Jump to content
Mitza39

[Old School Team] Aplicatii [ON]

Recommended Posts

Model aplicație:

• Nickname:
  • Level:
  • Varsta:
  • Vechime pe server:
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:

Reguli generale:

• Cine nu respectă modelul de aplicație este automat respins.
  • Cererile se fac prin reply în acest topic.
  • Aplicanții acceptați la teste sunt obligați de a rămâne minim 5 zile în clan.
  • Cei ce nu respecta regulamentul clanului primesc blacklist in clan.
  • Cei acceptati vor contacta liderul respectiv co-liderul clanului pentru invite.
Edited by Mitza39

• Nickname: DarianDary1199
  • Level: 28
  • Varsta: 15 ani
  • Vechime pe server: 2 ani 
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Gorve Streets rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru ca este un clan cu potential.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am facut parte din mai mult clanuri, am iesit deoarece acel clan nu mai exista.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt intelegator, rabdator, uneori vulcanic. Nu las pe nimeni sa ma calce in picoare.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Desigur

14 minutes ago, OverBACK said:
  • Nickname: DarianDary1199
  • Level: 28
  • Varsta: 15 ani
  • Vechime pe server: 2 ani 
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Gorve Streets rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Pentru ca este un clan cu potential.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da am facut parte din mai mult clanuri, am iesit deoarece acel clan nu mai exista.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt intelegator, rabdator, uneori vulcanic. Nu las pe nimeni sa ma calce in picoare.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Desigur

Respins.

Nu am inteles de ce vrei sa te alaturi, descrierea mult prea sumara.

• Nickname: Liviubaws
  • Level: 6
  • Varsta: 19
  • Vechime pe server: 4 ani si ceva
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Ballas, rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Acest clan m-a atras de cand m-am reapucat, liderul pare un tip activ si serios si vreau sa vad ce plusuri/minusuri aduce apartententa la un clan.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am mai facut parte dintr-un clan
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un tip sociabil, glumet, ambitios si cu simtul umorului. Cateodata ma supar cam repede, pentru ca sunt temperamental. Actionez la cald si asta deseori imi aduce probleme.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da

Acum 10 ore, Liviubaws a spus:
  • Nickname: Liviubaws
  • Level: 6
  • Vechime pe server: 4 ani si ceva
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Ballas, rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Acest clan m-a atras de cand m-am reapucat, liderul pare un tip activ si serios si vreau sa vad ce plusuri/minusuri aduce apartententa la un clan.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu am mai facut parte dintr-un clan
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un tip sociabil, glumet, ambitios si cu simtul umorului. Cateodata ma supar cam repede, pentru ca sunt temperamental. Actionez la cald si asta deseori imi aduce probleme.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da

Acceptat.

• Nickname:Mihaila
  • Level:6
  • Varsta:14 ani
  • Vechime pe server:6 zile 
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Paramedic rank 1 aproape de rank 2
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Pentru ca are un leader inteligent si este un misto.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu nu am mai facut parte din niciun clan.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Buna ma numesc Mihaila Cosmin,am 14 ani si sunt din iasi.Sunt o fire calma,prietenoasa ce invata la scoalqa(as vrea sa ma duc la infomatica-mate)
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da voi sta foarte mult.

Acum 11 ore, Mihaila a spus:
  • Nickname:Mihaila
  • Level:6
  • Varsta:14 ani
  • Vechime pe server:6 zile 
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Paramedic rank 1 aproape de rank 2
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Pentru ca are un leader inteligent si este un misto.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu nu am mai facut parte din niciun clan.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Buna ma numesc Mihaila Cosmin,am 14 ani si sunt din iasi.Sunt o fire calma,prietenoasa ce invata la scoalqa(as vrea sa ma duc la infomatica-mate)
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da voi sta foarte mult.

Respins.

• Nickname:MCMutsch
  • Level:4
  • Varsta:15
  • Vechime pe server:jumate de luna , dar sunt activ
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):civil , dar am aplicat ca paramedic
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:lam considerat eu mai bun , si activ
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: nu
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: inteligent amabil harnic. Respectuos 
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: da

Acum 9 ore, MCMutsch a spus:
  • Nickname:MCMutsch
  • Level:4
  • Varsta:15
  • Vechime pe server:jumate de luna , dar sunt activ
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):civil , dar am aplicat ca paramedic
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:lam considerat eu mai bun , si activ
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: nu
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: inteligent amabil harnic. Respectuos 
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: da

Respins , aplicatie slaba.

• Nickname: Cassanova
  • Level: 5
  • Vechime pe server: Pai mai aveam un cont care aveam level 30 , si asta e nou , gen 1 an jum
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Nu am inca
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Acest clan m-a atras de cand m-am reapucat, liderul pare un tip activ si serios
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un tip sociabil, glumet, ambitios si cu simtul umorului. Dar in unele cazuri sunt si serios!!

Acum 9 ore, iedii a spus:
  • Nickname: Cassanova
  • Level: 5
  • Vechime pe server: Pai mai aveam un cont care aveam level 30 , si asta e nou , gen 1 an jum
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Nu am inca
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Acest clan m-a atras de cand m-am reapucat, liderul pare un tip activ si serios
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Sunt un tip sociabil, glumet, ambitios si cu simtul umorului. Dar in unele cazuri sunt si serios!!

Acceptat.

• Nickname: Benjamin
  • Level: 12
  • Varsta: 17
  • Vechime pe server: 3
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): N.R (2)
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: E activ clanul si imi place.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da, am iesit deoarece m-am lasat de joc.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Calm, de treaba, nu imi place monotonia, glumet.

Acum 11 ore, Anonymous _69 a spus:
  • Nickname: Benjamin
  • Varsta: 17
  • Vechime pe server: 3
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): N.R (2)
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: E activ clanul si imi place.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Da, am iesit deoarece m-am lasat de joc.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Calm, de treaba, nu imi place monotonia, glumet.

Acceptat.

• Nickname:Sebutzu
  • Level:10
  • Varsta:15 ani
  • Vechime pe server:O saptamana si cateva zile.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):School Instructors Rank 1.
    • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan pentru ai cunoaste membri si pentru ami face prieteni noi.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, foarte destep si uneori cam timid. Imi place sa calatoresc foarte mult si in timpul liber sa ma joc sa-mp.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da sunt constient.

Acum 10 ore, Sebutzu a spus:
  • Nickname:Sebutzu
  • Varsta:15 ani
  • Vechime pe server:O saptamana si cateva zile.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):School Instructors Rank 1.
    • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Doresc sa ma alatur acestui clan pentru ai cunoaste membri si pentru ami face prieteni noi.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, foarte destep si uneori cam timid. Imi place sa calatoresc foarte mult si in timpul liber sa ma joc sa-mp.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Da sunt constient.

Nu imi place gramatica ta , iti acord o sansa sa vad cum te comporti.

• Nickname: Awwr_Danny
  • Varsta: 16
  • Vechime pe server: 3 ani
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Police Departament, rank 1.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Acest clan mi se pare foarte atragator, avand in vedere ca are activitate.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Am mai facut parte, nu am iesit, a intrat serverul in update..
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: sunt un tip de treaba, calm, sociabil.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da.

Acum 10 ore, Awwr_Danny a spus:
  • Nickname: Awwr_Danny
  • Varsta: 16
  • Vechime pe server: 3 ani
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Police Departament, rank 1.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Acest clan mi se pare foarte atragator, avand in vedere ca are activitate.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Am mai facut parte, nu am iesit, a intrat serverul in update..
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: sunt un tip de treaba, calm, sociabil.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da.

Acceptat

• Nickname: iCritical
  • Level: 11.
  • Varsta: 14 ani.
  • Vechime pe server: Joc de 3 saptamani in fiecare zi.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Taxi Company Rank 2.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece vreau sa intru intr-un clan si acesta mi se pare unul foarte bun pentru inceput.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai facut parte din alte clanuri.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Ma numesc Andrei, am varsta de 14 ani si imi place sa ma joc SA-MP, sa ies in oras cu prietenii si sa ii ajut pe ceilalti. Sunt un om prietenos si stiu sa imi respect superiorii.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da, sunt constient.

Acum 10 ore, iCritical a spus:
  • Nickname: iCritical
  • Level: 11.
  • Varsta: 14 ani.
  • Vechime pe server: Joc de 3 saptamani in fiecare zi.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica): Taxi Company Rank 2.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?: Deoarece vreau sa intru intr-un clan si acesta mi se pare unul foarte bun pentru inceput.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?: Nu, nu am mai facut parte din alte clanuri.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte: Ma numesc Andrei, am varsta de 14 ani si imi place sa ma joc SA-MP, sa ies in oras cu prietenii si sa ii ajut pe ceilalti. Sunt un om prietenos si stiu sa imi respect superiorii.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?: Da, sunt constient.

Acceptat pentru teste.

• Nickname:SmokeMan
  • Level:9 dar pot face 10
  • Varsta:Am varsta de 15 ani.
  • Vechime pe server:Ma joc de aproximativ 1 luna.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Sunt in taxi rank 1.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Deoarece are un lider puternic.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt glumet,nebun,destept,atragator am ochi albastri si vreau sa evoluez.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Desigur ca da

Acum 10 ore, SmokeMan a spus:
  • Nickname:SmokeMan
  • Level:9 dar pot face 10
  • Varsta:Am varsta de 15 ani.
  • Vechime pe server:Ma joc de aproximativ 1 luna.
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Sunt in taxi rank 1.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Deoarece are un lider puternic.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt glumet,nebun,destept,atragator am ochi albastri si vreau sa evoluez.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Desigur ca da

Acceptat

• Nickname:Darius_22
  • Varsta:14
  • Vechime pe server:14 zile
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Paramedic rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Deoarece este un clan cu potential si unul pe placul meu
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu,nu am mai facut
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt o persoana de fire glumeata, dar si serioasa cand se pune vorba,sunt de fire rabdator nu imi place sa fiu implicat in conflicte aiurea
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:DA

La 10.11.2017 la 12:47, Darius_22 a spus:
  • Nickname:Darius_22
  • Varsta:14
  • Vechime pe server:14 zile
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Paramedic rank 1
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Deoarece este un clan cu potential si unul pe placul meu
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu,nu am mai facut
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Sunt o persoana de fire glumeata, dar si serioasa cand se pune vorba,sunt de fire rabdator nu imi place sa fiu implicat in conflicte aiurea
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:DA

Acceptat pentru teste , orice greseala rezulta demitere.

• Nickname:Shumoo
  • Level:12
  • Varsta:18
  • Vechime pe server:2 saptamani
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Nu sunt in nicio factiune.Am fost in NG, rank 2.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Deoarece consider ca mi se potriveste si prezinta multa actiune.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu am mai facut parte din clan-uri.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Ma consider o persoana cu capacitate de a lucra in echipa, inteleg spiritul de joc, pot sa ma abtin in momentul in care cineva ma jigneste/enerveaza.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Mi se pare corect.

Acum 1 minut, AndreiPg9 a spus:
  • Nickname:Shumoo
  • Level:12
  • Varsta:18
  • Vechime pe server:2 saptamani
  • Facțiunea și rank-ul actual(se verifica):Nu sunt in nicio factiune.Am fost in NG, rank 2.
  • De ce doresti sa te alaturi acestui clan?:Deoarece consider ca mi se potriveste si prezinta multa actiune.
  • Ai mai facut parte dintr-un clan? Daca da, de ce ai iesit?:Nu am mai facut parte din clan-uri.
  • Descrie-te in 20 de cuvinte:Ma consider o persoana cu capacitate de a lucra in echipa, inteleg spiritul de joc, pot sa ma abtin in momentul in care cineva ma jigneste/enerveaza.
  • Esti constient ca odata intrat in clan , trebuie sa stai minim 5 zile pentru a nu primii blacklist?:Mi se pare corect.

Acceptat pentru teste.