Jump to content
Mitza39

[Old School Team] Aplicatii [ON]

Recommended Posts

• Nickname: Gwz.
  • Level:10.
  • Varsta:17 .
  • Vechime pe server: De o luna.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Civil.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece vreau sa cunosc mai multi jucatori cu care ma pot imprietenii.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu, nu am mai facut parte.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt un baiat de 17 ani caruia ii place sa lucreze in echipa si care se poate acomoda repede intr-un grup
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da, sunt constient.

2 hours ago, Gwazz said:
  • Nickname: Gwz.
  • Level:10.
  • Varsta:17 .
  • Vechime pe server: De o luna.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Civil.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece vreau sa cunosc mai multi jucatori cu care ma pot imprietenii.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu, nu am mai facut parte.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt un baiat de 17 ani caruia ii place sa lucreze in echipa si care se poate acomoda repede intr-un grup
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da, sunt constient.

Acceptat pentru teste

• Nickname: DarianDary1199
  • Level: 29
  • Varsta: 15 ani
  • Vechime pe server: 2-3 ani
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Ballas (rank 1)
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece iubesc war-urile, si cand este inainte de 19:00 nu am ce sa fac deoarece pana la 19:00 nu poti da war, si m-am gandit sa aplic la un clan si sa fac acolo Clan war. + Ca mai am multi prieteni aici.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am mai facut parte dintr-un clan, dar am fost dat afara deoarece placa video mi s-a ars.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sunt o persoana intelegatoare si calma. Dar ca si om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa cat as incerca, adica realizez ca nu este bine sa ma enervez din orice fleac, oneori sunt vulcanic, dar asta este firea mea, si ma bucur ca sunt asa.

Chiar acum, DarianDary1199-Umeatdaw17 a spus:
  • Nickname: DarianDary1199
  • Level: 29
  • Varsta: 15 ani
  • Vechime pe server: 2-3 ani
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Ballas (rank 1)
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece iubesc war-urile, si cand este inainte de 19:00 nu am ce sa fac deoarece pana la 19:00 nu poti da war, si m-am gandit sa aplic la un clan si sa fac acolo Clan war. + Ca mai am multi prieteni aici.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am mai facut parte dintr-un clan, dar am fost dat afara deoarece placa video mi s-a ars.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sunt o persoana intelegatoare si calma. Dar ca si om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa cat as incerca, adica realizez ca nu este bine sa ma enervez din orice fleac, oneori sunt vulcanic, dar asta este firea mea, si ma bucur ca sunt asa.

Acceptat pentru teste.

• Nickname: marquiTo
  • Level: 3
  • Varsta: 20
  • Vechime pe server: nu am mai jucat de vreo 3 ani samp... 
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Paramedics Department ,rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece mi se pare foarte interesant.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Un baiat descurcaret, glumet, istet dar si in acelasi timp un bun coechipier.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da

Chiar acum, marquito a spus:
  • Nickname: marquiTo
  • Level: 3
  • Varsta: 20
  • Vechime pe server: nu am mai jucat de vreo 3 ani samp... 
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Paramedics Department ,rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece mi se pare foarte interesant.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Un baiat descurcaret, glumet, istet dar si in acelasi timp un bun coechipier.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da

Respins. Baga level .

• Nickname: Buline
  • Level: 12
  • Varsta: 14 ani.
  • Vechime pe server:1 luna
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Taxi rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Este foarte interesant clanul.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am facut parte din clanul HIT am iesit pentru a putea iesi aici.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt foarte pe perspicace nu sunt bagacios insa deasemenea nu sunt foarte atent...
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da.

Acum 22 ore, Buline a spus:
  • Nickname: Buline
  • Level: 12
  • Varsta: 14 ani.
  • Vechime pe server:1 luna
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Taxi rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Este foarte interesant clanul.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am facut parte din clanul HIT am iesit pentru a putea iesi aici.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt foarte pe perspicace nu sunt bagacios insa deasemenea nu sunt foarte atent...
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da.

Respins.