Atenție: toate conturile de pe forum care nu au adresă de e-mail validă (corectă, actualizată) vor fi șterse !

Sign in to follow this  
Followers 0
Mitza39

Intrebare referitoare la Patch.

5 posts in this topic

Salut LinkMania , am creeat acest topic deoarece am o problema foarte mare cu mouse(tinta) in momentul actual in GTA San Andreas , si aceasta e ca pe verticala mouse se misca foarte repede , ca si cum as avea sensivitatea 10 iar pe orizontala se misca ca si cum ar fi 2 , imi este imposibil sa joc asa si am gasit un patch care evita scriptul cleo "Sensivity Fix" care este interzis si fixeaza aceasta problema facand axele egale , link-ul catre patch este acesta : http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=25368 , va rog sa imi spuneti daca am voie sa il aplic. Multumesc.

@Sevraj @MaRyUsS. @smokeR @Ovidiu700 @Encrypted @Zergyu .

0

Salutare, da, dar: eu personal nu cunosc patch-ul, din ce am citit acolo nu am vazut nimic ilegal. Insa daca la eventuale teste vom gasi programe sau extensii interzise, o faci pe propria raspundere.

0

1 oră în urmă, Sevraj a spus:

Salutare, da, dar: eu personal nu cunosc patch-ul, din ce am citit acolo nu am vazut nimic ilegal. Insa daca la eventuale teste vom gasi programe sau extensii interzise, o faci pe propria raspundere.

Multumesc de raspuns , l-am pus in aplicare momentan , @Encrypted am si un "ok" de la tine , nu de alta , dar nu vreau sa fiu tras la raspundere dupa sa o dau in raspunsul lui Sevraj etc.

0

Imi dau si eu acceptul, dar tine cont de cele spuse de Sevraj.

0

Acum 42 minute, smokeR a spus:

Imi dau si eu acceptul, dar tine cont de cele spuse de Sevraj.

Nu imi trebuie nimic altceva decat chestia cu sensivitatea. Multumesc.

0