o sa mai pun la punct cateva lucruri prin panel, printre care si "Live MAP", atunci cand "mergi" cu cursorul mouse-ului pe avatarul jucatorului sa-ti arate numele si nivelul detinut.

Tot maine vine si TheLink din vacanta, o sa incercam un Live la el de o ora.

Ai rezolvat treaba cu skill 1 la trucker?

Posted (edited)
1 oră în urmă, smokeR a spus:

Si cine ar ramane sa mai faca treaba? Probabil tu, cel pe care si-l doresc toti de pe aici..crede-ma ca mentalitatea jucatorilor a tras in jos aceasta comunitate, nu staff-ul si nici gamemode-ul. Mereu a fost mai usor sa critici decat sa dai o mana de ajutor.

ba da, staff-ul si gm-ul deoarece un jucator care vine pe o comunitate cauta seriozitate, cauta sa aibe cu cine sa joace, sa fie cineva ca este intr-o factiune, ca fh-ul sa tina cont, toatea astea lipsesc aici

dar its doesnt pentru ca totul e perfect and nothing intamplat // im out

Edited by Corlea

Acum 2 ore, Corlea a spus:

Nu vezi ma cacat cu ochi ca nu te suporta o persoana din comunitatea asta? Nici macar una nu ai infectie umana. PLEACA

Posted (edited)
Acum 8 minute, Messi a spus:

Nu vezi ma cacat cu ochi ca nu te suporta o persoana din comunitatea asta? Nici macar una nu ai infectie umana. PLEACA

Te pup.

Edited by Corlea

Acum 9 ore, TheOne a spus:

Rad copios sa stii... tu ai impresia ca aceasta comunitate mai suporta inca un WIPE dupa ce a fost resuscitata timp de cel putin 1 an? 

Am pomenit ceva eu de un wipe?Iar nu intelegi ce citesti?Modificariile pe care le-am propus nu necesita wipe, sunt lucruri simple pe care se modifica si nu afecteaza in niciun fel jucatorii.Chiar si pana acum, inafara de sistemul de ore jucate, nu se avea niciun motiv pentru care sa se dea wipe fiindca nu afectau jucatorii in niciun fel.Doar VOI aveti impresia ca pentru a adauga un sistem e nevoie imediat de wipe.Si pana la urma, cum am mai zis, gm-ul are intr-o oarecare masura idei din GF.Inca cateva modificari si discutam de GF-RPG.

Legat de rasul tau, cred ca suferi de o afectiune psihica... Trateaza-te!