Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Chiar acum, axelutz a spus:

Si ti se pare demn sa iti oferi un asa titlu chiar tie..? :)))

Am mai văzut țigani prosti, dar tu faci neamul de ras 🤦‍♂️

La 20.06.2019 la 19:26, Corlea a spus:

Nu stiu de ce dureaza atat de mult. Comunitatile mari au fost create intr-o luna, cu tot cu forum, panel si gamemode de la 0.

Cat de greu este sa echilibrati o economie? Cat de greu este sa se implementeze sisteme de pe google?

In opinia mea, deja trebuia sa fie finalizat si finisat totul, promovarile pregatite si o data fixa in care se va deschide. De asemenea, youtuberii respectivi sa faca live de la deschidere + un video separat cu prezentarea.

Probabil ca urmeaza bacalaureatul si din cauza asta intarzie deschiderea, la altceva nu ma pot gandii.

Traiasca tie pleaca dreacu de aici. ESTI CA CIUMA, RÂIA DREACU CARE ESTI

1 oră în urmă, bebeconu a spus:

Am mai văzut țigani prosti, dar tu faci neamul de ras 🤦‍♂️

Pai n-ai avut colegi la munca la betoane acolo cu care ai impartit salamul de sibiu si sunca? :))))

Acum 23 minute, axelutz a spus:

Pai n-ai avut colegi la munca la betoane acolo cu care ai impartit salamul de sibiu si sunca? :))))

Bine ma, fie ca tine. Ești mult prea prost pentru comunitatea asta, nu meriți atenția mea. 

Poate ca și eu am greșit pe parcursul meu in aceasta comunitate, poate ca unora le-am oferit foarte multa încredere și nu trebuia. 

Eu am fost om cu toți, prieten/frate exact când a trebuit, nu am deranjat pe nimeni, dar nu accept ca unele persoane sa profite de unele slăbiciuni pe care le-am avut toți sau le avem. 

Mi-am făcut foarte mulți prieteni, care ma respecta asa cum sunt, cu bune dar și cu rele. Toți care veniți acum și spuneți de mine sau de staff ca am greșit, va asigur ca toți greșim în timp. 

Pentru noi, este ultima șansă, nu vorbesc în calitate de admin sau altceva, vorbesc în calitate de coleg și prieten al vostru, celor care am pierdut nopțile pe Discord sau pe server. 

Va cerem doar putina înțelegere, eu va cer sa ne ajutați sa va ajutam, acum foarte târziu, sa incercam sa rezolvam tot ce trebuie. 

Daca voi credeți ca noi, cei din staff suntem aici ca să facem niște lucruri contra voastră, va înșelați. 

Eu, ca un simplu jucător, va asigur ca am în vedere absolut tot ce a fost reclamat, tot ce ne-ați cerut. 

• Like 1
  • Thanks 3
  • Upvote 2
  • Love 1
  • Haha 1

Acum 2 ore, Aka a spus:

Poate ca și eu am greșit pe parcursul meu in aceasta comunitate, poate ca unora le-am oferit foarte multa încredere și nu trebuia. 

Eu am fost om cu toți, prieten/frate exact când a trebuit, nu am deranjat pe nimeni, dar nu accept ca unele persoane sa profite de unele slăbiciuni pe care le-am avut toți sau le avem. 

Mi-am făcut foarte mulți prieteni, care ma respecta asa cum sunt, cu bune dar și cu rele. Toți care veniți acum și spuneți de mine sau de staff ca am greșit, va asigur ca toți greșim în timp. 

Pentru noi, este ultima șansă, nu vorbesc în calitate de admin sau altceva, vorbesc în calitate de coleg și prieten al vostru, celor care am pierdut nopțile pe Discord sau pe server. 

Va cerem doar putina înțelegere, eu va cer sa ne ajutați sa va ajutam, acum foarte târziu, sa incercam sa rezolvam tot ce trebuie. 

Daca voi credeți ca noi, cei din staff suntem aici ca să facem niște lucruri contra voastră, va înșelați. 

Eu, ca un simplu jucător, va asigur ca am în vedere absolut tot ce a fost reclamat, tot ce ne-ați cerut. 

Dar dc mereu daca e cineva in staff pe LM face romane?

La 20.06.2019 la 19:58, TheOne a spus:

Implicarea celorlalti este faptul ca vin cu propuneri in ceea ce priveste sistemele acestui GM, schita GM-ului e facuta de restul, iar Spoker creaza pe baza acesteia.

Ce panarama 21.gif
Deci doar Staff-ul vine cu sugestii si "schita"? Zeci de jucatori ar putea deschide topicuri cu zeci de sugestii, dar cred ca nu ar primi atentie, a?1.gif

Nu boss, hai sa nu ne limitam doar la niste cuvinte, schita este compusa si din sugestii facute de jucatori care nu fac parte din staff. Nu va opreste nimic sa postati sugestii in topicul corespunzator.

Acum 7 ore, Specii a spus:

eo dupa ce castig turf cu best killer

@Seickh te pup si te salut 

Salut frate moldovean, cf?

Va pwpa si va respecta Seickh!

Ce frumos sa stergeti posturile cand nu va convine ceva. La moderare aveti si edit 🙂

meritati perioada asta iar la cat de suferinzi si atitudinea pe care o aveti nici ca o sa isi revina vreodata serverul

Posted (edited)

Mai bine inchideti free chat-ul si sa va apucati de organizat topicurile factiunilor, regulamentele, etc. 

Si il redeschideti cu 2-3 zile inainte de deschidere.

@staff 

Edited by Corlea

Posted (edited)
Acum 6 ore, PePe a spus:

Ce panarama 21.gif
Deci doar Staff-ul vine cu sugestii si "schita"? Zeci de jucatori ar putea deschide topicuri cu zeci de sugestii, dar cred ca nu ar primi atentie, a?1.gif

Pai nu au fost atatea topicuri cu sugestii aruncate la gunoi? :)) 

Acum 20 minute, Corlea a spus:

Mai bine inchideti free chat-ul si sa va apucati de organizat topicurile factiunilor, regulamentele, etc. 

@staff 

Unde e graba corlica? Mai dureaza ceva, iti dai seama :)) daca spucker are bacul abia peste o sapt si 2 zile

Acum 51 minute, moody a spus:

Ce frumos sa stergeti posturile cand nu va convine ceva. La moderare aveti si edit 🙂

meritati perioada asta iar la cat de suferinzi si atitudinea pe care o aveti nici ca o sa isi revina vreodata serverul

Ne schimba asternuturile dar curvele nu! :)) mai nou, pe Linkmania nu mai ai voie sa te exprimi liber

@Vicentzo trebuia sa inceapa cu demisii si in primul rand a lui smoker & encry iar apoi a lui

PS: Votez prostchild ownar sa joace cu aim si sa fie cel mai bun jucator de pe server

Edited by axelutz

Acum 17 minute, Corlea a spus:

@staff 

Dacă închizi free chat, inchizi tot forumul.

Acum 16 ore, Aka a spus:

celor care am pierdut nopțile pe Discord sau pe server. 

Sper că pregătiți un playlist bun până la deschidere, @TheOne @Aka 

Acum 2 ore, axelutz a spus:

Pai nu au fost atatea topicuri cu sugestii aruncate la gunoi? :)) 

Unde e graba corlica? Mai dureaza ceva, iti dai seama :)) daca spucker are bacul abia peste o sapt si 2 zile

Ne schimba asternuturile dar curvele nu! :)) mai nou, pe Linkmania nu mai ai voie sa te exprimi liber

@Vicentzo trebuia sa inceapa cu demisii si in primul rand a lui smoker & encry iar apoi a lui

PS: Votez prostchild ownar sa joace cu aim si sa fie cel mai bun jucator de pe server

Prietene, ajung sa regret ziua cand mi-am dat acordul pentru a-ti scoate restrictia. Am tacut si am citit mereu aberatiile tale din acest topic, si ce sa vad? Nimic gandit..totul spus doar de dragul de a te afirma si tu cu prezenta pe aici. Am avut incredere intr-o persoana care nu merita nici macar putina atentie, o persoana care nu stie sa aprecieze munca depusa de altii, o persoana careia ii intinzi un deget, iar el vrea sa iti ia toata mana. Mi-ar fi rusine sa mai scriu ceva pe aici daca m-as afla in situatia ta, iar asta este doar un sfat prietenesc.

Eu, personal, sunt de acord cu intarzierea asta atata timp cat se vor face lucruri  faine.Acum, trebuie inteles faptul ca si Spoker are in perioada  asta un examen extrem de important, ce necesita cat de cat o pregatire, pentru a-l trece, sau de a lua o nota cat mai buna.Eu mizez pe faptul ca dupa examene acesta isi va revenii si isi va relua activitatea.Sper ca viitoarea deschidere sa se axeze foarte mult pe organizare, care e cam deficitara... 

Cu respect pentru toti membrii, Valentin!

Acum 3 ore, moody a spus:

Nu suferim niciunul, in razboi nu am fost, raniti fizic nu suntem, sufleteste nici atat ca nu am fost parasiti... cat despre posturile “sterse”, stiti foarte bine care este regulamentul si libera exprimare se limiteaza la reclama, prin  pronuntie, facuta altor comunitati.

Acum 1 oră, TheOne a spus:

Nu suferim niciunul, in razboi nu am fost, raniti fizic nu suntem, sufleteste nici atat ca nu am fost parasiti... cat despre posturile “sterse”, stiti foarte bine care este regulamentul si libera exprimare se limiteaza la reclama, prin  pronuntie, facuta altor comunitati.

Nu prea as vrea sa pun aici dovezi si mesaje trimise administratorilor serverului in legatura cu stafful de pe atunci fata de playerii noi care nu prea aveau de unde sa stie ce inseamna linkmania si lands dupa ani de zile pe gf. Chiar nu le pun ca la cat de preventiv am incercat sa fiu cu asta, de le-as pune s-ar mai lasa jumate din sfertul ramas.

Referitor la razboi si toate cele de pe acolo, frumoasa explicatie dar in orice caz, daca chiar credeam ca ai fost in razboi bineinteles ca nu mai erai aici.

Acum 7 ore, Seickh a spus:

Salut frate moldovean, cf?

Va pwpa si va respecta Seickh!

ce moldovean ba

Acum 9 ore, smokeR a spus:

Prietene, ajung sa regret ziua cand mi-am dat acordul pentru a-ti scoate restrictia. Am tacut si am citit mereu aberatiile tale din acest topic, si ce sa vad? Nimic gandit..totul spus doar de dragul de a te afirma si tu cu prezenta pe aici. Am avut incredere intr-o persoana care nu merita nici macar putina atentie, o persoana care nu stie sa aprecieze munca depusa de altii, o persoana careia ii intinzi un deget, iar el vrea sa iti ia toata mana. Mi-ar fi rusine sa mai scriu ceva pe aici daca m-as afla in situatia ta, iar asta este doar un sfat prietenesc.

Ti am zis in plm ca bunatatea asta dauneaza. Nu stiu ce ai nevoie sa te convingi de lachiosi astia. Si de tiganu asta cordit si de ciuma de corlea. Inca crezi ca esti bun si lasi de la tine sa castigi 2-3 parsivi dinastia? Fa bine si scapa de uscaturile astea 😉