Jump to content
Sign in to follow this  
Zergyu

Aplicatii lider - sugestii si probleme

Recommended Posts

Am ales sa fac acest topic deoarece 15/17 aplicatii pentru functia de lider au fost respinse inainte sa ajung la jumatatea lor.

De ce?

1. Neatentie;
2. Graba;
3. Nu s-au invatat, ca sa nu spun nici "macar" citit cu atentie regulamentele;
4. Lipsa de interes.

Cu parere de rau, dar eu nu va pot accepta in echipa mea daca nu prezentati interes, atentie si straduinta pentru aceasta functie.

Peste 50% din voi nu ati raspuns la toate intrebarile, nu aveti defecte sau nu stapaniti bine limba romana.
Peste 80% nu stiti regulamentele sau ati dat doar copy-paste.
Peste 90% nu ati oferit raspunsuri complete.

Pentru primele 2 "categorii" de mai sus consider ca este clar la ce ma refer, in schimb pentru a 3-a categorie nu sunt 100% sigur, asa ca voi oferi un exemplu de raspuns complet la o intrebare:

In ce conditii este permis Drive-By-ul?

• Daca nu esti in calitate de sofer, cu exceptia cazului in care calci cu masina pe un jucator;
  • Doar in calitate de pasager, cu orice arma, mai putin Deagle si doar in cazul in care exista sofer;
  • Daca nu este o zona de tip SafeZone, atat in spawn-uri, in perimetrul spawn-urilor, la locul unde se afla startul joburilor, precum si in perioada in care se desfasoara jobul;
  • Daca nu se desfasoara in zona respectiva un eveniment;
  • Daca jucatorii au un level mai mare sau egal cu 4, precum si pe cei care au sub level 3, inclusiv, dar este permis doar o singura data.

Acesta il vad eu un raspuns complet si cu interes 100% (daca voi vedea exact acelasi raspuns, copy-paste, cererea va fi respinsa fara dar si poate).

Acestea fiind spuse, puneti mana si faceti cererile cum trebuie.
Aveti timp pana maine, succes!

IMPORTANT

Am observat ca se sterg aplicatiile daca se pune alta baza de date, asa ca va rog, dupa ce completati tot chestionarul, sa da-ti copy-paste (atat la intrebari, cat si la raspunsuri) si sa-mi trimiteti pm NOU pe forum astfel:

Titlu: Aplicati lider - PD - Nume in joc

In acel mesaj nu vor exista alte discutii decat aplicatia in sine.

Aplicatii de lider NU se vor face la factiunile: PD, HITMAN, GROVE, BALLAS, LSV si THE MAFIA, deoarece aici am deja nominalizati.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
  • LinkMania 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.