Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Pai daca e 1 vs 1 nu are cum sa fie buffed. Nu de asta era vb ? Cat de usor omoara un lock un rogue?

Oricum nici buffed vs buffed nu se apropie de ce zici tu. Ca idee cel mai bine echipat lock de la noi din guild are in jur de 7500 viata buffed si cu imp si asta cu full epic gear, iar rogue in jur de 6000. Cam departe de ce zici tu cu de 3 ori hp.

Link to comment

Scuze, m-am exprimat eu gresit. Intr-adevar, BA incepe cu 2 random mana users, daca lucrurile merg cum trebuie, la noi in film al doilea care ia BA e MT 2, ceea ce nu e normal. tongue.gif In ceea ce priveste FR gear, am incercat si noi la inceput, dar DMG output era prea mic, asa ca am renuntat la el complet (in afara de tanks, bineinteles). Eu unul, la Vael, folosesc full DPS gear si ma bazez pe POH al priestului din grup, GFP , Healthstone, tubers si dragonbreath, pt a sta cat mai mult in picioare. Nu stiu cum se face in alte parti, dar pentru noi merge asa. smile.gif

Cu thunderfury am avut un mare noroc, ne-au picat ambele bindings la o saptamana distanta unul de altul, mai greu a fost cu elementium, la vremea aceea inca nu trecuseram de Vael, dar in scurt timp am craftat-o. smile.gif Apropo de legendary, aseara ne-a picat Eye of Sulfuras, soon second legendary for Surge, yay! smile.gif

Link to comment

Gz, si noua ne-a picat bindings de la Geddon, da inca mai asteptam dupa Garr.

Oricum faina treaba a facut Blizz cu patchu asta , am facut 2 MC-uri in o saptamana tongue.gif

Sper sa il dam si noi jos pe Vael cat mai curand, deocamdata trebuie sa ne perfectionam tactica la Razorgore smile.gif

Edit: Cati priests aveti in mod normal la Vael? Noi cred ca am avut doar 4 priests, 5 druizi si vreo 4 pala. Next run o sa mergem cu 7 priests 4 druids 4 palasa vedem daca se schimba ceva.

Link to comment

Pentru noi nu a fost asa faina treaba cu patch-ul, pentru ca l-am prins de 2 ori pe Chromaggus cu Time Lapse si a trebuit sa ne lasam... Damn Blizz...

La Vael cel mai bine e sa aveti cate un priest in fiecare grup, deci7- 8 smile.gif (Noi l-am dat jos si cu 4 priests si 4 druizi, dar a fost greu si nu vreau sa repet experienta) In mod clar cu clasele din runul urmator veti vedea schimbarea. Bafta.

Link to comment

am tras toate cele 5 cd de 3-4 ori de pe odc

OMFG!!! OMFG!! nu pot sa cred ce a spus baiatu asta....

Sa tragi de 4 ori un joc de 2-3GB blink.gif

Ce vrei sa spui prin ''nu mi-a mers''? Nu ti-a mers sa instalezi sau sa il joci?

Daca vrei sa il joci fara $ e mult de lucur,iar daca esti si incepator in ale MMORPG mai bine apuca-te de MU.

Link to comment

lasa ca Mu am jucat 1 an si ceva...si am mai jucat si l2 si joc silkroad ( citeste semnatura mea )....pur si simplu dupa ce instalam toate partile + pach imi cerea un cd sau aparea o eroare....

vrei sa ma ajuti bine ,nu vrei incearca sa nu mai dai replay-uri idioate de genu " apuca-te de Mu "

Link to comment

' date='Apr 10 2006, 03:07 PM'] De cduri originale. Daca vrei sa instalezi jocul piratat vb pe YM sau in alte moduri cu cei care sunt dispusi sa te ajute. Dupa cum scrie prin forumul asta Linkmania nu incurajeaza pirateria etc, si s-ar putea sa te alegi cu warn/suspend.

si tu joci pe srv oficial sau piratat ? wink.gif

vreau sa trag de la cineva jocu si sa mearga sa-l instalez....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...