Jump to content
MarvinBlue

Tera Online

Recommended Posts

 

 

Mai sunt Maniaci de pe aici care sa joace Tera Online?

Eu joc tera, esti pe EU sau NA ?

 

Momentan nu joc, vroiam sa-mi fac o idee daca exista oameni care joaca.

Sunt interesat sa incerc si jocul asta :)

 

Zic sa il incerci e chiar bun jocul mai ales cu "action combat" dar sa nu intri pe EU unde jocul e publicat de gameforge (penali rau de tot) intra pe NA unde e publicat de EnMasse, eu mai joc cu inca vreo 2 prieteni pe NA pe serverul Ascension Valley...

Link to comment

^

 

Sfat ce merita luat in considerare , momentan GF a distrus jocu complet , nu mai poti face gear progression daca nu bagi bani blana.

 

+ ca servele pe NA sunt mult mai stabile , ping relativ fix (eu am 120) , populatie mai mare si mai ales un interes mult mai crescut pentru PvP comparativ cu EU.

 

 

Joc pe Fraya de 2 ani am cam tot + resources dar tot nu pot face fata si nu voi putea face fata.

 

Tera EU is doomed.

  • Upvote 1
Link to comment

Mai joaca careva TERA pe aici ?

 

As avea nevoie de vreo 2-3 oameni pe Tera NA - Serverul Ascension Valley, vreau sa fac un party static pentru endgame.

Joc eu si cu inca 2 prieteni dar 1 dintre ei nu poate sa joaca constant (joaca destul de rare)

Am nevoie de 1 priest si un lancer/brawler (tank) si inca 1 mystic ar fi perfect sau daca nu 1 DPS pentru a avea party perfect.

Lasati aici un replay sau PM pentru detali.

 

Si playeri care nu au level maxim sunt bine veniti daca sunt serios in legatura cu jocul, din pacate nu pot ajuta cu levelul deoarece pe tera power leveling e naspa rau de tot. Odata ce a-ti ajuns la level maxim va pot ajuta cu gear si instantele de care aveti nevoie si tot ce trebuie.

 

Multumesc

Link to comment

 

The whole process starts by adding a new item to the game, called chronoscrolls. Players can use these items to extend game time. One chronoscroll is worth one-month’s game subscription. You’ll be able to buy chronoscrolls directly from our website and have the item delivered to your character’s inventory. These scrolls can either be used to extend the time you’ll be able to play TERA or you can trade them against gold with other players.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...