Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

1 hour ago, Rebecca. said:

Ce ați fumat

patrunghel, vrei si u?

6 hours ago, Tails said:

Eu zic ca il deschidem pana la finalul lunii

ar fi bine sapt asta ca s-a terminat scoala

10 hours ago, axelutz said:

Te bagi si tu mai motco?

normal, imi da helper

10 hours ago, Specii said:

cainele om

o sa avem 5 sloturi, deci serveru full tot timpu ( asta la inceput, pana ne dezvoltam )

pisica om, eu as opta pentru 3 sloturi, eu ru si tails, restul, cine vrea sa intre plateste 10 euro si mai punem un slot

On 6/16/2019 at 11:11 AM, Potco said:

el are pagina aia cu citate alese de pe facebook.

O sa vorbesc cu astia de la DEX zilele astea, la cuvantul "prostie" sa puna poza ta.

Nu te mai obosi cu un reply la post, ca numai ma cert iar cu tine ca e ca si cum as vorbi cu un perete, esti doar o paiață. Sau poate o sa vina interventia altora de aici, care candva mi-au cerut ajutorul si eram "bro" cu ei si acum o dau in nasoale, ca nu mai au niciun interes. (ei se numesc oameni, prezenti aici doar de surplus)

---------------

Asteptati serverul si lasati circarii LinkManiei care au in ochi doar frustrare sa-si faca jocul prin ce moduri vor ei.

Ne revedem in curand. Si daca sunt cereri din partea voastra, poate deschidem serverul cu parola zilele astea pentru cei care doresc un war sau o activitate in plus, zilnica.

Acum 2 ore, Spoker a spus:

O sa vorbesc cu astia de la DEX zilele astea, la cuvantul "prostie" sa puna poza ta.

Nu te mai obosi cu un reply la post, ca numai ma cert iar cu tine ca e ca si cum as vorbi cu un perete, esti doar o paiață. Sau poate o sa vina interventia altora de aici, care candva mi-au cerut ajutorul si eram "bro" cu ei si acum o dau in nasoale, ca nu mai au niciun interes. (ei se numesc oameni, prezenti aici doar de surplus)

---------------

Asteptati serverul si lasati circarii LinkManiei care au in ochi doar frustrare sa-si faca jocul prin ce moduri vor ei.

Ne revedem in curand. Si daca sunt cereri din partea voastra, poate deschidem serverul cu parola zilele astea pentru cei care doresc un war sau o activitate in plus, zilnica.

E bine daca il deschizi, la war doar codati, a facut cheats.tw 2 ani si a dat developer free, o sa fie fine zilele astea.

Acum 3 ore, Spoker a spus:

Sau poate o sa vina interventia altora de aici, care candva mi-au cerut ajutorul si eram "bro" cu ei si acum o dau in nasoale, ca nu mai au niciun interes. (ei se numesc oameni, prezenti aici doar de surplus)

Majoritatea de 70% sunt așa. Vulpea când nu ajunge la struguri spune ca sunt acri, gura lumi nici pământul nu o astupa. 👌

Posted (edited)
5 hours ago, Spoker said:

---------------

Daca te ignor, de ce te bagi in seama cu mine? Ti s-au strans nasturii de la costumul de mort? Ti-au stricat vederea ray-bu-urile? Ti s-a urcat la cap ca ai vandut 4 oi si 5 litrii de lapte si ai bani sa platesti hostul inca doua luni? Idiotule.

Tu esti mai prost ca Dancila, ingamfat ca Dragnea, smecheras ca Radulescu, mai bogat ca Tiriac cu Mertanu si mai virgin ca Corlea si Roxor, tu le ai pe toate prietene.

Ia in pana mea si scrie citate, ca de scris scripturi esti nul.

P.S. Dupa reply-ul asta, sa nu incepi sa te tavalesti pe jos si sa o bati pe bunicata.

P.S.2 - Mai bagate mult in seama cu mine ca eu nu te iert ca cineva, eu vin si iti dau drumu la porci din curte si iti schimb culoarea la "mertan", copil atomic ce esti.

Edited by Potco

Acum 49 minute, Potco a spus:

Daca te ignor, de ce te bagi in seama cu mine

omul a lasat un citat, tu i-ai acordat atentie

Acum 49 minute, Potco a spus:

Tu esti mai prost ca Dancila

corect e ”decat” nu ”ca”

Acum 50 minute, Potco a spus:

mai virgin ca Corlea si Roxor

idem

hm.. astea sunt cele mai evidente greseli de exprimare si ai pretentia ca esti un om perfect? ai pretentii dar nu oferi nimic, sincer nu inteleg ce ai omul ca din toti esti singurul care il jigneste asa pe fata si spune multe despre tine. esti exact ca proverbul ”sa moara capra vecinului”

1 minute ago, Aggressive_Reaction said:

corect e ”decat” nu ”ca”

idem

hm.. astea sunt cele mai evidente greseli de exprimare si ai pretentia ca esti un om perfect? ai pretentii dar nu oferi nimic, sincer nu inteleg ce ai omul ca din toti esti singurul care il jigneste asa pe fata si spune multe despre tine. esti exact ca proverbul ”sa moara capra vecinului”

virginel, gura mica te rog

Acum 1 minut, Potco a spus:

virginel, gura mica te rog

sa inteleg ca te deranjez, inseamna ca imi fac treaba exact cum trebuie. cine esti ca sa am gura mica?🤔 asta e free chat, fiecare are dreptul la libera exprimare. atata timp cat tu iti permiti sa insulti ”critica constructiva” acel om, inseamna ca si tu trebuie sa fii dispus sa primesti astfel de remarci 

Just now, Aggressive_Reaction said:

sa inteleg ca te deranjez, inseamna ca imi fac treaba exact cum trebuie. cine esti ca sa am gura mica?🤔 asta e free chat, fiecare are dreptul la libera exprimare. atata timp cat tu iti permiti sa insulti ”critica constructiva” acel om, inseamna ca si tu trebuie sa fii dispus sa primesti astfel de remarci 

Atata timp cat omul asta ne crede prosti, ne rade in fata si se crede mai presus ca noi, e dreptul meu s-au al nostrum sa il aducem la realitate, dar noi daca umblam sa pupam fundulete in stanga si dreapta, asa ne merge.

Acum 27 minute, Potco a spus:

Atata timp cat omul asta ne crede prosti, ne rade in fata si se crede mai presus ca noi, e dreptul meu s-au al nostrum sa il aducem la realitate, dar noi daca umblam sa pupam fundulete in stanga si dreapta, asa ne merge.

nu e vorba de pupat in fund, ca ma doare-n p*la de toti, dat nu te apuci sa jignesti omul ca la usa cortului. atata timp cat este un server public, ai tot dreptul de ramane/pleca/expune parerea intr-un mod cat mai cizelat daca se poate 

Just now, Aggressive_Reaction said:

nu e vorba de pupat in fund, ca ma doare-n p*la de toti, dat nu te apuci sa jignesti omul ca la usa cortului. atata timp cat este un server public, ai tot dreptul de ramane/pleca/expune parerea intr-un mod cat mai cizelat daca se poate 

Ia sa te uiti mai sus sa vezi cine a inceput, eu doar I-am raspuns 🙂

Acum 1 minut, Aggressive_Reaction a spus:

pai da sau nu ? k nu mai anteleg

Posted (edited)
Acum 4 ore, Aggressive_Reaction a spus:

corect e ”decat” nu ”ca”

idem

'decât' se folosește doar în cazul construcțiilor negative, prostu sulii

Edited by Alkatraz

Posted (edited)
36 minutes ago, Alkatraz said:

@Alkatraz powerpuff salveaza situatia

Edited by Potco

bai ce aveti cu mn ma? ia ziketi. vatz suparat ca v am stricat zilele la war?

Ms de vorba aia Potco sa sti ca inca as virgin. Avand in vedere ca am abia 16 ani, nu vad rostul sa fac lucrul ala. Daca tu consideri ca acel lucru ma face sa fiu realizat in viata, e tare. Nu vreau s ajungem la vreo cearta, ca mi se pare irelevant sa ne certam in fata unui monitor. Daca vrei sa discutam in realitate, placerea e de partea mea. Nu stiu cum sunteti voi, dar mereu m-ati considerat un minus al acestei comunitatii. De ce? Pentru ca toata lumea spunea ca am cod. Iar o sa aduc vorba despre acest joc. Am vorbit cu Zergyu atunci cand am primit restrictie, spunea lumea ca e imposibil sa fac acele 360. I-am dovedit lui ca se pot face. Pana si el a reusit sa faca. Cand am revenit inapoi, voi nu v-ati schimbat parerea. Cand ma laud la war-uri, lucrul ala il faceam din ironie, cat si sarcasm. Cam atat si cu lucruri legat despre jocul asta.  Chiar sunt curios daca cineva ma cunoaste cu adevarat din toti astia care m-au mustrat pana acum. Zicea lumea ca am 1.60 si vreo 120 kg. Am 1.86 si 78 kg. Luand in considerare greutatea ideala, noi trebuie sa avem cu 2 kilograme in plus sau in minus fata de inaltimea noastra. Asta mi-a zis-o nepotul mamei, fiind medic rezident prin Bucuresti. Momentan nu pot face efort, am avut piatra la rinichi de 3 cm, am fost operat de 2 ori pana acum la Bucuresti, la  dr. Victor Cauni. Stiti ce fain e sa bei doar apa timp de 2 ani. Il astept pe fiecare sa discutam face2face, mergem la o apa :)) Chiar tind sa-i multumesc lui @Potco pentru vorba aia, asa am putut discuta si eu cateva lucruri despre mine. Sunt sigur ca o sa se trezeasca iar haterii mei sa-mi dea downvote, sa spuna alte chestii random despre mine. Fratilor, faceti ce vreti, doar aveti drepturi conform articolului 18 din "DECLARATIA UNIVERSALA A DREPTURILOR OMULUI". Da, sa stiti ca vreau sa dau la facultatea de drept sau la aia de istorie. A trecut copilaria, acum trebuie sa ma axez sau sa decid spre ce cai sa ma indrept pentru a avea un viitor cat mai bun. Eu tot va respect pe toti, o sa fiti mereu prietenii mei orisicat m-ati injura. Cat despre acest server, @Spoker as dori sa implementezi si tu macar SA:MP CAC, fie ca lumea poate sa dea bypass usor la el, asa scapam si noi de aia care au CLEO si il sterg dupa ce au fost luat la TW. 

@Potco te anunt cand o sa fac lucrul ala. Cheers. 

Posted (edited)
Acum 22 ore, Potco a spus:

Daca te ignor, de ce te bagi in seama cu mine? Ti s-au strans nasturii de la costumul de mort? Ti-au stricat vederea ray-bu-urile? Ti s-a urcat la cap ca ai vandut 4 oi si 5 litrii de lapte si ai bani sa platesti hostul inca doua luni? Idiotule.

Tu esti mai prost ca Dancila, ingamfat ca Dragnea, smecheras ca Radulescu, mai bogat ca Tiriac cu Mertanu si mai virgin ca Corlea si Roxor, tu le ai pe toate prietene.

Ia in pana mea si scrie citate, ca de scris scripturi esti nul.

P.S. Dupa reply-ul asta, sa nu incepi sa te tavalesti pe jos si sa o bati pe bunicata.

P.S.2 - Mai bagate mult in seama cu mine ca eu nu te iert ca cineva, eu vin si iti dau drumu la porci din curte si iti schimb culoarea la "mertan", copil atomic ce esti.

Ti-ai pus actele de pensie si esti fericit acum?

Acum 3 ore, zerk a spus:

@al vostru roxor eu când le am zis de sampcac au zis ca e ceva versiune noua de samp :)) 

:))))))

Edited by Corlea

Acum 18 ore, Alkatraz a spus:

vai de steaua ta, mai bine taceai... ”CA” este permis pentru a exprima inegalitatea din cauza prostilor ca tine ”Totuşi, lucrările normative au admis şi folosirea lui CA pentru a exprima inegalitatea. Şi asta sub presiunea uzului, pentru că foarte multă lume îl foloseşte pe CA în locul lui DECÂT. ”, normal si corect ”DECAT” se foloseste in constructii de inegalitate, nu doar in constructii negative

Posted (edited)
Acum 2 ore, Aggressive_Reaction a spus:

vai de steaua ta, mai bine taceai... ”CA” este permis pentru a exprima inegalitatea din cauza prostilor ca tine ”Totuşi, lucrările normative au admis şi folosirea lui CA pentru a exprima inegalitatea. Şi asta sub presiunea uzului, pentru că foarte multă lume îl foloseşte pe CA în locul lui DECÂT. ”, normal si corect ”DECAT” se foloseste in constructii de inegalitate, nu doar in constructii negative

Asa e frate, iartă ma pe mine. Mi a zis cineva odată ca nu e bine sa te cerți cu prostii, dar nu l am crezut. 

Du te și da i un search pe google 'când se folosește corect decât, ca sunt prost și nu stiu', ca vad ca ești o cauza pierduta. 

Edited by Alkatraz