Jump to content
smokeR

Scrisoare pentru Mos Craciun.

Recommended Posts

Odata cu venirea sarbatorilor, Mos Craciun a decis sa faca o vizita si jucatorilor de pe serverul Linkmania.Daca iti doresti ceva foarte mult (in limita bunului simt), poti sa ii scrii mosului o scrisoare folosind modelul de mai jos. Deoarece Mos Craciun este o persoana cu un caracter minunat, acesta o sa le asculte dorintele tuturor jucatorilor care si-au ocupat putin din timpul lor pentru a-i scrie o scrisoare.In plus, jucatorii care au Restrictie deoarece nu s-au comporat corespunzator in timpul acestui an, mosul le ofera a doua sansa pentru ca are incredere ca acestia se vor schimba si nu vor mai gresi. In concluzie, mosul asteapta scrisorile voastre si le va citi pe toate in decursul acestei saptamani ca in ziua de craciun fiecare sa aibe ce si-a dorit!

Pentru a putea primi cadoul mult dorit si asteptat, toti cei care ii scriu lui Mos Craciun trebuie sa fie online Duminica, 24.12.2017 ora 18:00. Cine nu se afla in acel moment pe server, isi va pierde cadoul.

Nume:
Level:
Dorinta:

Edited by smokeR
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Love 1
  • LinkMania 1

Nume: FuK
Level: 14
Dorinta: un NRG - 500 personal :) ar fi frumos 

Nume:D4ViD
Level:6
Dorinta:Eu mi-as dori niste diamante cate o sa imi de-a mosu el alege :D

Craciun fericit tuturor :D

Nume:Mr.Mecanic

Leve:44

Dorinta:Mi-as dori niste diamante. infernus si un slot de masina daca se poate..

Ionut va ureaza un Craciun fericit tuturor !

Nume: Rothschild
Level: 50
Dorinta: Buna mosule, anul acesta am fost tare cuminte, mi-am ajutat comunitatea si serverul pe care joc. Am incercat sa fac pe placul tuturor jucatorilor, sa-i ajut cum pot, sa-i indrum pe calea cea buna. Chiar daca uneori am gresit fata de alti jucatori sau membri ai staffului, eu imi cer iertare. Stiu ca tu esti un mos foarte bun si darnic, de aceea imi doresc de la tine sa fiu promovat la functia de Admin level 1. Sa-mi ajut in continuare serverul unde am crescut si am invatat sa joc SA:MP.

Multumesc, sarbatori fericite ! 

• Like 3
  • Love 1
  • Haha 3
  • Cârnățel 1
  • Burn 1

Nume: qwertz0r
Level: 34
Dorinta: Draga mosule, tot ce imi doresc de la tine sunt niste promovari la server, sa ajungem acolo sus unde ne este locul. Anul acesta a fost un an bunisor, dar sper ca in 2018 sa faci o minune cum doar tu poti mosule si sa ajungem la 250/300 playeri online.

Sarbatori Fericite!

• Like 4
  • Love 1
  • LinkMania 2

Nume:  PePe
Level:  40
Dorinta:  Salutare Mos Craciun, anul acesta te las pe tine sa imi daruiesti ceea ce crezi tu ca este bunisor pentru mine, stima!

• Like 2
  • Upvote 1
  • LinkMania 1

Nume: Deea95
Level: 37
Dorinta: Draga Mos Craciun,chiar daca nu mai avem varsta necesara de a iti scrie tie,sa stii ca nu te am uitat acolo in suflet! Ce mi as putea dori? Mai multi membrii in factiunea unde sunt lider(Paramedics),unde: sa am membrii cuminti,fara ca acestia sa profite de pe urma mea,ci doar sa invete!! Ce mi as mai putea dori? Niste diamante,cu care sa pot infrumuseta casa!! In rest,le doresc atat membrilor din staff,cat si tuturor,un Craciun plin de lumina,pace in suflet,si multa credinta si iubire fata de toti cei din jur !!!

Echipa paramedicilor ,dar si Echipa din Staff ul Linkmania va ureaza tuturor sarbatori pline de pace si un an nou fericit!!! La multi aaani :*

Nume: Liviubaws
Level: 23
Dorinta: Mosule, stiu ca nu sunt cel mai cuminte si poate nu merit prea multa atentie din partea ta. Insa stiu ca tu esti bun si iertator, si eu fac mari eforturi sa fiu mai bun in aceasta perioada. Ce imi doresc eu de la tine? Este simplu, mosule. Vreau ca lumea sa se distreze ca inainte mosule. Nu vreau avere, nu vreau diamante, nu vreau promovare in functie. Vreau doar sa ma simt bine cand ma joc. Vreau ca membrii mei sa nu mai fie vanati din orice. Vreau ca jucatorii sa stie sa se joace ca inainte, nu sa urmareasca orice greseala a ceilulalt pentru a face post. Vreau un joc frumos si echilibrat, linistit si distractiv. Vreau sa avem mai multi jucători, de toate felurile, numai sa ajungem acolo sus inapoi. Crezi, mosule, ca poti face asta? Sa ne aduci aminte, macar un pic, de vremurile cand ne distram pe SAMP asa de tare incat nu mai voiam sa iesim?

Edited by Liviubaws
  • Like 4
  • Upvote 1
  • Love 1
  • Haha 2

Nume: Jigale
Level: 33
Dorinta: Draga Mosule,

Anul acesta am fost cumintel, am mai facut eu cateva boacane, dar pe final mi-am remediat comportamentul si am reusit sa ma mai maturizez. Chiar daca uneori mai injur, o fac din cauza nervilor. Anul acesta am avut si lider dar din pacate un mesaj nevazut m-a facut sa pierd aceasta functie, si regret lucrul acesta. Cadoul pe care vreau sa il am de Craciun este o functie cat de mica Mosule, orice functie Mosule. Daca tu consideri ca de la anul voi fi un alt om si ai incredere in mine ca o sa ma mai pot maturiza in continuare, nu o sa te indoiesti Batrane. Daca nu se poate o functie, vreau sa nu uiti de mine si sa imi dai si mie ceva banuti, sa imi cumpar si eu o haina, ceva de mancare, si sa impart la cei nevoiasi. Imi mai doresc sa putem reajuge acolo sus, si promit ca voi incerca sa ajut si eu serverul cum pot, cu un filmulet, cu o imagine in photoshop, cu o donatie, cu lucruri mici dar care conteaza uneori.

In continuare o sa compun o scurta poezie pentru tine Batrane.

Mos Craciune, Mos Craciune

Ce mai faci tu, batrane?

Tot anul te-am asteptat

Si am fost un bun baiat.

Cu baieti m-am mai certat

Dar sa stii, ne-am impacat,

Ne ajutam toti mereu

Si la bine si la greu.

Staff-ul este foarte bun

Au putere ca de tun,

Toti baietii sunt bazati

Se ajuta ca intre frati.

Adminii se dedica mult

Si ii respect foarte mult,

/Report cu un codat

Si pe loc ei l-au banat.

De helperi n-am ce sa zic

Ii respect de cand sunt mic,

/helpme cu orice  dilema

Si-ti rezolva orice problema.

Liderii sunt mari eroi

Te ajuta la nevoi,

Ei foarte mult se agita

Si au factiuni de elita.

Team Liderii sunt barosani

Traiasca un car de ani,

Conduc serverul chiar bine

Si ajuta pe oricine.

Ai grija Mosule, ne auzim pe 25.

Cu drag, al tau Jigale.

• Like 3
  • Love 4
  • Haha 3

Nume: MusiC
Level: 30
Dorinta: Imi doresc adminul inapoi :D

Nume:JaZzY
Level:37
Dorinta:Draga Mos Craciun, am vazut mai sus ca majoritatea isi doresc masini, diamante, case si multe altele. Eu nu iti cer aceste bunuri pentru ca nu ma ajuta cu nimic nici pe mine si nici server-ul.Anul acesta am fost foarte cuminte si mi-as dorii daca poti sa imi dai si mie o sansa la functia de helper, pentru ca de mult imi doresc sa ajut playerii cu raspunsuri la intrebarile lor, dar mai ales sa ajut in dezvoltarea server-ului si sa ajungem din nou la 300/300. Iti multumesc ca m-ai ascultat si vreau sa le urez tuturor Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!

Nume: ceaimami
Level: 25
Dorinta: Dragă moșule, recunosc că nu am fost cuminte aproape deloc anul acesta, mai ales de când am intrat în IRC și nu las cops deloc în pace, dar cu toate acestea îndrăznesc să-ți cer câteva diamante să-mi schimb nick-ul. Mulțumesc mult, moșule, că ți-ai făcut timp și mi-ai citit scrisoarea. Ne vedem pe 25. 💕

Edited by Rebecca_
Wrong word
  • Like 2
  • Love 1
  • Haha 1

Nume:XhYper
Level:31
Dorinta:Draga mosule,nu iti cer prea multe.Tot ce imi doresc eu este sa mi dai cateva diamante.

Sarbatori fericite tuturor!

Nume: Seickh
Level: 45
Dorinta: Santa man, in primul rand, MAI VINO SI LA MINE!!!! Ca din clasa a 8 a... Nimic :( 😂😂 Imi doresc in primul rand, in acest an început bine... Si terminat cam nostalgic să ne revenim şi noi, să facem iar FS-uri si Last Gang Standing cu 100+ jucători... Mai vrem si alte ganguri sa fie diversitate, nu numai Ballas Grove... În general, armonie pe server. In al doilea rând, ÎMI DORESC SA SE REINTRODUCA DIN NOU FUNCŢIA DE PRIMAR, sa fie ca înainte şi să fiu din nou primar. Asta este dorinţa mea principală. Nu ştiu dacă este posibil, dar speranţa... Şi moşul 😂😂 mor ultimele. 

În rest, sper sa le indeplinesti celorlalţi jucători, fraţii mei, dorinţele şi să îi văd pe toţi fericiţi de Crăciun. 

Sărbători fericite si numai bine tururor. 

Cu respect, Seickh™

Nume: axelutz
Level: 3
Dorinta: Draga Mos Craciun, eu imi doresc de la tine o masina si o suma de bani, cat te lasa sacul! Nu cer mult fiindca mereu m-am multumit cu putin insa vreau sa tii cont ca fac parte dintre "copii" pentru ca sunt mic in level. Si daca mosul aprecieaza ca am fost cuminte si activ in factiunea mea, mi-as dori un rank mai mare ( 4-5-6 ), in conducerea factiunii deoarece sunt singurul dintre membri care se implica cu adevarat, iti cer asta mosule pentru ca abia m-am apucat pe server si dupa cum bine ma stii, fac parte din cei vechi si cu experienta insa nu indeplinesc termenul de zile, iti promit solemn ca daca o sa ma sustii cu asta mosule, ai sa fii mandru de mine! In fiecare an ti-am apreciat daruinta si sper ca nu ti-am cerut prea mult! Craciun fericit si tie, mosule! 

Edited by axelutz

Nume: Alexx
Level: 26
Dorinta: Sa ne fereasca mosul de testele TW :coocoo:

Edited by Alexx

Nume: Frank
Level: 53
Dorinta: Draga Mosule, chiar daca nu am fost fidel mereu, si am facut diferite abateri.. Unele mai mici, altele mai mari, dar tu cum esti bun si iertator sunt sigur ca deja ai uitat. Ei bine nu-mi doresc nimic mai mult de cat sa fie distractia de alta data, sa avem mai multi jucatori pe strazi, mai putine masini vip, mai putine reguli orbitoare care fac jocul plictisitor si il duc spre role-play. In mod deosebit in departamente. Multumesc Mosule!

• Like 2
  • Upvote 1
  • România 1

Nick: freezeR

Level: 29

Dorinta: Draga mosule, pe langa alte multe lucruri pe care trebuie sa le faci pentru server si comunitate,  pe care noi toti ni le dorim, eu personal de la tine vreau cateva diamante, alegi tu cate,  Multumesc si sarbatori fericite tuturor!!

Nume: Claudiu

Level: 31

Dorinta: Tot ce imi doresc eu este sa mi dai cateva diamante.

Nume: PaulWalker

Level: 19

Dorinta: Draga mosule te rog frumos sa imi aduci cateva diamante cam cate crezi tu,un slot pentru o masina si o masina infernus!

Sarbatori fericite!!

Nume:Stefan11
Level:30
Dorinta:Draga mosule,cel mai mult imi doresc sa se faca o promovare la sv sa fim 300/300 si daca se poate cateva diamante,sa nu uitam se stock.urile din ds

Sarbatori fericite!!

Just now, Stefan123 said:

se

De*

Nick:BigSmoke

Level:24

Dorinta: Draga mosule,in primu rand vreau sa iti spun pe ca nu sunt suparat pe tine pentru ultimi 8 ani in care mai ocolit,mi-a explicat mama ca nu ai intodeanua bani si cadouri indeajuns pentru toata lumea.Macar in acest nu o sa iti cer bani sau case,masini sau diamante,vreau doar sa vb acolo sus pentru adaugarea factiuni mele de suflet Los Santos Vagos deoarece am trait clipe frumoase alaturi de prietenii mei dragi.

Sarbatori fericite la toti!

Edited by BigSmoke
nickname gresit

Nick:Hypn0tique

Level:35

Dorinta:Draga mosule,in acest an nu o sa iti cer bani,diamante,masini sau case iti cer doar sa fie adaugata factiune Los Santos Vagos cu un lider capabil in aceasta factiune am trait clipe minunate alaturi de prieteni.

Sper ca nu cer prea mult.

Sarbatori Fericite la toti!

Edited by Hypn0tique

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.