Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Posted (edited)
Acum 8 minute, Specii a spus:

@Corlea ai schizofrenie la 1:18 - 1:22 de la cum te-o facut lumea codat ? =)))))))))))))))))

Lol ce rupt am fost, ai de viata mea. N-am vazut videoclip-ul asta de luni de zile.

Edited by Corlea

Acum 2 ore, Specii a spus:

@Messi hai sa mergem la majorat sa vorbim de samp =))))))

=))))))))))))))))) nu e normal ma:))) la majorat in loc sa te distrezi si sa stai dupa pizde s a retras intr un colt sa faca tactia la war :)))))))))))

Posted (edited)
Acum 13 minute, Messi a spus:

=))))))))))))))))) nu e normal ma:))) la majorat in loc sa te distrezi si sa stai dupa pizde s a retras intr un colt sa faca tactia la war :)))))))))))

Care e problema ta? Nu am voie sa stau linistit la o tigare 2-3 minute? Imi impui tu mie reguli sau cine te crezi?

Edited by Corlea

@Corlea da' tu chiar nu vezi ca ești rasul serverului? Atât de chior ești ca oricine te ia la mișto și de la un simplu "salut"? Deschide ochii și lasă comunitatea ca nu i faci nici un bine și nici nu contribui cu ceva, ai distrus o cât ai putut. Dacă tot o ții pe a ta lasă i pe ei și du te tare. 

Când credeam că le am văzut pe toate, apare un clip cu un distrus fără viaţă socială (cred că l a plătit pe sărbatorit să vină la majotatul ala) care fumează şi face tactici de war în loc să agaţe pizde.... =))))))))))))

Shut up and take my money cordea

@Specii tetrahidrocanabinol varsat

1 hour ago, Seth. said:

Eu zic ca funcția de Tester ar trebuii schimbata de la R3 la R4. @Spoker

Liderul decide daca ti-o da sau nu! Tu poti sa ai si rank 6, daca eu nu-ti dau functia asta (ca lider) egal cu zero.

La 13.07.2019 la 17:15, Corlea a spus:

Nu stiu daca imi permit sa zic ceva despre server, dar dupa parerea mea, deschiderea trebuia sa fie maxim pana in 20iulie. Deja trebuiau facute promovarile, perioada beta trebuia deschisa. Serverul e in mantenanta cred ca din 28 mai daca nu ma insel, sau ceva pe acolo si inca se lucreaza la el. Peste cateva saptamani poate unii jucatori nici n-o sa-si mai amintesca de aceasta comunitate sau si-au creat conturi pe alte comunitati, iar la deschidere n-o sa revina pentru ca au inceput sa joace acolo si si-au facut un cont decent.

Gamemode-ul nu trebuie sa fie incarcat sau foarte complicat. Cateva sisteme noi sau preluate de la alte comunitati nu strica, dar nu vad de ce atat timp de asteptat. Pe zi ce trece se vor pierde tot mai multi jucatori, asta daca serverul se deschidea peste o saptamana, pariam ca erau minim 150 de jucatori, dar deja in august nu o sa mai fie nici macar 70.

Nu zic de rau, poate sunt eu cel mai codat jucator din lume, dar cand zic ceva, zic de bine si niciodata nu m-am inselat. Am prezis multe lucruri pe parcursul activitatii mele pe aceasta comunitate, precum fail-ul de la deschiderea cealalta, precum si viitoarea mantenanta. Nu ma dau mare Nostradamus sau ceva, dar asta e adevarul.

advice: Puneti bine economia la punct, schimbati cate ceva prin regulament si deschideti serverul maxim pana pe 25 iulie, cu tot cu promovari. GM-ul sa fie destul de gol la inceput, iar pe parcurs, in prima saptamana sa se adauge sisteme noi, astfel, playerii o sa vada update-uri multe si seriozitate din partea staff-ului.

@smokeR @Spoker

Daca nu stii tu, iti spun eu, nu iti permiti sa spui ceva despre server, nu esti in masura sa iti exprimi parerea si prezicerile si iti spun si de ce, de-a lungul timpului te-ai dovedit a fi un om cu cel putin 2 fete (la modul bipolaritate), cuvantul tau nu va fi luat niciodata in serios, mai ales indicatiile pe care tu le dai. "Matematician in preziceri", dar tu nu stii sa iti organizezi propria viata si sa te mentii cu o singura masca pe fata, nu mai vorbesc sa traiesti fara masca. Tu, ca si Corlean, esti mancat pe lumea asta daca nu esti bipolar. Asuma-ti chestia asta si nu mai incerca sa ne prostesti pe noi ca, de fapt, te prostesti pe tine. "Pun pariu" cu tine ca tu daca continui sa fii asa o sa iti traiesti viata singur intr-o "cutie" in fata unei lumi virtuale unde te vei simti in siguranta, lumea e grea pentru tine.

• Like 1
  • Upvote 1
  • Love 1
  • LinkMania 3
  • Haha 4
  • Sad 1

3 hours ago, Neaga Razvan said:

@Spoker cred ca ar fii mai ok ca pe panel, la factiunea X  in members sa iti apara langa nume functia Tester (daca o ai)

#Adaugat

La 14.07.2019 la 15:25, Seickh a spus:

Când credeam că le am văzut pe toate, apare un clip cu un distrus fără viaţă socială (cred că l a plătit pe sărbatorit să vină la majotatul ala) care fumează şi face tactici de war în loc să agaţe pizde.... =))))))))))))

=)))))))) 

imnu corleaciilor

Acum 19 ore, TheOne a spus:

Daca nu stii tu, iti spun eu, nu iti permiti sa spui ceva despre server, nu esti in masura sa iti exprimi parerea si prezicerile si iti spun si de ce, de-a lungul timpului te-ai dovedit a fi un om cu cel putin 2 fete (la modul bipolaritate), cuvantul tau nu va fi luat niciodata in serios, mai ales indicatiile pe care tu le dai. "Matematician in preziceri", dar tu nu stii sa iti organizezi propria viata si sa te mentii cu o singura masca pe fata, nu mai vorbesc sa traiesti fara masca. Tu, ca si Corlean, esti mancat pe lumea asta daca nu esti bipolar. Asuma-ti chestia asta si nu mai incerca sa ne prostesti pe noi ca, de fapt, te prostesti pe tine. "Pun pariu" cu tine ca tu daca continui sa fii asa o sa iti traiesti viata singur intr-o "cutie" in fata unei lumi virtuale unde te vei simti in siguranta, lumea e grea pentru tine.

Ce vorbe are in el tiganu 

La 13.07.2019 la 21:16, al vostru roxor a spus:

ba cplm =))

=))))

La 13.07.2019 la 20:24, Corlea a spus:

Si care-i faza, ce vrei sa dovedesti prin acest videoclip? Am mers la un majorat, am fost rupt, m-am distrat si aia e, ce tot postezi video-ul? 

Esti de pe alta planeta? N-ai mai vazut un om beat, sau ce tot ai?

Tu chiar crezi ca impresionezi pe cineva? Primele doua secunde fac tot videoclipul, lol.

Vad ca ai dat edit, ca inainte voiai sa ma rupi =))))))))))) Boss-ule, rupe si tu altceva, in afara de un cod 😉 

Vorba lui Messi, la majorat mai dansezi, mai o pizda, mai o gluma.. Dar sa vii la majorat, sa stai spanzurat de telefon si sa vorbesti de war =))))

La 13.07.2019 la 23:23, Messi a spus:

Majorat la Oache =))

La 14.07.2019 la 15:25, Seickh a spus:

Ketamina de la rusi, cu coca lingurita.

Acum 15 ore, Specii a spus:

imnu corleaciilor

Vezi ca ti-a dat diss Cornel

Acum 11 ore, Jigale a spus:

Vorba lui Messi, la majorat mai dansezi, mai o pizda, mai o gluma.. Dar sa vii la majorat, sa stai spanzurat de telefon si sa vorbesti de war 😃)))

El sta cu telefonul în fata sa para important, nimic mai mult