Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Posted (edited)
1 oră în urmă, TheOne a spus:

Eu nu inteleg de unde scoateti voi ideile astea cum ca noi suntem aici sa va facem voua rau si sa va mintim, care ar fi scopul? Spune-mi si mie logica? Este in interesul nostru si al comunitatii sa facem tot ce putem sa iasa bine, reveniti-va un pic ca nu suntem un guvern care fura bani de la saraci prin taxe. Nu ati obosit sa tot atacati comunitatea? Suntem aici sa ne jucam, nu sa ne batem in replici virtuale care nu sunt productive  Dureaza cat este nevoie sa dureze ca sa fie totul bine. Pune-te tu in postura in care tu trebuie sa lucrezi la un proiect care crezi ca va dura o luna si sa vina cineva in fiecare zi sa te preseze si sa iti spuna tot ce spuneti voi acum, vezi cum se simte asta, cum lucrezi in conditiile astea. Cat despre tine, axeltuz, hotaraste-te pe care parte esti, ori contra, ori alaturi de comunitate si asuma-ti treaba asta, fii barbat.

Nu stiu de ce dureaza atat de mult. Comunitatile mari au fost create intr-o luna, cu tot cu forum, panel si gamemode de la 0.

Cat de greu este sa echilibrati o economie? Cat de greu este sa se implementeze sisteme de pe google?

In opinia mea, deja trebuia sa fie finalizat si finisat totul, promovarile pregatite si o data fixa in care se va deschide. De asemenea, youtuberii respectivi sa faca live de la deschidere + un video separat cu prezentarea.

Probabil ca urmeaza bacalaureatul si din cauza asta intarzie deschiderea, la altceva nu ma pot gandii.

Edited by Corlea

1 oră în urmă, TheOne a spus:

Eu nu inteleg de unde scoateti voi ideile astea cum ca noi suntem aici sa va facem voua rau si sa va mintim, care ar fi scopul? Spune-mi si mie logica? Este in interesul nostru si al comunitatii sa facem tot ce putem sa iasa bine, reveniti-va un pic ca nu suntem un guvern care fura bani de la saraci prin taxe. Nu ati obosit sa tot atacati comunitatea? Suntem aici sa ne jucam, nu sa ne batem in replici virtuale care nu sunt productive  Dureaza cat este nevoie sa dureze ca sa fie totul bine. Pune-te tu in postura in care tu trebuie sa lucrezi la un proiect care crezi ca va dura o luna si sa vina cineva in fiecare zi sa te preseze si sa iti spuna tot ce spuneti voi acum, vezi cum se simte asta, cum lucrezi in conditiile astea. Cat despre tine, axeltuz, hotaraste-te pe care parte esti, ori contra, ori alaturi de comunitate si asuma-ti treaba asta, fii barbat.

Intrabare ! 

De ce doar Spoker lucreaza la server? Restul? 

@Corlea spre deosebire de cei “batrani” de pe aici, unii mai au si bac’ , da e simplu sa faci multe lucruri, dar fiecare are propriul mod de lucru, cu ce ne ajuta pe noi faptul ca “alte comunitati fac si dreg”? Ca tot aduci tu vorba de lucrurile astea, care este telul tau aici? Ce vrei de fapt?

@Inuaki™ El este singurul scripter. 

Acum 3 minute, Inuaki™ a spus:

Bun. Si restul ce implicare au? 

Implicarea celorlalti este faptul ca vin cu propuneri in ceea ce priveste sistemele acestui GM, schita GM-ului e facuta de restul, iar Spoker creaza pe baza acesteia.

Posted (edited)
La 15.06.2019 la 23:55, Corlea a spus:

Bossule, iar prinzi cioc. @Rothschild ia vezi ma :))

Salut toti barosanii si pe Corlea.

Daca N-ai imaginatie, fii Corlea

Corlea, mai iesi din casa, decat sa f*ti o laba mai repede:

Edited by Jigale

Acum 51 minute, Corlea a spus:

Probabil ca urmeaza bacalaureatul si din cauza asta intarzie deschiderea, la altceva nu ma pot gandii.

Exact, asta este cam cel mai mare motiv pentru care se intarzie lucrarile acestui proiect, faptul ca Spoker este singurul scripter si ca el are bacalaureatul anul acesta.

Acum 14 minute, moody a spus:

Cineva cu o camera libera in Cluj? Am dat faliment cu firma si mi-a luat banca tot.

Bine ca nu avem server... nu ratezi nimic. :))

#Bafta! 🙂

Posted (edited)
Acum 47 minute, TheOne a spus:

@Corlea spre deosebire de cei “batrani” de pe aici, unii mai au si bac’ , da e simplu sa faci multe lucruri, dar fiecare are propriul mod de lucru, cu ce ne ajuta pe noi faptul ca “alte comunitati fac si dreg”? Ca tot aduci tu vorba de lucrurile astea, care este telul tau aici? Ce vrei de fapt?

@Inuaki™ El este singurul scripter. 

Nu urmaresc nimic, mi-am dat si eu cu parerea.

@Spoker ce zici ca pica la subiectul al III-lea la romana?

Edited by Corlea

Chiar acum, axelutz a spus:

Gg spucker, adauga chestii care sa atraga lumea

@Spoker 

daca nu bagi smugglers si ust inapoi, sper sa te mai duci si in august la bac :))

axelute ce ai cu oamenii

Posted (edited)
Acum 4 ore, axelutz a spus:

Gg spucker, adauga chestii care sa atraga lumea

@Spoker 

daca nu bagi smugglers si ust inapoi, sper sa te mai duci si in august la bac :))

Mama ce mentalitate de bolnav, chiar cred ca ai o problema la mansardă. 

Uneori persoanele ca tine, sau care doresc raul cuiva, fac umbra pământului degeaba. 

Edited by Aka

Posted (edited)

eo dupa ce castig turf cu best killer

@Seickh te pup si te salut 

Edited by Specii

Acum 26 minute, Aka a spus:

Uneori persoanele ca tine, sau care doresc raul cuiva, fac umbra pământului degeaba. 

Chiar are grave probleme de sănătate, suferă de autism săracul 😒

Acum 45 minute, bebeconu a spus:

Chiar are grave probleme de sănătate, suferă de autism săracul 😒

M-am molipsit de la maicata... cea din groapa! :))

1 oră în urmă, Aka a spus:

Stai linistit ca si tu esti un prostchild doi =)) te-ai impacat cu gajica de te lasa sa te joci iar samp ca parca d-asta te lasasei :)))

1 oră în urmă, axelutz a spus:

M-am molipsit de la maicata... cea din groapa! :))

Stai linistit ca si tu esti un prostchild doi =)) te-ai impacat cu gajica de te lasa sa te joci iar samp ca parca d-asta te lasasei :)))

Înainte aveam dubii in privința “titlului”de cel mai prost user din comunitate, însă mi-ai înlăturat orice bănuiala... 

Nu am văzut atâta prostie într-o singura persoana... 

Acum 1 minut, bebeconu a spus:

Înainte aveam dubii in privința “titlului”de cel mai prost user din comunitate, însă mi-ai înlăturat orice bănuiala... 

Nu am văzut atâta prostie într-o singura persoana... 

Si ti se pare demn sa iti oferi un asa titlu chiar tie..? :)))