Jump to content

Recommended Posts

Salutare, am o problemă. E drept că vinovat sunt doar eu ( nu am mai intrat pe aici de foaaaarte mult timp) însă ţineam să-i salut pe cei vechi şi foarte vechi. Şi pe cei mai noi, desigur. M-am rătăcit şi n-am găsit un locşor unde să postez aşa că risc aici : salutări dragilor, sper că sunteţi ok. Spor să aveţi.

Acum 2 minute, tasedano a spus:

Mulţumesc Deea, eu căutam un loc anume, Cafeneaua Albastră. Se pare că a dat faliment.

Oricand :*. 

1 hour ago, tasedano said:

Mulţumesc Deea, eu căutam un loc anume, Cafeneaua Albastră. Se pare că a dat faliment.

Salut! Nu a dat faliment, insa se pare ca grupul 'VIP' nu mai are acces acolo. S-au facut cateva schimbari in ultima vreme si suntem bine. Ne bucuram ca ai revenit printre noi!

1 hour ago, petarda said:

Salut! Nu a dat faliment, insa se pare ca grupul 'VIP' nu mai are acces acolo. S-au facut cateva schimbari in ultima vreme si suntem bine. Ne bucuram ca ai revenit printre noi!

Mulţtumesc pentru raspuns.

Posted (edited)
7 hours ago, Juan said:

Vrem topic de friciat

Am înţeles că accesul la Cafeneaua Albastră a fost restricţionat, topicul de chat de la SA:MP e al secţiunii respective  şi nu văd un alt loc unde poţi discuta. Poate apare un manager şi ne lămureşte unde ar putea doi (poate mai mulţi) bătrâni sa depene amintiri :coocoo:

Edited by tasedano

1 hour ago, tasedano said:

Am înţeles că accesul la Cafeneaua Albastră a fost restricţionat, topicul de chat de la SA:MP e al secţiunii respective  şi nu văd un alt loc unde poţi discuta. Poate apare un manager şi ne lămureşte unde ar putea doi (poate mai mulţi) bătrâni sa depene amintiri :coocoo:

@Kitte

N-as putea spune de ce grupul VIP isi pierduse atributele de a vedea Cafeneaua albastra, rectificat. 

@tasedano

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.