Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Chiar acum, Frank a spus:

Nu văd de ce trebuie schimbat GM-ul în 4 luni pe când actualul este perfect funcțional. Panel-ul putea fi actualizat pe parcurs în timp ce serverul rulează...

Nu stii tu d'astea, Cata

Acum 45 minute, Frank a spus:

Nu văd de ce trebuie schimbat GM-ul în 4 luni pe când actualul este perfect funcțional. Panel-ul putea fi actualizat pe parcurs în timp ce serverul rulează...

cine te crezi tu? nici macar aluminiu dinala nu esti

Acum 4 ore, Specii a spus:

o sa mai testezi v4 si acum la waruri ?

Prietene, iar vorbesti in necunostinta de cauza? Ca tine, am fumat multi la viata mea, iar tu vi sa bati campii cu povesti ieftine si fara interes.

Posted (edited)
Acum 25 minute, smokeR a spus:

Prietene, iar vorbesti in necunostinta de cauza? Ca tine, am fumat multi la viata mea, iar tu vi sa bati campii cu povesti ieftine si fara interes.

Daca iti face Roth tw te baneaza si el pe tine ? 

Edited by Specii

Acum 4 ore, zReloaD_69 a spus:

Mai fa si tu frate setari la camera aia ca vad in 30 de fps adunate 15 filmezi tu 15 vad io, suntem in 2019 nu cred ca mai e nevoie sa iti apara data si ora in stanga sus, si sa nu zic ca saraca camera mai avea putin si iti cadea de pe cap la cat ai zgaltaito pe balariile alea.

Bossule filmeaza 4k, nu stiu de ce se buleste pe Youtube 😊 iar de "zgaltaiala" cred ca e si normal cand intri prin toate toroapele, e offroad nu autostrada 👍

Acum 11 ore, Specii a spus:

Daca iti face Roth tw te baneaza si el pe tine ? 

Oricand si oricine doreste.

Posted (edited)

Nu stiu daca imi permit sa zic ceva despre server, dar dupa parerea mea, deschiderea trebuia sa fie maxim pana in 20iulie. Deja trebuiau facute promovarile, perioada beta trebuia deschisa. Serverul e in mantenanta cred ca din 28 mai daca nu ma insel, sau ceva pe acolo si inca se lucreaza la el. Peste cateva saptamani poate unii jucatori nici n-o sa-si mai amintesca de aceasta comunitate sau si-au creat conturi pe alte comunitati, iar la deschidere n-o sa revina pentru ca au inceput sa joace acolo si si-au facut un cont decent.

Gamemode-ul nu trebuie sa fie incarcat sau foarte complicat. Cateva sisteme noi sau preluate de la alte comunitati nu strica, dar nu vad de ce atat timp de asteptat. Pe zi ce trece se vor pierde tot mai multi jucatori, asta daca serverul se deschidea peste o saptamana, pariam ca erau minim 150 de jucatori, dar deja in august nu o sa mai fie nici macar 70.

Nu zic de rau, poate sunt eu cel mai codat jucator din lume, dar cand zic ceva, zic de bine si niciodata nu m-am inselat. Am prezis multe lucruri pe parcursul activitatii mele pe aceasta comunitate, precum fail-ul de la deschiderea cealalta, precum si viitoarea mantenanta. Nu ma dau mare Nostradamus sau ceva, dar asta e adevarul.

advice: Puneti bine economia la punct, schimbati cate ceva prin regulament si deschideti serverul maxim pana pe 25 iulie, cu tot cu promovari. GM-ul sa fie destul de gol la inceput, iar pe parcurs, in prima saptamana sa se adauge sisteme noi, astfel, playerii o sa vada update-uri multe si seriozitate din partea staff-ului.

@smokeR @Spoker

Edited by Corlea

Posted (edited)
Acum 24 minute, Royal a spus:

Corlita ai cont ruby?

Da, dar n-am ore jucate in last 7 ca sa intru in factiune

Edited by Corlea

La 12.07.2019 la 8:55, Spoker a spus:

Pentru ca ne apropiem de deschidere si am nevoie de server am schimbat parola acestuia pentru a lucra in totalitate (si pe panel/GM) la el. Va fi inchis cel putin pana la perioada BETA care speram sa fie in jurul datei de 25/26 Iulie.

Cea mai mare prostie cu periada beta s.a.m.d, puneti totul la punct, testați si dați drumul la server si lasati playeri sa de bucure de joc lasati prostiile cu perioada beta, meta si alte chestii. 

Linkmania e ca Romania, toti o iubim da trebuie sa plecam unde e mai bine

1 oră în urmă, Corlea a spus:

Nu stiu daca imi permit sa zic ceva despre server, dar dupa parerea mea, deschiderea trebuia sa fie maxim pana in 20iulie. 

Deschide ma tu server pe ce data vrei

Acum 2 ore, Corlea a spus:

Nu stiu daca imi permit sa zic ceva despre server, dar dupa parerea mea, deschiderea trebuia sa fie maxim pana in 20iulie. Deja trebuiau facute promovarile, perioada beta trebuia deschisa. Serverul e in mantenanta cred ca din 28 mai daca nu ma insel, sau ceva pe acolo si inca se lucreaza la el. Peste cateva saptamani poate unii jucatori nici n-o sa-si mai amintesca de aceasta comunitate sau si-au creat conturi pe alte comunitati, iar la deschidere n-o sa revina pentru ca au inceput sa joace acolo si si-au facut un cont decent.

Gamemode-ul nu trebuie sa fie incarcat sau foarte complicat. Cateva sisteme noi sau preluate de la alte comunitati nu strica, dar nu vad de ce atat timp de asteptat. Pe zi ce trece se vor pierde tot mai multi jucatori, asta daca serverul se deschidea peste o saptamana, pariam ca erau minim 150 de jucatori, dar deja in august nu o sa mai fie nici macar 70.

Nu zic de rau, poate sunt eu cel mai codat jucator din lume, dar cand zic ceva, zic de bine si niciodata nu m-am inselat. Am prezis multe lucruri pe parcursul activitatii mele pe aceasta comunitate, precum fail-ul de la deschiderea cealalta, precum si viitoarea mantenanta. Nu ma dau mare Nostradamus sau ceva, dar asta e adevarul.

advice: Puneti bine economia la punct, schimbati cate ceva prin regulament si deschideti serverul maxim pana pe 25 iulie, cu tot cu promovari. GM-ul sa fie destul de gol la inceput, iar pe parcurs, in prima saptamana sa se adauge sisteme noi, astfel, playerii o sa vada update-uri multe si seriozitate din partea staff-ului.

@smokeR @Spoker

Esti ultimul jeg care are dreptul sa si dea cu parerea bai lake’. 20 la suta si tu ai contribuit la decaderea lui prin simplu fapt ca ai facut lumea sa si bage pl si sa se lase

• Like 1
  • Upvote 1
  • Love 2
  • Haha 1
  • Burn 1

1 hour ago, Seth. said:

Cea mai mare prostie cu periada beta s.a.m.d, puneti totul la punct, testați si dați drumul la server si lasati playeri sa de bucure de joc lasati prostiile cu perioada beta, meta si alte chestii. 

Perioada BETA o sa fie o zi maxim 2, nu mai mult.

Acum 29 minute, Spoker a spus:

Perioada BETA o sa fie o zi maxim 2, nu mai mult.

HAI CA FIERB!!

VREAU SA RUP ROZETA LA WAR!!

Acum 32 minute, Messi a spus:

Esti ultimul jeg care are dreptul sa si dea cu parerea bai lake’. 20 la suta si tu ai contribuit la decaderea lui prin simplu fapt ca ai facut lumea sa si bage pl si sa se lase

Eu, la fel ca si tine, Mr.Messi.

Acum 4 minute, Jigale a spus:

HAI CA FIERB!!

VREAU SA RUP ROZETA LA WAR!!

Be seeing you.

Acum 3 minute, Corlea a spus:

Eu, la fel ca si tine, Mr.Messi.

Be seeing you.

Stai in banca ta :))

Invata sa joci fara fantom zor ala sau cum il cheama, fara Renko, V4 sau alte magii, si dupa vorbim.

@Messi 

Posted (edited)
Acum 30 minute, Jigale a spus:

Stai in banca ta :))

Invata sa joci fara fantom zor ala sau cum il cheama, fara Renko, V4 sau alte magii, si dupa vorbim.

@Messi 

Si care-i faza, ce vrei sa dovedesti prin acest videoclip? Am mers la un majorat, am fost rupt, m-am distrat si aia e, ce tot postezi video-ul? 

Esti de pe alta planeta? N-ai mai vazut un om beat, sau ce tot ai?

Tu chiar crezi ca impresionezi pe cineva? Primele doua secunde fac tot videoclipul, lol.

Edited by Corlea