Jump to content
Kitte

Recrutam colegi moderatori pentru sectiunea Comunitatea Linkmania

Recommended Posts

11836774_930864223647627_7482004760448361128_n.jpg

Salut, avem trei poziții disponibile pentru LinkMaster un grup de moderatori LinkMania care se ocupă de:

1. Aducerea de noutăți interesante pe forum (cu focus pe una sau mai multe dintre subsecțiuni) 
  2. Editarea blocurilor dinamice de "Featured Content" pe care le vedeți în partea de sus a forumului
  3. Moderarea secțiunii Comunitatea Linkmania ( Ştiri interne şi externe ; TechManiaFunMania; Muzică; Cinema si televiziune; Sport ; Discuţii diverse; Medicină). 

Așadar dacă:

• Ai cel putin 6 ore de timp liber  pe saptamană pentru LinkMania
  • Ai cel puțin 16 ani, răbdare și respect pentru ceilalți membri ai comunității indiferent de poziția lor
  • Stăpânești bine limba română și limba engleză
  • Ai cunoștiințe bune despre cel putin una dintre sectiunile Comunitatii Linkmania
  • N-ai avut nici un warn în ultimele 6 luni.

Ești binevenit să-ți manifești interesul cu răspuns la anunțul acesta în forma:

Prenume:

Vârsta:

Aria / Ariile de interes : 

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: 

In cazul in care veti fi selectați, un coleg LinkMaster cu senioritate vă va indruma in primele tape ale colaborării pentru a ne asigura ca veti invața toate aspectele necesare poziției (moderare, redactare de articole etc) 

Mulțumesc!

Prenume: Andrei

Vârsta: 22

Aria / Ariile de interes : Stiri interne si externe

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu am mai avut activitate de ceva timp pe forum, dar urmeaza sa ma implic

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt student la Stiinte politice, sunt la curent cu toate stirie interne si externe, iar activitatea ca moderator aici constituie experienta in scrierea si verificare de articole de stiri.

1 hour ago, Andrei.V said:

Prenume: Andrei

Vârsta: 22

Aria / Ariile de interes : Stiri interne si externe

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu am mai avut activitate de ceva timp pe forum, dar urmeaza sa ma implic

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt student la Stiinte politice, sunt la curent cu toate stirie interne si externe, iar activitatea ca moderator aici constituie experienta in scrierea si verificare de articole de stiri.

Multumim pentru aplicatie. @petarda te va contacta pe PM pentru mai multe detalii. 

Prenume: Liviu

Vârsta: 19

Aria / Ariile de interes : Sport, TechMania

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu m-am implicat pana in momentul de fata, dar promit ca o voi face.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt student al facultatii de Automatica si Calculatoare, asadar sunt la curent cu tot ce inseamna nou in domeniul IT. Sunt un programator incepator, ma descurc pe partea de soft, am diferite certificate de la Oracle si Cisco. De asemenea, sunt si un microbist inrait, sunt la curent cu desfasurarea tuturor campionatelor importante din Europa si orice inseamna transfer news.

12 minutes ago, Liviubaws said:

Prenume: Liviu

Vârsta: 19

Aria / Ariile de interes : Sport, TechMania

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu m-am implicat pana in momentul de fata, dar promit ca o voi face.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt student al facultatii de Automatica si Calculatoare, asadar sunt la curent cu tot ce inseamna nou in domeniul IT. Sunt un programator incepator, ma descurc pe partea de soft, am diferite certificate de la Oracle si Cisco. De asemenea, sunt si un microbist inrait, sunt la curent cu desfasurarea tuturor campionatelor importante din Europa si orice inseamna transfer news.

Multumim pentru aplicatie. @petarda te va contacta pe PM pentru mai multe detalii. 

Prenume: Ioana

Vârsta: 17

Aria / Ariile de interes : Muzică 

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nightcore , Joculeţ , News

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In general, ascult muzica de aproape toate tipurile. Asadar, consider ca o sa pot acoperi multe topic-uri in sectiunea de Muzica daca o sa fiu aleasa pentru aceasta functie. Inca un plus ar fi ca vorbesc foarte bine limba engleza, ceea ce poate fi folositor pentru traducerile stirilor. Pe langa aceste avantaje, am fost aleasa 'Omul muzicii' in Gala Linkmania din 2016, prezentat prin userbar-ul de mai jos.

Edited by Ioanna

32 minutes ago, Ioanna said:

Prenume: Ioana

Aria / Ariile de interes : Muzică 

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nightcore , Joculeţ , News

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In general, ascult muzica de aproape toate tipurile. Asadar, consider ca o sa pot acoperi multe topic-uri in sectiunea de Muzica daca o sa fiu aleasa pentru aceasta functie.

Multumim pentru aplicatie. @petarda te va contacta pe PM pentru mai multe detalii. 

Prenume: Alexandru

Vârsta: Am 18 ani.                

Aria / Ariile de interes :  Stiri interne si externe, Sport, Cinema si televiziune, Muzica si Medicina.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu am idee dar cu siguranta am cateva topicuri care au avut un impact benefic asupra utilizatorilor. ( Arhiva.. cred )

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei:  Stiu ca am mai avut sansa in staff insa nu am reusit sa fructific acele sanse insa de data asta sunt sigur ca sunt mult mai matur si responsabil. Am ales mai multe categorii deoarece m-as putea ocupa de oricare deoarece stiu in ce consta aceaste functii. Va multumesc pentru timpul acordat!

Tin sa mentionez ca ma descurc de minune pe platforma IPB atat in administrare cat si in moderare.

Edited by axelutz

Prenume: Cezar

Vârsta: 23

Aria / Ariile de interes : FunMania

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Până în momentul de față nu m-am implicat foarte mult, nu am avut pentru ce... am fost cam retras in privința asta.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt un băiat foarte glumeț, responsabil și calculat. 

11 hours ago, axelutz said:

Vârsta: Am 18 ani.                

Aria / Ariile de interes :  Stiri interne si externe, Sport, Cinema si televiziune, Muzica si Medicina.

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Nu am idee dar cu siguranta am cateva topicuri care au avut un impact benefic asupra utilizatorilor. ( Arhiva.. cred )

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei:  Stiu ca am mai avut sansa in staff insa nu am reusit sa fructific acele sanse insa de data asta sunt sigur ca sunt mult mai matur si responsabil. Am ales mai multe categorii deoarece m-as putea ocupa de oricare deoarece stiu in ce consta aceaste functii. Va multumesc pentru timpul acordat!

Tin sa mentionez ca ma descurc de minune pe platforma IPB atat in administrare cat si in moderare.

Multumesc pentru aplicatie. O sa te contactez pe PM. 

2 hours ago, qwertz0r said:

Aria / Ariile de interes : FunMania

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link): Până în momentul de față nu m-am implicat foarte mult, nu am avut pentru ce... am fost cam retras in privința asta.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt un băiat foarte glumeț, responsabil și calculat. 

Multumesc pentru aplicatie. Recunosc ca un moderator dedicat pentru FunMania sincer nu este necesar. Daca poti identifica si o alta arie de interes unde esti dispus sa contribui cu continut, te rog sa aplici din nou. 

Aria / Ariile de interes : Cinema și Televiziune.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt un băiat foarte glumeț, responsabil și calculat

4 minutes ago, qwertz0r said:

Aria / Ariile de interes : Cinema și Televiziune.

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: Sunt un băiat foarte glumeț, responsabil și calculat

Multumesc. @petarda te rog sa preiei aplicatia. 

On 11/15/2017 at 11:29 AM, Kitte said:

Aria / Ariile de interes : Muzica, Cinema si televiziune

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):  War for the planet of the apes (2017)  Escape plan (2013)  Halloween (2007)  Taken (2008)  Ghostbusters (2016)  The great wall (2016)  Assassin's Creed (2016)  Abraham Lincoln: Vampire hunter (2012)  Creed (2015)

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In general acult foarte mult muzica si vizionez filme / seriale des si presupun ca m-as descurca fara probleme.

Edited by Vladimir.

1 hour ago, Alexx said:

Din pacate o persoana cu ban pe un server Linkmania nu poate deveni staff. 

Cred ca ai destul de multe cunostinte in domeniu si imi amintesc si un foarte bun gust la muzica. Rezolva problema cu banul si aplica din nou. 

Prenume:Catalin

Vârsta:19

Aria / Ariile de interes : Stiri interne si Externe  / Medicina

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In mare parte petrec foarte mult timp pe site-uri informative, educative si utile. Iar prin asta as putea da din nou putina culoare acestor doua sectiuni.

8 hours ago, Frank said:

Prenume:Catalin

Vârsta:19

Aria / Ariile de interes : Stiri interne si Externe  / Medicina

Cele mai interesante topicuri inițiate de tine pe forum (link):1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 

Alte informații relevante care ar putea ajuta la luarea deciziei: In mare parte petrec foarte mult timp pe site-uri informative, educative si utile. Iar prin asta as putea da din nou putina culoare acestor doua sectiuni.

Din pacate aplicatia ta este respinsa. Ultimul tau warn a fost acum 5 luni si cateva zile. 

Pe viitor incearca sa aduci ceva nou in topic-urile pe care le initiezi, nu doar sa dai copy-paste. Multumesc!

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.