Jump to content
Sign in to follow this  
talentatu27

Paramedics Department - Discuții despre facțiune

Recommended Posts

fG6tAMO.png

» Discuții între membrii facțiunii Paramedics Department.

» Vă rugăm să evitați Post-Huntingul, este pedepsit conform regulamentului.

Sefule, sa stii ca nu e frumos ce ai facut. Eu joc din 2012 in factiunea asta si nu am patit asa ceva. 

Cum sa ma dai afara cand tu nici nu ai anuntat sedinta... M-am uitat ieri de pe mobil sa vad daca se anunta sendinta, pentru ca am avut probleme cu netul, zic sa postez si eu inutilitatea aia de cerere de "invoire", nu s-a anuntat, nu am postat. Si sedintele nu se anunta cu o zi inainte.... cum ai facut cu precedentele. 

@talentatu27 Asa se anunta sendintele cu 1 zi inainte?

Tu nu stii sa tii de membri. Esti singurul  din staff care a dat warn inutil la jumatate din factiune.

Joc de 6 ani in factiunea asta. Stiu ce se vorbeste intr-o sedinta. NIMIC.

Eu pe 24.08 trebuia sa primesc rank2 din cate stiu... nu am primit.

Bun, hai daca tot ai deschis acest subiect. Nu ma ascund dupa deget si nu plec capul in fata nimanui in momentul care nu gresesc, sedintele sunt mereu puse pe /motd dar daca tu nu intri deloc pe joc e logic ca nu ai cum sa le vezi, intradevar pe forum efectiv uit sa le postez dar daca ai avea o activitate ridicata in factiune atunci vezi zilnic cand intri pe server motd factiunii unde scrie data sedintei. Aa da sefule am uitat, tu nu intri pe joc. Dupa cum stii si tu foarte bine Paramedics Department este o factiune in care poti intra cu level 3 joci 2-3 saptamani si apoi pleci adica ''factiune de inceput'' si mai mereu am locuri 25/25 iar asta nu-mi permite sa tin jucatori inactivi. Uite si ca sa-ti demonstrez ca te iei de mine fara motiv las si asta aici ''Orice membru al factiunii care nu poate ajunge la sedinta organizata la sfarsit de saptamana este obligat sa posteze in topicul INVOIRI SEDINTE, in caz contrar : 

• La prima abatere sunteți penalizat cu  Faction Warn;
  • La a doua abatere sunteti demisi instant.''

Iti stiu trecutul te stiu ca si player stiu ce ai facut pentru aceasta factiune si te astept inapoi oricand doresti dar macar 2 zile pe saptamana sa intri si nu cred ca cer prea mult. Cam atat am avut de spus. @mafia2

Ce insemana "nu intri pe joc deloc" ? Eu am intrat, imi pare rau sa te contrazic. Din 15 zile cat aveam in factiune, cred ca jumatate am intrat. 2-3 ore cat am stat pe server, dar am intrat. Nu poti sa zici asa, ca nu am intrat. 

Eu nu am putut sa intru in apropierea ultimei sedinte si am urmarit forumul, acolo nu s-a postat sedinta, da-l in colo de /motd, ca, cum intru in joc e spam, ce motd sa mai vad?. Deci nu "ma iau de tine fara motiv", sedintele trebuie postate si pe forum... si de preferat cu ceva zile inainte daca vrei sa iti intre lumea sau sa primesti inutilitatea aia de cerere de invoire. Ca parca e vreo diferenta intre a posta si nu posta.... Tot nu intri.

Daca ai ceva de spus importat ii dai omului un pm pe forum, ranku il dai in ziua in care trebuie sa il ia, sau cand il prinzi in joc. Sunt curios daca ai trecut prin factiunea asta rank 1,2,3,4,5.... Ca daca treceai vedeai si tu cum au procedat liderii.

Ce sa-ti povestesc. Nu poti sa tii playeri inactivi. Liderul precendent a inteles ca nu mai pot sa activez asa mult, si nu m-a taxat ca nu veneam la sedinte, intr-adevar aveam si rank5, mai sus nu aveam unde sa ma duc.

Dar chiar si asa, sedinte care din punctul meu de vedere sunt inutile, iti lasi treburile sa intri 1h,2 in joc(cat tine sedinta) sa stai sa te uiti ca prostul in chat. Am prins in anii astia zile de sedinta in care nu intra liderul. Ce era de facut, sa ma duc repede pe forum sa fac post ? Crezi ca se taxa asta? Sigur ca nu... n-a putut omu...

Dar aici e greu, trebuie sa te lupti cu mentalitati, cu nepotisme si asa mai departe.

Referitor la ultimele randuri. Pentru moment nu o sa mai intru, n-are rost.

Dragi medici,
Va multumim pentru activitatea voastra, iar tie @Becky.Roxana pentru eforturile pe care le depui prin care doresti sa ii initiezi pe cei noi.
Doresc sa va ofer un mic bonus (o sa incerc sa-l fac saptamanal) din partea mea si a lui @Biuta7, asa ca pentru inceput am transferat liderului vostru niste banuti, iar in aceasta saptamana va va transfera fiecarui membru catre 1.000.000$ fiecarui membru, cu exceptia co-leaderului care va avea un castig putin mai mare, de altfel si liderul.
Stima si respect pentru serviciile oferite, dragi medici!

Acum 22 minute, Zergyu a spus:

Dragi medici,
Va multumim pentru activitatea voastra, iar tie @Becky.Roxana pentru eforturile pe care le depui prin care doresti sa ii initiezi pe cei noi.
Doresc sa va ofer un mic bonus (o sa incerc sa-l fac saptamanal) din partea mea si a lui @Biuta7, asa ca pentru inceput am transferat liderului vostru niste banuti, iar in aceasta saptamana va va transfera fiecarui membru catre 1.000.000$ fiecarui membru, cu exceptia co-leaderului care va avea un castig putin mai mare, de altfel si liderul.
Stima si respect pentru serviciile oferite, dragi medici!

Multumim din tot sufletul 😊🤗

Datorita faptului ca Roxanna nu se mai ocupa de factiunea aceasta, am sa va transfer direct eu diseara, doar celor online, o mica prima din partea mea. 
Sa fiti in numar cat mai mare. 🙂

La 10.02.2019 la 16:25, Zergyu a spus:

Datorita faptului ca Roxanna nu se mai ocupa de factiunea aceasta, am sa va transfer direct eu diseara, doar celor online, o mica prima din partea mea. 
Sa fiti in numar cat mai mare. 🙂

In aceasta seara, din nou. Cei care vor fi online la momentul respectiv, vor primi o prima de 1.000.000$ din partea mea.

Dragi medici,
Datorita faptului ca aveti doar un lider interimar, o sa va transfer personal o mica prima astazi, respectiv maine, in jurul orelor 20:00 (plus/minus 1-2 ore) pentru efortul depus in aceasta factiune.

Maine seara si poimaine seara in jurul orelor 20:00 (plus/minus 1-2 ore), la fel, va voi transfera personal celor online.
Multumim ca ne serviti si in aceste momente grele, dragi medici. 🙂

La 02.03.2019 la 0:36, Zergyu a spus:

Maine seara si poimaine seara in jurul orelor 20:00 (plus/minus 1-2 ore), la fel, va voi transfera personal celor online.
Multumim ca ne serviti si in aceste momente grele, dragi medici. 🙂

Valabil pentru Sambata si Duminica textul de sus. Prima pentru aceasta saptamana este de $2.000.000! :respekt:Paramedics Departament!

7 hours ago, Zergyu said:

Valabil pentru Sambata si Duminica textul de sus. Prima pentru aceasta saptamana este de $2.000.000! :respekt:Paramedics Departament!

Multumim @Zergyu pentru ajutor. 😊