Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

La 02.06.2019 la 0:09, PePe a spus:

Am trecut mai devreme pe acolo...

Daca stiam beam un Tedy un Figo ceva

Nu sunt acolo, azi plec spre Braila

Acum 18 ore, Aggressive_Reaction a spus:

de ce?

asta ma face fericit

La 29.05.2019 la 17:26, moses a spus:

Nu, ca daca m-as baga v-as face de cacat. Si aici nu era vorba de tine, cu toate ca esti albastru, e vorba de smoker si encrypted care si-au pierdut interesul se pare, dar inca sunt in functie si tin de ea cu dintii gen, in loc sa lase pe altii care vor si au timp sa faca ceva.

+ ii mentionam si pe cei cu rosu care la fel, au distrus comunitatea in ultimii 5 ani, dar ei nu vad chestia asta. Hai baieti ca e ok :))

Encrypted Admin Leader 6 Offline No 2019-05-21 17:37:54 - ore jucate mai are rost sa zic? DOUA IN PLM, DOUA! 2, de la wipe.
smokeR Admin Leader 6 Offline No

2019-05-15 22:02:14 - ore jucate CINCI (5)

Viata nu aveti? Ce stati atata pe un server full?🤔

LE: Nu am nimic cu nimeni, dar interesul e 0.

te scot la o bere pe tine si pe Mario ca sa te relaxezi? :☺️

Posted (edited)
Acum 23 minute, bebeconu a spus:

Comunitatea a murit, nimeni nu vrea sa aprobe asta... Treziți-vă la realitate băieți 

Nu a murit inca, doar are nevoie de un mare update si multa seriozitate.

Si nu ma refer doar la serverul de SA:MP, ci si la forum, care dupa parerea mea este umplut cu topic-uri care nu-si au rostul, cum ar fii: "Ce ai face daca?", "Hai sa numaram pana la 200000000" si multe altele.

Chestiile astea poate nu afecteaza jucatorii vechi care sunt inactivi, dar cei noi care intra pe server si pe forum si vad aglomeratia asta, va zic eu ca nu o sa stea. Lucrurile mici fac diferenta, nu update-urile mari. Degeaba te apuci sa faci un update cu navete spatiale, daca tie iti e buguit sistemul de la hitmani si ai un regulament de 1000 de cuvinte, care atunci cand te uiti peste el vezi 5.1.1, 8.1.2, 9.1.5.7.8, la fel ca si in constitutia din 1866 sau cea din 1923, iti explodeaza creieru'.

Sau unii jucatori au skin-uri de lider, sau daca tu ca si rank 1 ai posibilitatea sa iti pui skin de rank 5, nu e ok. Astea afecteaza serverul, nu update de glume pe care spoker il poate lua de pe net si edita in 2-3 ore.

Sau pe panel, cand nu iti poti edita ce ai comentat, sau faptul ca nu il poti structura pe randuri ca sa arate frumos.

Sau cand un helper da un /n structurat gresit, la fel cu anno. Astea afecteaza serverul, nu faptul ca adminii 6 is inactivi. Awake are admin 7, a jucat in perioada beta 10ore pe zii ca sa puna totul la punct si acum nu mai joaca, pentru ca totul decurge normal si nu are de ce sa activeze.

Nu vreau sa ma dau mare destept sau sa jignesc pe cineva, dar asta e adevarul. Ocupati-va de lucrurile mici pentru a continua cu dezvoltarea.

Totul trebuie sa fie minimalist si structurat frumos, totul sa fie intr-o tema ( culori, etc ).

Pot sa va fac roman cu ce nu e bine, dar cine sa ma asculte pe mine?

Edited by Corlea

La 02.06.2019 la 12:56, Sevraj a spus:

Da, astept urmatorul wipe ca sa primeasca fostii donatori diamantele si in 2 luni sa faca iar 9 cifre in banca, sa mai vina un wipe.

Cu adminu ala level 6 cum rămâne? 😂😂🙏

Acum 9 ore, Corlea a spus:

Nu a murit inca, doar are nevoie de un mare update si multa seriozitate.

Si nu ma refer doar la serverul de SA:MP, ci si la forum, care dupa parerea mea este umplut cu topic-uri care nu-si au rostul, cum ar fii: "Ce ai face daca?", "Hai sa numaram pana la 200000000" si multe altele.

Chestiile astea poate nu afecteaza jucatorii vechi care sunt inactivi, dar cei noi care intra pe server si pe forum si vad aglomeratia asta, va zic eu ca nu o sa stea. Lucrurile mici fac diferenta, nu update-urile mari. Degeaba te apuci sa faci un update cu navete spatiale, daca tie iti e buguit sistemul de la hitmani si ai un regulament de 1000 de cuvinte, care atunci cand te uiti peste el vezi 5.1.1, 8.1.2, 9.1.5.7.8, la fel ca si in constitutia din 1866 sau cea din 1923, iti explodeaza creieru'.

Sau unii jucatori au skin-uri de lider, sau daca tu ca si rank 1 ai posibilitatea sa iti pui skin de rank 5, nu e ok. Astea afecteaza serverul, nu update de glume pe care spoker il poate lua de pe net si edita in 2-3 ore.

Sau pe panel, cand nu iti poti edita ce ai comentat, sau faptul ca nu il poti structura pe randuri ca sa arate frumos.

Sau cand un helper da un /n structurat gresit, la fel cu anno. Astea afecteaza serverul, nu faptul ca adminii 6 is inactivi. Awake are admin 7, a jucat in perioada beta 10ore pe zii ca sa puna totul la punct si acum nu mai joaca, pentru ca totul decurge normal si nu are de ce sa activeze.

Nu vreau sa ma dau mare destept sau sa jignesc pe cineva, dar asta e adevarul. Ocupati-va de lucrurile mici pentru a continua cu dezvoltarea.

Totul trebuie sa fie minimalist si structurat frumos, totul sa fie intr-o tema ( culori, etc ).

Pot sa va fac roman cu ce nu e bine, dar cine sa ma asculte pe mine?

Mori ! PIERI!

Acum 5 minute, DaddyYankee a spus:

:bitch_please-min:

iesi acas ce poza ai :))) din 2000 toamna Fan LinkMania esti tu nebunule .. pe mine m-au bagat astia la retirement :)))

Acum 10 minute, Specter a spus:

iesi acas ce poza ai :))) din 2000 toamna Fan LinkMania esti tu nebunule .. pe mine m-au bagat astia la retirement :)))

LinkMania 4 Life ❤️ :)))

Chiar acum, DaddyYankee a spus:

LinkMania 4 Life ❤️ :)))

oricum mie imi place ca nu ma gaseste nimeni dupa numele asta si nu stie cine sunt :))) muhahahah

Posted (edited)
3 minutes ago, Specter said:

oricum mie imi place ca nu ma gaseste nimeni dupa numele asta si nu stie cine sunt :))) muhahahah

Esti sigur????? :))))))

Edited by -Cristi-

ma gandesc =)) oricum intrebare, cum imi schimb si eu titlu asta de inactiv ? cu doamne iarta-ma editez un mesaj? :)) si tu cine mai esti ? ca ai cont din 2018 :))

Posted (edited)

crs sunt :)) gandeste-te daca stiu cine esti sau nu :))))

contul inactiv ti-l activeaza un manager  😄  

Edited by -Cristi-

Posted (edited)
Acum 9 minute, Specter a spus:

fosila

@DaddyYankee imi dai admin?🤣

Edited by moses

2 minutes ago, Specter said:

nebunule inca joci Mu am vazut sau ? WTF ?! unde iti e contul vechi ?

M-am jucat putin MU... dar ala care face serverul e sub orice critica, Nu comunica deloc cu playerii si am dat delete la joc 😄

Contul vechi a fost banat permanent :)) am facut cateva prostii si am suparat conducerea :)))

Chiar acum, -Cristi- a spus:

M-am jucat putin MU... dar ala care face serverul e sub orice critica, Nu comunica deloc cu playerii si am dat delete la joc 😄

Contul vechi a fost banat permanent :)) am facut cateva prostii si am suparat conducerea :)))

hahahahha =)) tu ala care erai corect si serios ai luat ban permanent :))) @cocaina77 dormi ? cmf mane? asl pls + jpg nud ! @Anakin sau @Anakin_Theo o fi elefantzelu ?

Just now, Specter said:

hahahahha =)) tu ala care erai corect si serios ai luat ban permanent :))) @cocaina77 dormi ? cmf mane? asl pls + jpg nud ! @Anakin sau @Anakin_Theo o fi elefantzelu ?

La cum a decazut comunitatea cu conducerea asta e imposibil sa ramai indiferent. Au transformat forumul in jocuri pe forum in joc sa dezvolte partea de gaming... Pana si serverul de GTA e la pamant 🙂 Cum era pe vremea lu IceMan ?? :)))