Jump to content
Encrypted

SA:MP Free Chat

Encrypted

Panel: https://rpg.linkmania.ro/
DNS: samp.linkmania.ro
IP: 193.203.39.215:7777

Message added by Encrypted

Recommended Posts

Posted (edited)
Acum 6 ore, Corlea a spus:

https://youtu.be/TOcsQUqEecI

Si tot eu am cod, nu? @z1tox

Screenshot_1.png.ed9e495de386349dd0a78cc8ad4e5d85.png

Ai uitat sa bagi efectul corespunzator tintei. Baga un efect putin mai mare sa nu se vada cand sare.

Intrebare. Ai putea sa mi dai un video cand tragi de dupa colt?  As vrea sa invat si eu cum sa dau gloantele cu efect de ocolire.

Edited by SenSei.

Bai gikicean @Specii

1850045585_WhatsAppImage2019-05-26at09_19_32.thumb.jpeg.51fc774faa2f60494886fed147a45d76.jpeg

Posted (edited)
Acum 8 ore, Specii a spus:

0:15 ai tras dupa ala, tinta era la 10mm si ai dat hit in mine

acolo ai uitat sa l dezactivezi 😞 

Daca ala e cod, eu las liderul.

Acum 3 ore, SenSei. a spus:

Ai uitat sa bagi efectul corespunzator tintei. Baga un efect putin mai mare sa nu se vada cand sare.

Intrebare. Ai putea sa mi dai un video cand tragi de dupa colt?  As vrea sa invat si eu cum sa dau gloantele cu efect de ocolire.

Ba da macar daca nu stiti nu vorbiti aiurea, normal ca poti sa tragi dupa colt. Cand vrei tu iti fac video si-ti dau tutoriale. Doamne fereste unde am ajuns.

Aa, m-am prins ce vreti sa faceti, ok, n-o sa mai intru in capcana voastra.

Edited by Corlea

Acum 3 ore, Corlea a spus:

Aa, m-am prins ce vreti sa faceti, ok, n-o sa mai intru in capcana voastra.

Ce vor sa faca? M-ai facut curios :)) daca nu vrei sa scrii aici, da-mi PM.

Posted (edited)
Acum 2 minute, PePe a spus:

Ce vor sa faca? M-ai facut curios :)) daca nu vrei sa scrii aici, da-mi PM.

Nu pot sa dau detalii inca. Asteapta putin.

Edited by Corlea

Chiar acum, Corlea a spus:

Cu cine ati votat baietii?

Da.

Acum 4 minute, kagawa a spus:

Salut baietii. Ce mai faceti? Mai joaca cineva?

Nup

1 oră în urmă, Specii a spus:

ups

Reafișează conținuturi ascunse

LavnRgc.png

Aprekiez ca meai bloorat numele

Ai ajuns la părerea mea și tu? 😂😂

Vai de plm unde am ajuns. Sa fie pusa baza intr un cretin care face logouri in paint. Voluntarul nostru, spadasinu, un om cu demnitate de aur. Daca avem putin noroc si il vedem oe kronick cu ceva devotament ajunge si el in staff. Cand iti spun cei mai vechi playeri ca este un cacat total sa primeasca infectia functie, inseamna ca se intelege cine are probleme la rotita si serverul este unde e. Ba da in plm suntem orbi? Bai smokere nu cred ca tu n ai vazut tentativele lui nenumarate de a ne arata cum isi va scripta cod in curand. Chiar sunt curios daca esti sapalat pe creier

Posted (edited)
Acum 2 ore, Messi a spus:

Vai de plm unde am ajuns. Sa fie pusa baza intr un cretin care face logouri in paint. Voluntarul nostru, spadasinu, un om cu demnitate de aur. Daca avem putin noroc si il vedem oe kronick cu ceva devotament ajunge si el in staff. Cand iti spun cei mai vechi playeri ca este un cacat total sa primeasca infectia functie, inseamna ca se intelege cine are probleme la rotita si serverul este unde e. Ba da in plm suntem orbi? Bai smokere nu cred ca tu n ai vazut tentativele lui nenumarate de a ne arata cum isi va scripta cod in curand. Chiar sunt curios daca esti sapalat pe creier

Serverul nu a stat niciodata in mime si nici nu va sta. Eu am incercat sa fac ceva frumos in 'Photoshop' pentru a testa ceva ce va iesii pe viitor, de ce te activezi asa ca nu ti-am facut nimic 🙄😥?

Si nu-l mai certa atat pe smokeR, in loc sa incerci sa ajuti tu mai mult faci rau. Serverul o sa se schimbe, iar playerii vechi nu vor avea un impact mare pentru ca o sa vina altii noi. Doar ai putina rabdare 😉🤗.

Edited by Corlea

La 25.05.2019 la 13:48, Corlea a spus:

https://youtu.be/TOcsQUqEecI

Si tot eu am cod, nu? @z1tox

Screenshot_1.png.ed9e495de386349dd0a78cc8ad4e5d85.png

@Corlea vezi fratele meu ca il aveai dat prea incet, nu prea nimereai mai nimic, unde e skillul tau? Ca in alte videoclipuri dadeai cu m4 din picioare 10/10 pica ala nici nu ziceai ca a fost acolo)) Mai si dai reply cu comentarii de genul ''Doamne unde am ajuns'' dar cei 2 care ti-au comentat nu au 200 de conturi banate pentru ''Aimbot'' asa valet esti? Avem si noi coduri la 10 euro de la Garret sau Pheno si ne dam jucatori.

Posted (edited)
Acum 2 ore, zerk a spus:

@Corlea vezi fratele meu ca il aveai dat prea incet, nu prea nimereai mai nimic, unde e skillul tau? Ca in alte videoclipuri dadeai cu m4 din picioare 10/10 pica ala nici nu ziceai ca a fost acolo)) Mai si dai reply cu comentarii de genul ''Doamne unde am ajuns'' dar cei 2 care ti-au comentat nu au 200 de conturi banate pentru ''Aimbot'' asa valet esti? Avem si noi coduri la 10 euro de la Garret sau Pheno si ne dam jucatori.

Ai block pe forum, nu stau sa-ti mai ascult prostiile. Tu realizezi ce faci in momentul de fata? Intrii pe un forum si te plangi de altii ca au cod, eu ti-am demonstrat ca ai cod prin acel video si tu si .anotek. Daca tu consideri ca am cod, deoarece niste adminii mi-au acordat un ban pentru niste dovezi 144p + mi-au dat ban pe motiv wallhack pentru un fisier flickr.asi.

Sa-ti spun eu o chestie, asta sa o stii de la mine. Codul lui garret este detectabil pe sampcac v0.10, chiar daca merge si nu te baneaza admbot. Uita-te la ultimele banuri, sau cele mai recente banuri ale mafiotilor de comunitatea lui ala care face moto-vlog, sa vezi ca majoritatea sunt banati pentru coduri si silent-aimbot.

Te salut si sper sa te trezesti.

Edited by Corlea

@Corlea bai prostule, tu crezi ca sunt ala din videoclipul tau? =)))) Sunt reve bai lesinatule, ce prieteni admini sa ai ma tu acolo =)) Joc acolo de atata timp si crede-ma ca esti un nn