Jump to content
zReloaD

Problema cu Contul de forum

Recommended Posts

As dori sa imi recuperez contul vechi de forum tin sa mentionez ca eram conectat cu facebook-ul si dintr-o data mi-a aparut problema asta cand m-am conectat cu fb https://imgur.com/a/oAd8i Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Și eu am acceasi problema. Am noroc că sunt conectată pe teleon și încă mai pot folosi contul.

16 hours ago, zReloaD said:

As dori sa imi recuperez contul vechi de forum tin sa mentionez ca eram conectat cu facebook-ul si dintr-o data mi-a aparut problema asta cand m-am conectat cu fb https://imgur.com/a/oAd8i Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Care este contul vechi?

5 hours ago, Rebecca_ said:

Și eu am acceasi problema. Am noroc că sunt conectată pe teleon și încă mai pot folosi contul.

Ai acces la adresa de e-mail aferenta contului tau?

2 hours ago, Guest Rebecca said:

@adrian nu ma mai pot conecta deloc pe forum. :va-bricks:

On 1/13/2018 at 1:44 PM, Rebecca_ said:

@adrian nu.. dar pot face alt email pentru contul de facebook

Trimite-mi te rog un PM cu numele contului (este Rebecca_ ? ) si o adresa de email la care ai acces. Iti voi schimba adresa de email a contului si iti poti schimba parola. Astfel o sa ai acces la cont. 

Sau il poti astepta pe @adrian, cum preferi. 

2 hours ago, Guest Rebecca said:

@adrian nu ma mai pot conecta deloc pe forum. :va-bricks:

Ti-am schimbat aseara adresa de e-mail cu cea pe care mi-ai spus-o tu, probabil de asta nu te mai lasa sa te loghezi de pe facebook. Da click pe "Forgot your password?" si pune adresa de mail sa iti recuperezi contul

Probleme rezolvate.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.