Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Acum 2 minute, zerk a spus:

0uRgV1F.png

Ok, dacă tu îl crezi pe Megu înseamnă că  nu-i mare diferență între tine si el.

@Frank bai nebunule, poza e de la un admin ( conversația a fost între admin și ala) nu ma lua pe mine la p***a dacă nu știi totul

Acum 8 ore, zerk a spus:

@Frank bai nebunule, poza e de la un admin ( conversația a fost între admin și ala) nu ma lua pe mine la p***a dacă nu știi totul

Vezi ca p*la are 4 litere... 

Acum 13 ore, smokeR a spus:

Ai si ceva dovezi pentru afirmatia facuta?

Ti-a pus zerk o poza dintr-o conversatie si mai sunt, dar nu ma complic sa iti aduc altele sau pe altii sa confirme pentru ca 'degeaba'.

Acum 13 ore, bebeconu a spus:

Eu tot îmi susțin părerea, ești cel mai prost team leader pe care l-a avut LinkMania. 

@TheOne Have a nice day 👌

Iar te bagi singur in seama? Deja imi dai impresia ca esti in cautare de anturaj. Ce calcule ai facut tu sa ajungi la aceasta concluzie? Functia am luat-o la scurt timp inainte sa se intre in mentenanta, deci prea mult timp sa ma “desfasor” nu am avut. Furi curent acum si consider ca exmatricularea ta a fost pe buna dreptate.

Posted (edited)
La 14.06.2019 la 11:38, -Cristi- a spus:

wow inca cineva care isi aduce aminte de iceman 😮 

cine era iceman asta ca n-am mai auzit

Edited by axelutz

Posted (edited)
Acum 1 oră, moses a spus:

Ti-a pus zerk o poza dintr-o conversatie si mai sunt, dar nu ma complic sa iti aduc altele sau pe altii sa confirme pentru ca 'degeaba'.

Eu când am zis ca tu nu ai făcut nimic pentru comunitate, și ai știut doar sa arunci cu nămol, și sa faci diferite afirmații doar de dragul de a deschide gura,nu ma credea nimeni. 

Îți place să atragi atenția doar ca să te vadă și pe tine cineva. Cum tu spui ca nu te complici sa aduci dovezi, poate ma complic eu sa aduc dovezi sa vadă și ceilalți cât de parșiv ești, cum ești ca un șarpe care vorbește "prietenii" pe la spate.

Asta este caracterul tău, când nu ți se oferă ceea ce vrei, începi sa arunci cu vorbe în stânga și dreapta. 

Edited by Aka

La 14.06.2019 la 12:36, Mave a spus:

Nu mai am cand, am avut examen ieri, am si azi, maine, luni, marti si ultimu pe 27. Ce parere ai? 

mult succes, cam prost structurata sesiunea la tine men. Eu mai am miercuri si pe 1 iulie examenul de licenta 😞

1 oră în urmă, Aka a spus:

Eu când am zis ca tu nu ai făcut nimic pentru comunitate, și ai știut doar sa arunci cu nămol, și sa faci diferite afirmații doar de dragul de a deschide gura,nu ma credea nimeni. 

Îți place să atragi atenția doar ca să te vadă și pe tine cineva. Cum tu spui ca nu te complici sa aduci dovezi, poate ma complic eu sa aduc dovezi sa vadă și ceilalți cât de parșiv ești, cum ești ca un șarpe care vorbește "prietenii" pe la spate.

Asta este caracterul tău, când nu ți se oferă ceea ce vrei, începi sa arunci cu vorbe în stânga și dreapta. 

Afirmatiile pe care le fac sunt adevarate si le stiu si altii, iar in legatura cu ce ai mai aberat pe acolo, nu-mi pasa. Pana sa ma critici pe mine invata sa dai un ban fara sa filmezi cu telefonul si sa ceri pareri pe wapp, invata ce e un c-bug sau alte chestii ca tot esti admin. Culmea ca toti spuneti ca faceti pentru comunitate, dar pana acum n-ati facut nimic, vedem doar chestia asta: "Tu ce ai facut pentru comunitate?" Dar voi ce ati facut? 2 wipe-uri intr-un an, ati distrus un server/comunitate, asta ati facut unii din voi. Tu ce ai facut pentru comunitate pana acum? Si nu ma lua cu sugestii ca am facut si eu la intern cand aveam acces si stii bine. Nu ma lua nici cu "mi-am facut treaba de admin" ca n-ai fost in stare sa folosesti o comanda singur.

Acum 2 ore, Aka a spus:

te-ai impacat cu iubita de ai revenit in staff, pussy? :)))

Acum 1 oră, moses a spus:

Afirmatiile pe care le fac sunt adevarate si le stiu si altii, iar in legatura cu ce ai mai aberat pe acolo, nu-mi pasa. Pana sa ma critici pe mine invata sa dai un ban fara sa filmezi cu telefonul si sa ceri pareri pe wapp, invata ce e un c-bug sau alte chestii ca tot esti admin. Culmea ca toti spuneti ca faceti pentru comunitate, dar pana acum n-ati facut nimic, vedem doar chestia asta: "Tu ce ai facut pentru comunitate?" Dar voi ce ati facut? 2 wipe-uri intr-un an, ati distrus un server/comunitate, asta ati facut unii din voi. Tu ce ai facut pentru comunitate pana acum? Si nu ma lua cu sugestii ca am facut si eu la intern cand aveam acces si stii bine. Nu ma lua nici cu "mi-am facut treaba de admin" ca n-ai fost in stare sa folosesti o comanda singur.

lasa-i bro sa arunce cu pietre, cand erai tu admin ei nici playeri nu erau =)))

Acum 3 ore, Fonz a spus:

mult succes, cam prost structurata sesiunea la tine men. Eu mai am miercuri si pe 1 iulie examenul de licenta 😞

baftaaa, eu in perioada 2-4 iulie am disertatia..csf.. trecem noi si peste asta ❤️ 

Acum 8 ore, TheOne a spus:

Iar te bagi singur in seama? Deja imi dai impresia ca esti in cautare de anturaj. Ce calcule ai facut tu sa ajungi la aceasta concluzie? Functia am luat-o la scurt timp inainte sa se intre in mentenanta, deci prea mult timp sa ma “desfasor” nu am avut. Furi curent acum si consider ca exmatricularea ta a fost pe buna dreptate.

Baiete, pupatul in cur este punctul tău forte, și încă 80% din aceasta comunitate. Nu îmi trebuie mult timp sa îmi dau seama cât de proasta este o persoana, tu ne-ai dovedit tuturor cât ești de îngrămădit încă din a doua zi de când ai fost “colorat” 

Stai frumos, cu mine e greu 😉  Tu și “căței” tai pe care cred ca ii consideri prieteni nu sunt nimic mai mult decât niște pupatori de funduleț care la rândul lor m-au pupat și pe mine. Însă când o să-ți dispară funcția automat dispare și prietenia odată cu interesele. 

Cine spune ca te susține și ca faci o treaba buna ori sunt retardați mintal, in foame de funcție sau nu au realizată încă ca comunitatea este in stadiu avansat de “putrefacție” 😘 

La 13.06.2019 la 0:03, TheOne a spus:

In niciun caz nu o sa fie bine pentru tine. Ai avut dreptate cu ce ai scris pe discord, am fost un prost ca ti-am dat o sansa, un smecher ca am sfidat lumea si legea indulgentei cand ti-am dat o sansa, m-a durut in **** de trecutul tau cand ti-am dat o sansa. Acum nu ma mai doare in ****, nu mai sunt prost si nici smecher pentru ca esti egal cu 0 in comunitatea asta de oameni, si mai penibil e ca ti-o faci cu mana ta. Bravo tie, esti un om respectabil intr-o lume inexistenta.

Asa @TheOne nu lăsa niste gunoaie sa ne traga comunitatea in jos,ti minte ce ti-am spus in joc daca e cum ai spus tu mie mi-ai castigat respectu chiar daca mai banat atunci degeaba.

Toti gresim până la o limita @Corlea a intrecut limita aia de mult.

Spor la update-uri si hai cu serveru ala ca vreau sa ma joc :))

Acum 22 minute, bebeconu a spus:

Un specimen a apărut, oare câți mai sunt? 🤔

Chiar imi pare rau ca nu pot sa iti dau react la posturi...😂

Acum 1 oră, bebeconu a spus:

Baiete, pupatul in cur este punctul tău forte, și încă 80% din aceasta comunitate. Nu îmi trebuie mult timp sa îmi dau seama cât de proasta este o persoana, tu ne-ai dovedit tuturor cât ești de îngrămădit încă din a doua zi de când ai fost “colorat” 

Stai frumos, cu mine e greu 😉  Tu și “căței” tai pe care cred ca ii consideri prieteni nu sunt nimic mai mult decât niște pupatori de funduleț care la rândul lor m-au pupat și pe mine. Însă când o să-ți dispară funcția automat dispare și prietenia odată cu interesele. 

Cine spune ca te susține și ca faci o treaba buna ori sunt retardați mintal, in foame de funcție sau nu au realizată încă ca comunitatea este in stadiu avansat de “putrefacție” 😘 

Bine “baiete”, ramai cu ideile tale. Habar n-ai de nimic in ceea ce ma priveste, singurul penibil aici esti tu si cu frustrarile tale, mai striga si tu pe aici ca poate te mai baga cuneva in seama, cauti anturaj de cand ti-ai pierdut functia, daca vrei sa te bage cineva in seama fa-o cu cap maestre, nu cu inventii si vorbe din gunoi. Te faci de ras de atata timp, nu te-ai saturat sa te ingropi singur? De fapt nu imi raspunde la intrebarea asta ca nu am de gand sa continui discutii cu tine, e inutil si o pierdere de timp.

Posted (edited)

Linkmania a murit, dar va pot invata skill la arme si pe alte servere, sa imi lasati un pm 🙂

80/100 mari samperi la facut job

aaaaaaa da, sa implementati v4 direct in server, platesc copii degeaba sa joace la nivel '' ok ''😞

Edited by Specii

Acum 13 ore, bebeconu a spus:

Tu nici dupa atata timp nu ai inteles ca esti cel mai prost & taran utilizator de pe forum si ca nu te ia nimeni in serios? :)))