Jump to content
Sign in to follow this  
valentinbz

posibil bug seal of divinity?

Recommended Posts

Ori seal of divinity este defect ori drop in BC este aproape de 0. Am facut 2 printuri in timp ce eram in bc si pe jos nu se observa zen, iteme sau altceva si un print dupa ce am primit reward-ul, mai exact 2 gold key (faceti abstractie de jwl din inventory, le aveam deja cand am intrat in bc).

Multumesc, o zi buna!

Screen(10_24-12_09)-0000.jpg

Screen(10_24-12_15)-0001.jpg

Screen(10_24-12_34)-0002.jpg

La fel pică și fără seal. A fost curățat dropul probabil sa pice doar lucruri interesante gen chocolate box, jwl, poțiuni de Xp.

Ca tot ai adus vorba de pots de XP, nu mai merg folosite după ce faci quest ul 3 chiar dacă dai rr și faci lvl normal, nu ml. E bug sau asa e? Pe ele vad ca scrie ca nu pot fi folosite de carte cei cu quest 3 făcut... Dar totuși nu fac ml, fac lvl normal 

Vad ca a fost curatat drop-ul de tot, si de chestii interesante si de cele mai putin interesante. Mai fac 1-2 astazi si revin cu printuri daca se intampla la fel. Am uitat sa specific, mi-a aparut o armura +11 pe jos si nu am putut sa o ridic nici cu Space, nici cu click. 

On 10/26/2017 at 5:13 AM, SoGooD said:

Ca tot ai adus vorba de pots de XP, nu mai merg folosite după ce faci quest ul 3 chiar dacă dai rr și faci lvl normal, nu ml. E bug sau asa e? Pe ele vad ca scrie ca nu pot fi folosite de carte cei cu quest 3 făcut... Dar totuși nu fac ml, fac lvl normal 

Stiu asta.. cautam solutie acum si pentru ele ..

On 10/26/2017 at 9:48 AM, valentinbz said:

Vad ca a fost curatat drop-ul de tot, si de chestii interesante si de cele mai putin interesante. Mai fac 1-2 astazi si revin cu printuri daca se intampla la fel. Am uitat sa specific, mi-a aparut o armura +11 pe jos si nu am putut sa o ridic nici cu Space, nici cu click. 

Nu am curatat noi dropul, efectiv pica doar si numai chestii puse ca si 'additional stuff to drop' .. Restul nu pica de la mama lor de acasa .. Umblu la asta deja.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.